Jump to content


Photo

Puder - LANCOME Teint Idole Ultra


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (5 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [60.00%])

    Percentage of vote: 60.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 January 2007 - 04:07 PM

IPB Image

Moja najnovejša pridobitev, nad katero sem dobesedno presunjena! Po odhodu TI linije sem mislila, da nikoli ne bom našla enakega (kaj šele boljšega) naslednika. No, na mojo srečo se je zgodilo ravno obratno! Našla sem še boljši puder, Teint Idole ULTRA in sicer perfekten odtenek za mojo polt - 010 Beige Porcelaine, ki je takorekoč identičen odtenku od TI - 010 Porcelaine. TI Ultra nekoliko manj kremast od TI, bolj je lahek, manj prekriven, ima tudi zf10, ne vsebuje olj. To mi je všeč. Kolikor sem uspela videti v Limoniju, je paleta odtenkov kar posrečena, sploh presenečena sem bila, da je še skos na voljo odtenek za sneguljčice. Puder naredi res dobesedno zretuširani videz (točno tako ga je poimenoval tudi moj fant, ki je takisto navdušen nad rezultati, hehe), ampak vseeno pa naraven. Občutek na koži je izjemno prijeten, kot da ne bi bila napudrana. Imam filing, da koža diha, ker ni težek... je bolj za izenačitev tena, kot za prekrivanje nepravilnosti. Imam sicer k suhosti nagnjeno kožo, vendar mi nemastni pudri z mat finishem ustrezajo in so mi nasploh ljubši (ker ne maram hranilnih in kremastih pudrov... v ta namen imam hranilno kremo spodaj). Tale je kot narejen zame. Tudi ne izsušuje kože, ne poudarja in povzroča luskic (kot npr. se mi je to začelo dogajati pri DMMu). Jaz za cel obraz porabim dva skromna potiska. Resnično vse pohvale, jaz ne najdem napak (v skladu z mojimi zahtevami glede pudra pač). Cena za 30ml je malo pod 10k - to je kar veliko, ampak glede na to, da mi je resnično fantastičen, mi cena ni vrtoglava. Embalaža je izredno lična, Lancomovska, na pumpico. Priporočam vsem, ki bi rade nekaj lahkega in svilnatega na koži. =)



Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 02 January 2007 - 10:33 PM

Popolnoma se strinajm z Jennino oceno. Puder je odličen. Kože ne izsuši, jo zanesljivo matira, dobro prekriva in naredi zdrav videz. Najboljši puder, kar sem ga kdaj imela. Moti me visoka cena (puder sem kupila od soforumašinje po znižani ceni), vendar si ga bom, ko tega zmanjka, po vsej verjetnosti ponovno omislila.

5/5
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#3 Elektra

Elektra

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 01 February 2007 - 11:40 PM

Se povsem strinjam z zgoraj napisanim. Z nakupom sem se malo obotavljala zaradi precej zasoljene cene, a ko sem puder nanesla na obraz, sem navdušeno ugotovila, da je cena čisto primerna glede na kvaliteto. Fantastičen puder, sploh ni primerjave s kakimi cheap packarijami! Je obstojen, se ne sveti, izgleda naravno in zdi se mi, da me naredi kar malo bolj fotogenično. Zelo priporočam.

Ocena: 5/5
  • 0

#4 Asja87

Asja87

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 342 posts
  • Location:Sečovlje

Posted 02 June 2007 - 03:48 PM

js sm si ga tudi kupila pred enim mesecem vi italji...za njega sm dala 30 eurov če se ne motim...na začetko sm mislila da je fulll dobr...ampak zdej pa res nism zadovoljna...prodajalka mi je priporočila št.02 ki naj bi bila najbolj svtla kr mam zelo svtlo polt..pa sm ji trdila da vleče malo na uranžen odtenek ona pa mi je trdila da ne..zdej en dan sm si ga dala in to na zunanji svetlobi...pa sm vidla da ima res tisti oranžen odtenek kr meni se res ne dopade in da pri bradi pačelu sm imela lisasto...nevem lahko je bolj gost pa mi tko nardi...
  • 0
♥ Face To Face...Like I Am Imagining...That You're The One I'M Waiting For...Will You Be...Unmistakable ♥

#5 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 14 June 2007 - 12:48 PM

Ta HG sem tudi jaz imela, ampak me ni prepričal. Izredno malo odtenkov, ki bi bili primerni za svetlopolte, vsi vlečejo preveč na roza. Še najbolj mi ustreza 010 Porcelain, ampak le za zimo, saj je trenutno moja koža malenkost temnejša.

Plusi:
-lepa embalaža in sistem na pumpico
-odlična mazljivost
-lep finiš

Minusi:
-odtenki

  • 0

#6 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 10 April 2008 - 11:38 AM

ta puder mi je zelo všeč. so v bistvu že vse punce povedale. da lep naraven, prosojen, enakomeren ten in tako kot je fluffy rekla retuširan videz smile.gif sama imam odtenek 3, ki pa je za malenkost svetlejši od moje kože, kar pa me ne moti, ker se mi lepo zlije s kožo. edina slabost je, da je zame mogoče malo presuh in premalo vlažilen, čeprav imam mešano kožo (sedaj bolj normalno). sploh okoli oči imam zelo suho kožo, zato moram uporabljati hranilno podlago. za tople dni bi bil primeren, ker je lahek, obstojen, nemasten in ima SPF.

kupila sem ga v Limoniju za okoli 42 eur.

ocena: 4/5 (premalo vlažilen in cena)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users