Jump to content


Photo

Cadea Young Clear Getönte Tagescreme (Vanille)


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2007 - 01:05 PM

IPB Image

Aqua, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annus, Octyldodecanol, Ethylhexyl Isononanoate, Oryza Sativa, Sorbitol, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Talc, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Tocopherol, Glyceryl Oleate, Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum, Dimethicone, Farnesol, Parfum, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Cetearyl Sulfate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 November 2007 - 01:15 PM

Precej mastna krema, ni K, kakšen AOK se pa tudi najde. OK krema, ampak za normalno do suho kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2007 - 01:41 PM

Hvala!! biggrin.gif

Jaz jo imam ful rada, ker mi naredi čudovito kožo (čeprav imam mešano, mi zelo odgovarja). biggrin.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#4 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 22 November 2008 - 05:27 PM

Ok ne vem a so spreminjali sestavine, moja kremca se malo razlikuje. A lahko prosim ena oceni? smile.gif

Aqua, Helianthus annus seed oil, cetearyl alcohol, Ethylhexyl Isononanoate, Octyldodecanol, sorbitol, glycerin, cetearyl glucoside, oryza sativa bran oil, talc, allantoin, farnesol, tocopheryl acetate, ascorbyl palmitate, lecithin, dimethicone, parfum, sodium cetearyl sulfate, citric acid, magnesium aluminium silicate, xanthan gum, glyceryl oleate, glyceryl stearate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, potassium sorbate, sodium dehydroacetate, Cl 77491, Cl 77499, Cl77891

a je K?
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2008 - 01:25 PM

Ta nova krema je hranilna, je tudi K in vsebuje nekaj AOK. Sicer je pa podobna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 November 2008 - 03:37 PM

Ma naj grejo nekam cry.gif a je ful komedogena?
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 November 2008 - 06:04 PM

Koliko je, ne vem. Je pa med prvimi petimi sestavinami tudi K snov.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 November 2008 - 07:26 PM

Huh, okej, bom videla kako bo. Hvala!
  • 0

#9 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 23 November 2008 - 09:35 PM

Meni tale krema ne maši por, mam pa to novo verzijo. Mi je pa zelo všeč, ker je malo bolj hranilna in je super za hladnejše mesece. Se pa odlično obnese kot podlaga za puder.
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2008 - 09:38 PM

A tale zadeva sploh kaj prekriva? Imam namreč Alverde obarvano kremo in se mi zdi, da nudi nekaj malega prekrivnosti. Morda bi še tole od Cadee poskusila ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 23 November 2008 - 09:47 PM

Prekriva bolj malo, malo izenači ten. Za kakšno rdečico pa ni najbolša. Probaj, itak je nekaj čez evro.
  • 0

#12 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 November 2008 - 11:27 PM

Jaz sem tole uporabljala celo lansko zimo, mi je bila enkratna. Ni prekrivna kot kak puder, vseeno pa super izenači ten. Meni je bila v redu, ker drugače nimam problematične kože in zatorej sama prekrivnost ni bila potrebna. Zgolj malo obarvanja. :=)
Sem pa letos kupila tole od Alverde, v bistvu predvsem zaradi tvoje ocene Dilema. Če jih primerjam, hm, Alverde je malce dražja, ful težje se maže (to me izredno moti, od Cadee je lepše mazljiva, posledično se tudi bolj enakomerno namaže), je pa mogoče od Alverde malenkost bolj prekrivna. Ampak res malenkost. Moti me tudi občutek, da se sploh ne vpije. Ampak all in all je efekt kul.
Zdaj sem spet kupila Cadeo, odtenek temnejšo kot tisto ki sem jo uporabljala lani, ampak je še nisem preizkusila. Me je malo skrbelo zaradi nove sestave, moram poskusit, da vidim kak bo učinek.
  • 0

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2008 - 11:43 PM

Meni je ta Alverde krasna za hladnejše mesece, prav čutim, kako mi zaščiti kožo pred vetrom in mrazom, ob enem pa se mi ne zdi pretežka. Nanaša se res malo težje (ker je bolj gosta), ampak zelo lepo izenači ten in doda takšen zdrav glow, da polt kar zasije (pa ne na masten način). Bom pa probala še tole od Cadee, samo me skrbi tista komedogena sestavina. We'll see ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 23 November 2008 - 11:53 PM

Katera sestavina pa naj bi bila komedogena? Za nobeno od prvih 5. ne najdem na netu podatka da je komedogena hmm.gif .
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 November 2008 - 11:56 PM

Krema ni komedogena. laugh.gif Jaz sem samo ponovila za vami, ko sem prebrala, da je komedogena, nisem nič preverjala.
Ethylhexyl isononanoate ni komedogena sestavina, komedogen je ethylhexyl palmitate, ki pa ga ta krema ne vsebuje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 24 November 2008 - 12:01 AM

No se mi je zdelo smile.gif . Jaz jo uporabljam že ful dolgo in nisem niti enega mozoljčka na račun te kreme pridelala.
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 November 2008 - 07:51 AM

Pardon, napaka.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 24 November 2008 - 04:12 PM

KAJ RES, WOOOOOOOHOOOOOO, ŠE OBSTAJA BOG!!!! Jaz sem že prav obupala kako spreminjajo vse meni ljube stvari na komedogene. Hoho, jutri gre v uporabo.

Dilema sprobaj, stane samo 1.75 €, efekt je podoben, samo da se 3x lepše maže.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users