Jump to content


Photo

Yves Saint Laurent Teint Compact Mat


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2006 - 10:17 PM

Yves Saint Laurent Teint Compact Mat

Talc, PTFE, Zinc Stearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Silicea, Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, Lauroyl Lysine, Nylon-12, Parfum (Fragrance), Lactis Proteinum (Milk Protein), Sodium Cocoate, Sodium Hyaluronate, Cetrimonium Bromide, Methylparaben, Cocoyl Sacosine, Tocopherol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Wax, Squalane, (+/- May Contain: CI 77019 (Mica), CI 77491 CI 77492 CI77499 (Iron Oxides), Ci 77891 (Titanium Dioxide), CI 77007 (Ultra Marines), CI 77510 (Ferric Ferrocynide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 75470 (Carmine)

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 February 2006 - 08:27 AM

Ne boš verjela, kaj je PTFE... teflon. Umiram. IPB Image

Ne vem, kakšen učinek ima na kožo. Da se prosti radikali ne prilepijo na kožo. smile.gif (hecam se).
Je nemasten, cink deluje proti mozoljem, vpija maščobo. Dober puder z AOK in namenjen tudi mastni koži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 February 2006 - 11:05 AM

Js nism pa mela pojma kaj je PTFE ... zdej pa umiram tle zraven, sploh ob tem, kar si navrgla o oprijemljivosti prostih radikalov! IPB Image

Se mi je zdelo, da bi znal bit tole dober kompaktni puder, sploh zato, ker je večina drugih (kolkr sm pač imela možnost videt sestavine) precej mastnih in torej totalno neprimernih za mešano kožo. Pa embalaža je božanska, cena pa tudi ... 10k. Ampak pomoje se ga ima za dolgo, baje je zelo fino mazljiv.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2006 - 02:48 PM

Ja, točno tega mi je danes prodajalka v Milerju mazala na kožo pa morm rečt, da je res mazljiv in odtenek 3 mi celo ustreza.
Cena je res visoka - 8 ali 9k vkolikor se spomnim, baje bo v prihodnje dosegljiv še 'refilrčk' , ki pa bo občutno cenejši.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 February 2006 - 02:51 PM

URŠKA a 03 je najsvetlejši, ki se dobi pri nas? Pa malo povej kakšen je izgled na koži ... se fejst vidi, da si napudran?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2006 - 03:13 PM

ne, je še en svetlešji odtenek od 03, sam je pa presvetel zame oz. ne daje topline na obraz. občutek je bil fejst ko mi je mazala spodnji del lica in nisem dobila občutka, da se kaj preveč vidi.
jest ti svetujem, da greš malo na sprehod v Milerja in se 'posvetuješ' s prodajalko. Naj te namaže!! Drugače je pa zelo ok.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#7 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 03 February 2006 - 06:53 PM

Jaz imam ta puder - light beige 1. Mi je ful dober, zelo fajn matira, je obstojen, fajn prekirven. Pa kožo naredi zelo lepo, gladko. Kupila sem ga že predlani in ga je še vedno dovolj (res, da ga ne uporabljam vsak dan, le ko imam prebliske).
  • 0

#8 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 03 February 2006 - 08:12 PM

puder ima tudi rok trajanja ves? malo preveri;)
drugace pa dilema vidim da mas mal strahospostovanja pred kompaktnimi pudri ker se kao ful vidijo. meni se moj manj opazi kot pa ce imam gor tekocega, je pa res odvisno kako ga nanasas. moker nanos mi je sploh super!
je treba pa kompaktni puder in vse pudre ki jih nanasas s copicem ali gobico nanasat od zgoraj navzdol in ne obratno, ker se v nasprotnem primeru prime na dlacice in je potem res opazen;)
  • 0

#9 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 03 February 2006 - 08:41 PM

QUOTE(soraya)
Kupila sem ga že predlani


Sorry, sem šla res preverit na škatlico, izdelan je bil februarja 2005 in takrat enkrat sem ga kupila (mogoče marca??), ne vem. V glavnem lani, rok trajanja je pa 3 leta, tako piše na škatlici.
  • 0

#10 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 03 February 2006 - 08:42 PM

no super, potem ga lahko z navdusenjem uporabljas ;)
  • 0

#11 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 03 February 2006 - 08:44 PM

Jeeeeeeeee, še kar nekaj časa laugh.gif
  • 0

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 February 2006 - 11:42 PM

QUOTE(URŠKA)
, baje bo v prihodnje dosegljiv še 'refilrčk' , ki pa bo občutno cenejši.

a sam kupu boš pudr pa ga vstavu v škatlco al kako?torj,bomo vidl kok dejansko pudr stane biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 February 2006 - 11:51 PM

ja točno tako, prav imaš biggrin.gif 8) biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 11:19 AM

QUOTE(soraya)
Jaz imam ta puder - light beige 1.


Dej mi prosim povej če je to najsvetlejši odtenek, ki se ga dobi pri nas in če je zlo svetel? Spadam namreč bolj med porcelanke in mam precej svetlo kožo, pa razmišljam o nakupu.

Pa zanima me, če se lepo zlije s kožo ... mislim a naravno izgleda pol?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 04 February 2006 - 12:07 PM

jaz imam guerlain refill pakungo pudra, samo refillcka ne mores kupit ce nimas originalne skatlice (sepravi mors najprej placat oreng ceno da dobis puder v refill skatlici, naslednji pa placas samo puder- ni bistvene razlike, niti 2k)
  • 0

#16 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 04 February 2006 - 03:23 PM

Dilema, mislim, da je to najsvetlješi odtenek pri nas, ne vem, se ne spomnim več. Meni se zelo lepo zlije s kožo, sploh se ne vidi, da bi bil gori kakšen puder. Moja koža tudi ni kaj preveč temna, drugi pravijo, da sem bleda laugh.gif Za primerjavo npr., od Revlona CS Natural mi ustreza odtenek Buff 02.
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 03:29 PM

Smola ... meni je Buff še pretemen. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 04 February 2006 - 03:33 PM

Najbolje je, da greš v trgovino in preizkusiš na koži, ker tale Biege 01 od YSL je meni še malce bolj svetel oziroma naredi lepši odtenek kot Revlonov CS
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users