Jump to content


Photo

Šmarna gora


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23634 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 July 2005 - 03:21 PM

Pozdravljeni!

Sicer ne vem ali bi to vprašanje sodilo med rekreacijo ali prosti čas oops.gif !!! Ni ravno pretirana rekreacija, zato sem dala pod prosti čas!

Se vam zdi Šmarna gora primerno razgibavanje za med tednom (ko ni toliko časa) in če kje hodite gor - katera pot vam je najljubša.

Kako še poskrbite za razgibavanje med tednom in predvsem po takem vremenu kot je letos cry.gif ?

LP
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 06:30 PM

Ne maram Šmarne gore, ker ne maram hoje v hrib. Je ta tale vreme res sranje za športanje, nikoli ne veš kje te bo dež ujel... moram priznati, da je pri meni športanje ob dežju malo na stranskem tiru.
  • 0

#3 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 11 July 2005 - 08:10 PM

jaz tudi ne maram Šmarne. ne toliko zaradi strmine kot zarad gužve. če ne bi bila tako obiskana, bi bila mogoče večkrat gor, tako pa sem šla samo dvakrat v svojem živlenju :arrow: preprosto ne paše mi toliko gneče v naravi / če je šmarna še narava?!?
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 09:02 PM

Še ena ki ne mara Šmarne Gore, pa živim pod njo ermm.gif Na živce mi gre hrib, strmina, še bolj pa cel kup ljudi...raje imam daljše in bolj položne dele.
Poznam pa veliko ljudi ki jim je ŠG dobra tedenska rekreacija.
  • 0

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 July 2005 - 09:24 PM

Jaz sicer ne maram hoje v hribe, ampak kadar se pa odločim, da grem na Šmarno Goro, mi je pa fajn. Men se zdi dobra rekreacija.
  • 0

#6 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5744 posts
  • Gender:Female

Posted 26 July 2005 - 04:56 PM

se podpišem pod vse zgoraj napisano. ni problem šmarn gore v strmini ali čem podobnem, ampak v obiskanosti. ker če se že grem sprehajat v hrib po gozdu nočem tega delat v vrsti z pol ljubljane. za-to se gre v city park!
  • 0

#7 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 02 August 2005 - 06:18 AM

Hehe, nazadnje sem šel na Šmarno goro v petek, iz Pirnič gor, ... z motorjem. Na sredi sem se obrnil, ker ne bi bil noben problem do vrha prit, bi bilo pa blazno dolgčas celo pot navzdol, eno samo zaviranje ermm.gif

Peš pa že res dolgo nisem bil tam, morda ne bi bilo slabo, pod pogojem, da bi ugotovil, kdaj ostala Ljubljana ne rine gor. Ne maram gužve in iz točno tega razloga nisem bil - niti ne nameravam it - na Triglavu. smile.gif Lazijo množično gor ko ovce ...
  • 0

#8 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2005 - 01:32 PM

Včasih sm na Šmarno goro skoz rinila, saj sm doma čist blizu. Na ŠG sm hodila s Šmartske strani... drugače pa je tud fajn pot iz Tacna- parkirišče...

Res je, da je ogromno ljudi gor, samo če greš mal bolj zgodi zjutri gor pa ni tok kriza.

Drugače pa mislm, da je to fajn rekreacija in če ti je to glavno, lahko glede gužve zamižiš na eno oko (čeprov jih vseen vidš biggrin.gif ) rolleyes.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users