Jump to content


Photo

Kdo smo? - Slikce


  • This topic is locked This topic is locked
362 replies to this topic

#1 Petra25

Petra25

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 01 October 2005 - 12:01 PM

Sigurno imate vsaj kakšno svojo slikco kje pa jo prilimajte tukaj nč vas bit sram wink.gif

Bom pa jst začela, če sm že temo odprla ane

IPB Image
  • 0

#2 sarchy

sarchy

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts
  • Location:Kranj

Posted 01 October 2005 - 04:03 PM

http://www.glasujzam...rofile&id=44527 še jst... smile.gif
  • 0

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 01 October 2005 - 04:48 PM

Petra25 s čem se pa ti ukvarjaš ? Si fotomodel?
  • 0
Viens, reste ici!

#4 amy

amy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 01 October 2005 - 07:41 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Petra25 s čem se pa ti ukvarjaš ? Si fotomodel?


Ja, jaz sem tudi na to pomislila...
  • 0
Življenje je risanje, brez radiranja.

#5 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 October 2005 - 08:31 PM

Petra vau, super zgledaš! wink.gif
  • 0

#6 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 01 October 2005 - 10:13 PM

QUOTE(TASH)
Petra vau, super zgledaš! wink.gif


podpis pod to biggrin.gif
keya, tvoje slikice pa ne vidim ermm.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 October 2005 - 09:04 AM

Sarcy, Petra, ful ste luškane..
Petra ta tvoja fotka je res nekam čist filmska-supermodel? biggrin.gif

No.. jst pa nism tolk pogumna, da bi dala slikco kr tko na forum.. pa sm se odločila da je čist fer, da posredujem slikco po zs vsem k boste tut svojo gor prpopale.. Ampk res sam na zs: k nikol ne veš kdo forum pregleduje, jst sm pa na temo ljubezni že marsikaj napisala zasebnega.. ma, sej mislm da zastopte-tko da hitr fotke gor limat, jst pa tut na zs oops.gif oops.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#8 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 October 2005 - 09:14 AM

em.. hja no, petra pa sarchy-sm hotla vama že poslat na zs, sam sm pogruntala da ne znam glih izvest tega oops.gif biggrin.gif
Sm probla na http://img66.imageshack.us dat fotko, pa ne vem točn kaj moram nardit oops.gif
Aja pa še to, k dam sm fotko, jo lahko sam jst okol posredujem, al fotka ostane na netu, pa jo lahko vsak vid?

ups, pretiranga slona delam iz muhe, sam jst res nočem da je moja fotka kr tko nekje na netu, vsem na očeh.. blink.gif biggrin.gif biggrin.gif Bi od moje lepote lahko še kdo v nezavest padel, tko da-skrbim za zdravje soljudi! laugh.gif 8)
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#9 miSGaLaXy

miSGaLaXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts
  • Location:SomWhErE In GalaXy

Posted 02 October 2005 - 11:55 AM

moja malenkost biggrin.gif


http://www.glasujzam...ofile&id=101439
  • 0
user posted image

#10 Petra25

Petra25

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 02 October 2005 - 12:52 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Petra25 s čem se pa ti ukvarjaš ? Si fotomodel?


ne nism noben fotomodel. običajno dekletce biggrin.gif
hmmm no a se bo še kateri od fantov opogumil ? 144 ogledov teme pa samo 3 slikce ermm.gif
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 09:07 PM

.
Mene pa zanimata rea in DiLeMa. twisted.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 October 2005 - 09:18 PM

Mene pa Jenna
  • 0

#13 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 October 2005 - 09:19 PM

mene tut rea dilema pa jenna biggrin.gif

Reo si predstavlam tako rjavolasko,rjavi ucki zgleda kt ksna prfoka za slovenscino, brez ocal ,nezna dusca taka mirna , ceprow jo vidm tut kot mal bol hippijevsko obleceno tongue.gif

Dilemo vidm tkole: kratki rjavi lase postrizeni na gobico ene 10kilc prevec, nasmejana, luskana. tist deset kilc prevec mi je pa ostal iz foruma glede tiste 90 dnevne diete ker je bla gor tut ena dilema (sori ce sm zgresila).verjetno si bla pa res ti..in tko sm si jst to zamislna biggrin.gif

jenno si pa predstavlam : dolgi blond lasje( cist tko k ma skos ene blondine v avatarju verjetn ma u real cist drugo barvo las) , take stroge poteze obraza, crn dolg usnjen plasc uni bitchy skornji k jih je veselo limala pod temo "skornji" ne morm se odloct a zgleda bol kurbish al bol kot ena rockerka..crno namazana...s stajerskim naglasom.

No tkole si jst vs predstavlam biggrin.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2005 - 09:20 PM

Heheh Jennika ... kar naj te zanima. biggrin.gif Tle me je imel priložnost samo eden ugledat (Sajk) in pri tem bo tudi ostalo. Razen če kdaj organiziramo kakšno srečanje ... slikic pa nam pošiljala hehe. biggrin.gif

Lejck ... matr si me kiksnla, čist res! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 02 October 2005 - 09:26 PM

to sm cist pricakvala da bom zgresila big time...sam je zanimiv k si zarat avatarja lahko full hitr ustvars podobo nekoga se posebi za tiste k majo razne zenske u avatarjih.
Drgac pa cist verjamem da nimas las postrizenih na gobico k to se pol nekak ne bi ujemal s tem da si lustna k bi bla bol kot ksn tomboy biggrin.gif
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 October 2005 - 09:31 PM

Lejck ... ja tisto na onem forumu sem bla jst, s tem da je blo to že pred časom ... zdej nimam več 10 kg viška ampak 5 ... ki se jih očitno nikol ne bom znebila. biggrin.gif

Hja no ... v bistvu mam jst lase takšne kot si jih prisodila Jenni, nikakor in nikoli pa nisem bila postrižena na gobico!!!!!! biggrin.gif biggrin.gif

Tak sem se nasmejala ob tvoji predstavi mene, da mi je skor v hlače ušlo! biggrin.gif Pa tudi tista, da spominja Rea na prfokso slovenščine je ful huda! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 09:34 PM

QUOTE(lejck)

jenno si pa predstavlam : dolgi blond lasje( cist tko k ma skos ene blondine v avatarju verjetn ma u real cist drugo barvo las) , take stroge poteze obraza, crn dolg usnjen plasc uni bitchy skornji k jih je veselo limala pod temo \"skornji\" ne morm se odloct a zgleda bol kurbish al bol kot ena rockerka..crno namazana...s stajerskim naglasom.

Si me kar zadela. biggrin.gif Z eno razliko - imam dolge črne lase.
Aja - sem pa kurbiš metalka. IPB Imagebiggrin.gif
Drugače pa eno iz tega foruma poznam, za ta drugo pa vem, kako izgleda - obe zelo luštni bejbiki. Eno pa še mam namen spoznat.

Sajk, i hate u. IPB Imagebiggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 09:36 PM

QUOTE(lejck)
Reo si predstavlam tako rjavolasko

rea je blont. Naravno, se mi zdi. oops.gif


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 October 2005 - 09:37 PM

QUOTE(Jenna)
Sajk, i hate u. IPB Imagebiggrin.gif

Yes, hate me twisted.gif
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 October 2005 - 09:39 PM

QUOTE(sajk)
QUOTE(Jenna)
Sajk, i hate u. IPB Imagebiggrin.gif

Yes, hate me twisted.gif

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users