Jump to content


Photo

Stiskaštvo glede študentske prehrane


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 21 February 2007 - 01:52 PM

http://www.sou-lj.si...dniki_hrane.pdf


"S prvim marcem bo začel veljati spremenjeni seznam ponudnikov študentske prehrane, ki jih je na osnovi razpisa izbralo Ministrstvo za delo, družino in socialne zadeve.

Kaj to pomeni?

To pomeni, da skoraj tretjina lokalov, kjer ste do sedaj lahko uporabljali bone, ne bo več na voljo. Zato preverite trenutno znan seznam ponudnikov, saj lahko februarja kupljene bone ne glede na spremembe ponudnikov študentske prehrane unovčite še marca in aprila. Seznam je informativen in se lahko še spremeni, če se ponudniki pritožijo na razpis in s pritožbo uspejo."



Glej prilogo: z zeleno so označeni ponudniki, ki jih ni na novem seznamu.



  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 21 February 2007 - 02:08 PM

Mehiške v BTC-ju ni na seznamu. NEEE!! pinch.gif
Odločitve ministrstva pa ne bom komentirala, ker se zavedam, da imamo v bistvu srečo s temi boni. Me pa malo stiska, ko vidim, kako se nam vrvica okoli vratu vedno bolj oža. Ko si navajen nekega sistema, je vsaka negativan sprememba rahel šok.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2007 - 02:36 PM

QUOTE(Adriane @ 21. 2. 2007 - 14:08) View Post
Mehiške v BTC-ju ni na seznamu. NEEE!! pinch.gif

K sreči, tam je ponudba/hrana/postrežba bla na bon porazna, ne na bon je kakopak čisto druga zgodba.
Jaz imam večinoma slabe izkušnje s prehranjevanjem na bon. Zatorej, ko sem šla ven jest, nisem šla na bon (zaj si jih tak ne morem kupit, ker pavziram, pa tudi, ko sem si jih lahko, si jih nisem - razen za mojo picerijo, kjer me že kar poznajo in lahko pričakujem solidno postrežbo na bon ali pa brez), sem rajši plačala malo več in bila dostojno postrežena, z užitno hrano. Ker kakšne so to razlike, ne moreš verjet. Ne vem, zakaj d fak se čuti neki kelnar oz. kelnarca (po možnosti je še sam študent, to je največja žalost) večvredno ob študentih. Sploh pa se nek lokal sam odloči, ali bo imel študentsko prehrano ali ne. Če mu ni to v interesu, pač tega ne ponudi. Ne pa ponudijo in delajo s študenti kot manjvrednimi gosti in jih ponavadni trpajo v najbolj nemogoče in nedostojne luknje, tričetrt lokala je pa fraj za tiste, nebonske najpetitnejše goste, a ne. Da ne omenjam ponavadi katastrofalnih jedilnikov, zožanih na minimum. Jaz na bone v glavnem ne mislim več hodit jest.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4

  • Guests

Posted 21 February 2007 - 02:48 PM

Js pa hodim redno v ene par gostilnic in tam se pocutim dobrodoslo in domace, pa tut hrana in postrezba sta odlicni. Sicer vse "moje" restavracije odstanejo, sam je pa treba rect, da zbirajo to, kdo bo mel bone, tisti, ki nanje ne jejo in nimajo pojma kako je. Za Bezigradom bojo skor vse ven vrgli, bol ko ne sam menze na faksih se ostanejo, par ful dobrih gostiln ne bo vec, ostanejo pa vsi Mc Donaldsi, vse faking hitre hrtane, pa ne sam to, zdaj je bil nov razpis in meds tistimi, ki so se prijavli za bone, so izbrali spet vecinoma same fast foode. Kje je tu poanta? Pol pa pride nekdo, ki mu pac malo skripa z denarjem za cez mesec, pa si kupi 21 Rio Ham Hamov. Mislim?!? Namesto da bi ministrstvo dalo vec kesa zraven za tiste gostilne, kjer ponujajo zdravo hrano in uravnotezena kosila, manj, dosti manj denarja pa fast in junk food pajzlom.
Sam... ko majo za sabo take lobije, da jim nic ne mores.. Baje je za McDonalds nekdo nardil ogromno obsezno doktorsko dizertacijo, v kateri je dokazal, kako je njihova hrana ful zdrava. WTF?!? laugh.gif
  • 0

#5 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2007 - 02:50 PM

A ni odlocitev al bo gostila mela hrano na bone al ne odvisna od gostilne same?
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2007 - 02:57 PM

QUOTE(Piquet @ 21. 2. 2007 - 14:50) View Post
A ni odlocitev al bo gostila mela hrano na bone al ne odvisna od gostilne same?

