Jump to content


Photo

Urejene noge


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 19 May 2004 - 08:06 PM

Pozdravljeni!

Sonček je toplo posijal oops.gif in že smo razkrile malo več kože. Na udaru so seveda noge. In ker so krilca kar precej kratka ermm.gif , obuvalca pa odprta je prav da poskrbimo za brezhibnost teh naših nogic.
Danes sem imel možnost videti nekaj "nezaslišanega" blink.gif . Sicer zelo urejena gospa, srednjih let, s še kar lepo postavo in seveda v modni opravi je pozabila (ali pa ne ve) 8) 8) , da imamo v naši sončni dželici pedikerje. Prava "podkvica" na petah ji je zazankala celo nogavico. ermm.gif
Groza! ermm.gif

Kaj menite vi?
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 May 2004 - 09:16 PM

Ok, eni imajo res težave s tem, ampak "podkvica" je pa že mal huda zadeva. Mislim, da gre tu bolj za malomarnost ženske. Pri vseh proizvodih se da zadevo odpravit.

Bolj zanimivo je to, da srečaš urejeno žensko, oblečeno v res priznane blagovne znamke po zadni modi....pozablja pa na osnove higiene ermm.gif

LP N
  • 0

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 May 2004 - 03:07 PM

ampak je nažalost tko...sama trenutno delam na takem mestu...kjer res vidiš svašta...in tiste dame ki so najbolj urejene ....vizualno....ko sleče obleko...jih fej.....nebom rekla da vse...ampak veliko.... rolleyes.gif
¨
em....sama zlo veliko nosim natikače in od tega dobim malj tršo kožo..ampak z rednim mazanjem s fuss balsamom od balee teh težav nimam....sm pa hvaležna za ta proizvod;)

pridne bodite!
kim

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 20 May 2004 - 07:44 PM

Jap jz tudi moram priznt da moram kaj do pedikerja imam mal trso kozco ze sam do sedaj nisem nic nosila odprtega smile.gif

Imam en problem je pa v tem stos da si velikokrat ko sem zivcna kar s pinceto (ce imam ze majhne dlacice) si mal populim na nogi pri gleznju vendar kdaj je tudi majhen mozoljcek in ga stisnem in imam kar nekaj tko "bunkic" rdecih in ne vem kako naj se jih znebim pa od brazgotin (kaksen padec oz zobci na ketni pri kolesu) in jeze pol leta plavo in ne vem kako naj se tega znebim. Bi prosila za kaksen nasvet

lp
  • 0
lp, Vrtnica

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 May 2004 - 07:54 PM

Če se udariš in imaš občutek, da boš čez nekaj ur polna podpludb, ti svetujem, da prizadet del namažeš z margarino. Zagotovo ne boš "plava".

Mozoljčkov pa nikar ne stiskaj.

Lp N
  • 0

#6 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 24 May 2004 - 11:54 AM

meni je tale stvar z podkvicami kr odvratna sploh nekatere ko imajo še povdarjene z barvo. Lani se mi je menda prvič zgodilo sledeče. Celo poletje sem hodila v japonkah in sem dobila zelo trdo kožo na podplatih. Potem sem si kupila pripomoček oz. krtačka al kako bi rekel ki ti pomaga "strgati" trdo kožo. No, nisem bila zadovoljna oz. mi nič ne pomaga-bila je tudi neka cenejša roba. Prosila bi za nasvet, če bi mi lahko priporočale kakšno vredu stvar, s katero bi lahko to neprijetnost odpravila.

Hvala ;)
  • 0

#7 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 24 May 2004 - 08:38 PM

Če si redno vsak dan, kar pod tušem zdrgneš pete z plovcem ni nikoli prevelikih problemov. Pa tudi redno negovanje nog z kremami, ki so temu namenjene naredijo svoje. Vsakršna "redna" nega se vsekakor obrestuje.
Če pa je koža že res pretrda pa jo je najbolje odstranit z nožkom za pedikuro. Če sama tega nisi vešča se raje prepusti izkušeni pedikerki.

LP
  • 0

#8 Sasmo

Sasmo

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 May 2004 - 12:47 PM

Jaz najraje uporabljam plovec (čist navaden, bele barve je najboljši, ker je trd in lepo postrga trdo kožo. Kupila sem si enkrat od DMa plovec-zelene barve in je zanič). Najboljše je to delat, ko se tuširaš, ali si narediš eno fino kopel za noge in POZOR :arrow: ne mokrega stopala strgat, ampak počakat da se posuši, gre dosti boljše in več. wink.gif Potem pa izdatno namazat z kremo.
  • 0

#9 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 June 2004 - 07:31 PM

Odkrila sem eno ful dobro zadevo za nego podplatov. In sicer je to poseben losion za nego nog od Jessike. Dobi se ga v nekaterih pedikerskih salonih in menda tam kjer prodajajo izdelke za nego nohtov Jessica.

lp
  • 0

#10 abt

abt

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Slovenska Bistrica
  • Interests:Vse

Posted 14 August 2004 - 06:19 PM

Ve punce imate vec izkusenj.

Ko si pobrijes noge, je koza nekak ful obcutljiva. Zgleda da z
strganjem poskodujes vrhno plast. Zanima me, ce obstaja kaksen
recep ali kaksno olje s cim bi potem namazal kozo (noge).
  • 0
(ABT) Dejan Brglez

#11 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 August 2004 - 07:16 PM

Oj!

Res je nemogoče videti gospodično, gospo, skratka kogarkoli ki sicer nase nekaj da, vendar go vidiš neurejenost nog, groza!
Poleg podplatkov in podkvic se odpre tudi tema urejanja nohtov, vendar o tem kdaj drugič.

Skratka, res ful priporočam pilling za noge od FREEMAN-a ( super je z grozdjem - vijolične barve) stane pa cca 1000 sit, vendar ga imaš lahko za dolgo časa. Na suhe noge vtreš, velikost oreha, in pustiš 2 minuti. Predkratkim sem slišala da ne smeš pustiti dlje časa kot je napisano. Nato z mlačno ali hladno vodo spereš in .... to je to.

Res, ful dobra zadeva. Pač občasno uporabiš tudi plovec, vendar boste videle gospe in gospodične.

p.s: Imajo ga v dm, Leclercu, Muller,...

Privoščite našim stopalcem lahkoten in nežen korak.

LP; Finatina
  • 0

#12 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 18 August 2004 - 04:57 PM

QUOTE(Finatina)
Oj!

Res je nemogoče videti gospodično, gospo, skratka kogarkoli ki sicer nase nekaj da, vendar go vidiš neurejenost nog, groza!
Poleg podplatkov in podkvic se odpre tudi tema urejanja nohtov, vendar o tem kdaj drugič.

Skratka, res ful priporočam pilling za noge od FREEMAN-a ( super je z grozdjem - vijolične barve) stane pa cca 1000 sit, vendar ga imaš lahko za dolgo časa. Na suhe noge vtreš, velikost oreha, in pustiš 2 minuti. Predkratkim sem slišala da ne smeš pustiti dlje časa kot je napisano. Nato z mlačno ali hladno vodo spereš in .... to je to.

Res, ful dobra zadeva. Pač občasno uporabiš tudi plovec, vendar boste videle gospe in gospodične.  

p.s: Imajo ga v dm, Leclercu, Muller,...  

Privoščite našim stopalcem lahkoten in nežen korak.

LP; Finatina


Jaz ga imam in je ODLICEN laugh.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users