Jump to content


Photo

Loreal Paris - šamponi, balzami...


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:00 PM

Jaz osebno prisegam na lasno kozmetiko Tigi, ker pa je tako draga me mama vedno draži, da je Loreal Paris boljša. Danes sem probala njen šampon za barvane lase (rdeča pakunga) in sem zelo, zelo zadovolna. Kakšne izkušnje imate vi z Lorealovimi šamponi in drugimi stvarmi za lase.
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 07:04 PM

Meni je tudi kul ta kolekcija za barvane lase, sploh balzam mi je the best. Pa tudi mislim, da so to precej kvalitetne zadeve. :thumright:

Trenutno pa tudi sama prisegam na Tigi, me je kar malo obsedlo, sploh zaradi fenomenalnih vonjev in embalaž, pa seveda tudi kvalitete ... vidim, da so moji laski zelo zadovoljni. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:07 PM

Tigi je the best, vendar tale izkušnja od danes mi je dala misliti. Dilema a kej veš kaj še ima Loreal za barvane lase razen balzama in šampona. Malo iščem po netu pa ne najdem.
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 07:13 PM

Tudi neko zadevo, ki se ne spira ima ta kolekcija. Verja, veš kako je ... meni je Tigi všeč predvsem zato, ker ima ful nežne zadeve in tudi zelo naravne, sploh če pogledaš kolekcijo Oatmeal & Honey in to je zelo pomembno. Največ pomeni, da je zadeva res nežna (sploh kar se tiče šamponov) in naravna ker kakšna agresivna čistila lahko pustijo dolgoročno na laseh posledice, ki pa se jih ne opazi takoj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2005 - 07:14 PM

pa kera je ta kolekcija od l'orela paris? a je to ta,k se dobi v milrjih,dm-ih...?Al ja to tista profi(k je v bež&pastelno roza barvi v hudih pakungah)k jo majo rizerji?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:19 PM

Hočem pripet slikico pa mi ne rata, kako se to naredi? ermm.gif
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 07:20 PM

Rea, to je tale kolekcija:

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 December 2005 - 07:21 PM

aja,aha....hvala!
mene je prevzela dans v salonu od loreala ta profi kolekcija...k je v takih hudih flaškah pa barvah!! ve kera za cene?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:21 PM

Dilema kako ti rata pripet slikico?
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 07:22 PM

QUOTE(rea)
aja,aha....hvala!
mene je prevzela dans v salonu od loreala ta profi kolekcija...k je v takih hudih flaškah pa barvah!! ve kera za cene?


Mene pa sploh ne mika ta L'oreal profi kolekcija ... mi ne zgleda fajn. Cene? Pomoje malo dražje kot Tigi, ampak vseeno ceneje kot Kerastase ... nekje vmes.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:23 PM

Cene so podobne Tigiju, baje so izdelki boljši, tako pravi moja kolegica. Jaz jih še nisem probala.
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 07:24 PM

QUOTE(Verja)
Dilema kako ti rata pripet slikico?


Klikneš na željeno slikco z desno tipko miške, klikneš 'properties' in kopiraš tisti link, nato pa klikneš tle notr ko pišeš sporočilo tipko 'img' potem prilimaš link in še enkrat stisneš 'img'.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:27 PM

http://www.lorealparis.co.uk/
  • 0

#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 07:28 PM

oops.gif Men ne rata, ne vem zakaj... blond pač... tongue.gif
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 07:30 PM

Če si dala pa ful čuden link ... če je slika je ponavadi končnica JPG, pri tvojem je pa krneki. Dej prosim popravi prejšnji post, magar napiš 'pomota' al karkoli ker je cela stran zdej ful zategnjena. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 December 2005 - 08:05 PM

Tukaj na stani od Loreala Paris imajo v tej kolekciji ful enih stvari, to sigurno pri nas ne prodajajo. Moram it pogledat kaj vse imajo.
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2005 - 08:17 PM

Pri nas dobiš v tej kolekciji šampon, balzam, masko in še en balzam, ki se ne spira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 15 December 2005 - 07:27 AM

Ni pa nič v spreju za poškodovane lase? A je morda v kateri drugi kolekciji od Loreala?
  • 0

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2005 - 10:38 AM

Tega ne bi vedla, ima pa dosti teh zadev v spreju Gliss Kur in so fajn stvari.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30872 posts
  • Location:Primorska

Posted 31 December 2005 - 12:31 AM

Jest že dolgo uporabljam sam ta šampon in mi nardi zadost mehke lase, tako da balzama nimam.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users