Jump to content


Photo

Zgrešeni nakupi


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 03 July 2005 - 11:21 AM

No, a imate v omari, kakšno cunjico ali čevlje nikoli nošeno, ali pa kakšno pregrešno drago stvar, ki vas še zdaj boli glava, ko pomislite koliko denarja ste zanjo odšteli?


Jaz imam eno dolgo krilo z naramnicami iz jeansa - nikoli nošeno - 14.000 sit
Majčko znamke GAS - dvakrat ali trikrat nošeno - 16.000 sit
Špičake (:pukel: ) - enkrat nošeni - 4000 sit
Kavbojke - nikoli nošene - 12.000 sit
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 July 2005 - 11:24 AM

Jaz imam ogromno takih stvari, sploh ne vem kako mi ratuje.

Nazadnje sem si kupila pred kakšnim mesecem kavbojke za 16.000 sit in jih še niti enkrat nisem oblekla ... in stavim, da jih nikoli ne bom. rolleyes.gif

Drugače imam pa ogromno majic v omari, ki jih nikoli, ampak res nikoli še nisem oblekla in jih tudi ne bom, nekatere so stare že več let ... pomoje imam najmanj 10 takih majic, katerih okvirna cena je pomoje okoli 5000 sit za kos ... zdej pa izračunajte, koliko denarja sem stran zmetala ... kriza ... rolleyes.gif
  • 0

#3 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 03 July 2005 - 01:47 PM

ja,jz tud biggrin.gif ,največ je kavbojk oz. hlač takih
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#4 NaStY GiRl

NaStY GiRl

    sramežljivec

  • Člani
  • 87 posts
  • Location:KJER SE KEJ DOGAJA
  • Interests:VSE POMALEM

Posted 03 July 2005 - 03:44 PM

mate pa dnarja čeprov se tut pr ,em kdaj kej taZGA NAJDE
  • 0

#5 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2005 - 06:06 PM

Mam dvoje hlače, k so mi ble ful všeč, vendar samo na začetku. Oblekla sm jih 1X, potem pa nikol več... drage pa so tud ble.

Glede majic pa nimam takih problemov, k vedno "tehtno" premislm preden kakšno kupim (koliko možnih kombinacij bom lahko naredila...)

Drgač pa si čevljev z visoko peto kr ne upam kupit prov zarad tega, ker jih po mojem ne bom velikrat obula.... rolleyes.gif
  • 0

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29033 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 July 2005 - 06:18 PM

vse, kar si kupim, nosim vsaj dokler je aktualno. mam recimo še zmer par majc, ki so stare recimo že osem let, pa jih zdej več ne nosim, sem jih pa takrat, ko sem jih kupila, velik nosila. kr dobr premislim preden kupim oblačila, isto velja za čevlje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 03 July 2005 - 06:27 PM

imam dve majice in ene hlače, ki bodo v bližnji prihodnosti zaradi nenošenja romale na karitas ali rdeč križ oops.gif
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#8 UrSsIkA^6

UrSsIkA^6

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:moda, kozmetika ipd

Posted 03 July 2005 - 08:38 PM

heh, tega je pa tut pri meni dovolj. škoda se mi zdi da ko kupiš kako full lepo stvar pa drago pol pa ti več ni všeč in enostavno ne veš kaj naj z njo. ja to mi je zelo znano

lp smile.gif biggrin.gif
  • 0
mejte se pa pišite kaj!! UrSsIkA^6

#9 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 04 July 2005 - 01:20 PM

Pri meni se na taksnem seznami veckrat znajdejo čevlji:

sem kupla ene škornje za 100€, so kot iz kacjega usnja (neki podobnega) spičaki z ful visoko peto... sem ne da jih ne nosim, samo ful malkrat, tko za kaksno vecerjo oz. za kam kamor vem, da ne bo treba velik hodit ali stat. ermm.gif Sam so pa ful hudi 8) in bi jih rada veckrat mela, sam kaj ko niso prakticni.