Kot sem napisala, mislim, da je, ja. Saj zato je pa še toliko bolj smešno vse skupaj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 21 February 2007 - 03:00 PM

No kul pol...K slism kako se folk pizdi na ministrstvo itd.
  • 0

#8 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 21 February 2007 - 06:47 PM

Kako z zeleno so označeni ponudniki? Jaz na seznamu vidim samo črno napisano?
  • 0

#9 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 February 2007 - 07:26 PM

baje menze na faksih nimajo lih najbl fajn hrane. sj vrjetn se najdejo izjeme pač tko sm jst slišala. se pa tud men zdi bedn de so ostale vse te restavracije s hitro prehrano. že tko večina folka takrt ne pazi ful kolk zdrav je pol pa še to ja grejt ane dry.gif jst nism mela kakšnih slabih izkušenj glede bonov (vrjetn zato, ker smo šli večkrt v eno gostilno bliz faxa kjer nimajo bonov sam hrana je pa ful dobra)

jst tud ne vidm nč z zeleno označenih...sam črne

  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#10 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 21 February 2007 - 08:57 PM

QUOTE(Adriane @ 21. 2. 2007 - 14:08) View Post

Mehiške v BTC-ju ni na seznamu. NEEE!! pinch.gif


to je bila meni najboljša mehiška revstavracija v Sloveniji wub.gif wub.gif wub.gif
kako sem jezna!!!!

  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2007 - 09:11 PM


Jaz mam edino res lepe besede o španski restavraciji Don Felipe.
Ponudba za študente dostojna, hrana izredno okusna, postrežba pa tudi prijetna in večinoma (nenadležno) šaljiva. =) Pa sedel si lahko, kje si hotel.
Še vrata so mi odprli, ko sem šla ven. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 21 February 2007 - 09:25 PM

QUOTE(Jenna @ 21. 2. 2007 - 21:11) View Post

Jaz mam edino res lepe besede o španski restavraciji Don Felipe.
Ponudba za študente dostojna, hrana izredno okusna, postrežba pa tudi prijetna in večinoma (nenadležno) šaljiva. =) Pa sedel si lahko, kje si hotel.
Še vrata so mi odprli, ko sem šla ven. =)


jaz pa imam iste besede za Imperio Mexicano thumbup.gif ...pa dodajam da je obrok ogromen, jaz ponavadi vedno pojem kar mi dajo na bon in večinoma mi je premalo, ne zadosti mojim potrebam....v tej revstavraciji pa začuda ne morem pojesti glavne jedi do konca, tako da vedno okusna sladica in solata ostaneta oops.gif

  • 0

#13 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 February 2007 - 09:35 PM

men je bu filipe tud fajn,se mi je pa zasral,ko je prjatlca našla not eno kratko dlako cry.gif (sj sm navajena že mušic pa vešč pa mravl,sam vseen se ti zagnus)
Bil pa je figovec zame number 1,mislm res enkratna restavracija,-ogromni obroki,juha,glavna jed,sladica,okusno,prijazno osebje(malo drag bon-600 al 700 že skor 2 let nazaj)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#14 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23600 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 February 2007 - 09:56 AM

Mislim, da tema bolj paše pod ta forum, saj je debata prešla v hvaljenje in kritiziranje restavracij.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#15

  • Guests

Posted 22 February 2007 - 11:02 AM

QUOTE(Piquet @ 21. 2. 2007 - 17:00) View Post

No kul pol...K slism kako se folk pizdi na ministrstvo itd.



Ne! Gostilne, ki bi rade mele bone, se morjo prijavit na razpis, ki ga da ven SOU, pod "okriljem" ministrstva, in pol ministrstvo izbere, kere restavracije so upravicene do bonov in kere ne. Gostilna ne more kr tk rect, ja mi bomo pa meli bone pa jih met, ker pac mora zadostit nekim kriterijem, s tem da ne vem kaki kriteriji so pa taj letos, da jih tolk ven pade. Menda neki s ceno v zvezi tut.. Brezveze, v glavnem.
  • 0

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 February 2007 - 01:10 PM



Ja no, se pa gostilna SAMA odloči, da bo šla v to in SAMA prijavi. Pol pa jamrajo in delajo opasne razlike.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 February 2007 - 02:30 PM

ej crna a ti vidš z zelenim pobarvane restavracije?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25762 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2007 - 02:37 PM

Ja, to tut mene zanima....
  • 0

#19 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 22 February 2007 - 02:58 PM

Pa ni teh zeleno označenih ponudnikov, no. smile.gif Tistih gostišč, ki ni na seznamu, pač več ne nudijo možnosti prehranjevanja s študentskimi boni. Če ne bi tlko pisali o tem, sploh opazla ne bi tega lapsusa. oops.gif laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 February 2007 - 03:14 PM

Aja,ja no sj tud tko lahko mislš,da pač unih ko jih ni na seznamu, ni več.Sam sm se zapičla v zelene pobarvane,zakaj so sploh omenjene no! laugh.gif

Me pa zanima če kera ve kaj dobiš na bon v subweyu in kaj v (burek) slast? Tko zdj sm prvič vidla,da sploh obstaja!
Pa focolusa ne bo več ohmy.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users