  • 0
Posted Image

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2005 - 01:46 PM

Moj zgrešen nakup so edino špičaki z nizko peto - natikači.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 July 2005 - 12:19 AM

Ene par Levisk, za katere sem zmetala kup denarja in se nikakor nisem mogla sprijaznit, da mi enostavno noben model Levisk ne odgovarja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 December 2005 - 11:09 PM

QUOTE(Tanjci)
Pri meni se na taksnem seznami veckrat znajdejo čevlji
Enako pri meni. Lani sem si ene huuude špičake z malo višjo petko kupla. In ker imam malo širšo stopalo jih je prav muka nosit. Imela sem jih ene 2x vsega skupaj obute. Stali pa so 11.000 sit. Stran vržen denar. Samo ko so bili tako lepi. oops.gif
  • 0

#13 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2005 - 10:02 AM

ja, jst mam tud ene špičake iz massa za katere sm dala 20k pa jih tudi nosm samo za kam ko ni treba preveč hodit in stati, ker so mučne za nosit...
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#14 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 December 2005 - 10:21 AM

QUOTE(Princeska)
ja, jst mam tud ene špičake iz massa za katere sm dala 20k pa jih tudi nosm samo za kam ko ni treba preveč hodit in stati, ker so mučne za nosit...

ja sej to mislim... kupiš čevlje, sej so ful lepi pa vse, sam niso pa pol eni od unih, ki bi jih na koncu ful nosil, ker jih enostavno ne moreš... taki bolj za kazat.

Tud za polet včasih kupim kej tazga, da ne morem nosit.... ker gremo vedno zvečer na morju tko kam peš in se kr precej hod. Valda se, ko si na morju, čez dan ne sprehajaš tolk, ker je ful vroče in pol pri nas to zvečer mal nakonadmo rolleyes.gif sej je drugač kul, sam morš imet udobno obutev biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#15 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2005 - 10:23 AM

aha, pa tolk so lepi in sexy... sam enostavno te grozno bolijo noge wink.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 10 December 2005 - 10:41 AM

Dosti hlač imam, ki jih vrjetno nikoli nebom oblekla,... ene mam iz ZARE bele so pa ful široke in so mi sicer všeč pa vse ampak ker so bele in tak jih vrjetno nebom oblekla nikoli več...stale so pa okrog 14k in ogromno je takih stvari, ki si jih kupim, pa jih nikoli ne oblečem.
  • 0
Viens, reste ici!

#17 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 11 December 2005 - 12:35 PM

Ja pri zgrešenih nakupih je pri meni tako, da se mi recimo nekaj v trgovini zapiči v oči pa pol kr kupim, ne pa da se realno vprašam kje bom to nosla ali kdaj! heh
Drugače nisem dostkrat kaj zgrešila, prej se naveličam kakšne stvari!
Imam pa recimo v omari en črtast puloverček, ki je bil le trenutni navdih v trgovini in se ga mela le parkrat oblečenega, pol pa sem že mela marsikaj za pokomentirat kaj ni vredu! hehe
To pa je tud vse od zgrešenih nakupov razn oblačil, ki se kotajo po omari, ker sem se jih navličala, ker mi barva več ne ugaja, ali pa model itd.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#18 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 11 December 2005 - 12:49 PM

jaz si tud večinoma kupim kakšne kavbojke, ki so mi tisti trenutek ful všeč pol pa jih par krat oblečem in ležijo v omari.. ko pa mam čistilno akcijo pa zmečem vse ven kar ne mislim nosit in prodam biggrin.gif tako vsaj nekaj denarja dobim nazaj :tongue:
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 December 2005 - 03:48 PM

QUOTE(pupa)
jaz si tud večinoma kupim kakšne kavbojke, ki so mi tisti trenutek ful všeč pol pa jih par krat oblečem in ležijo v omari.. ko pa mam čistilno akcijo pa zmečem vse ven kar ne mislim nosit in prodam biggrin.gif tako vsaj nekaj denarja dobim nazaj :tongue:

kje pa prodaš? biggrin.gif smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 11 December 2005 - 03:54 PM

je nekej takih stvari, ki jih že en čas nism nosila, ampak ponavad kupm tisto, kar potem tut prej al slej nosem.
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users