Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#121 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2008 - 07:18 PM

laugh.gif laugh.gif ohmy.gif
Upsolin.

No če bo kera kej naročala, že vnaprej se štulim zraven. laugh.gif

  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#122 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 01 May 2008 - 07:43 PM

Dilema, kako je pa kej s tvojim naročilom? Si srečno dobila paketek? A so ti brez problema vrnili ono carino, ali davek, ne vem kaj? Če si presegla tisti znesek, seveda. wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#123 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 10 May 2008 - 09:47 PM

TheBodyBakery

Eni prav vejo kaj jaz obožujem. wub.gif
  • 0

#124 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16767 posts
  • Gender:Male

Posted 11 May 2008 - 03:00 PM

Baby, ne se hecat s takimi. Tole je pa totalno thumbup.gif wub.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#125 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 05:10 PM

ZDjle sm mal gledala po netu in sm zasledila tole: http://www.cosmeticbag.com/ stran, kjer me mikata ene 2 glosa ampak ko sm gledala naprej sm pršla do zelo zanimivega zasledka: international Shipments (outside US and Canada / UK ) - $49.99*.
* Note: $49.99 International shipping rate applies to shipments via the United States Postal Service. By your request we can ship your order using different carrier (UPS/FedEX) additional charges may apply. Please allow 2 to 4 weeks for delivery. International customers wishing to receive orders within one week should email our customer service department for an exact shipping ammount. You must complete the current order before we are able to send you a shipping quote.
Tole se mi zdi absolutno preveč za poštino, ker še knige z ZDA ne pridejo s tako drago poštnino ohmy.gif
a je mogoče kera že kj s tukej naročala?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#126

  • Guests

Posted 28 May 2008 - 06:48 PM

Sej včasih so čist zmešani s temi poštninami, no.
Ko najdem kako dobro stran, s fenomenalno dekorativo, relativno poceni...da pošiljajo v Slovenijo....me potem v glavnem razočarajo s poštninami.
  • 0

#127 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16767 posts
  • Gender:Male

Posted 28 May 2008 - 06:56 PM

http://www.theshespace.com/

A sem glupa (se doskrat zgodi tongue.gif ) al je pa poštnina do 50$ samo 3$.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#128 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 07:05 PM

aaa kera mikavna stran wub.gif zarad tebe bom zdj velik zapraula, ker si jo nalimala sm! gggr tongue.gif tongue.gif
ampak vseen hvala sleep.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#129

  • Guests

Posted 28 May 2008 - 07:06 PM

Res je, Podgana. Ko sem jaz gledala, je bila še 1,50 $ do 20$. In sem jo šla vprašat na mail, ker nisem mogla verjet heheheh.
Itak sem naročila potem 40 samplov. oops.gif
  • 0

#130 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16767 posts
  • Gender:Male

Posted 28 May 2008 - 07:27 PM

Seveda si jih biggrin.gif In kako si zadovoljna z njimi? So barve tudi v resnici take ali bolj medle (sploh vijolične me zanimajo sleep.gif)?
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#131 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 28 May 2008 - 07:28 PM

Ampak tole je pa res mikavno, sploh nekateri odtenki so krasni whistling.gif
  • 0
We must let go to live on.

#132

  • Guests

Posted 28 May 2008 - 07:36 PM

Punce, nekaj prenavljajo trgovino in traja, da pošljejo. Šele po 3. juniju bodo poslali. Sicer je pisalo, da bodo tako obravnavali naročila, ki bodo oddana po 19. maju (jaz sem ga oddala 16.), ampak predvidevam, da tudi mojega tako obravnavajo, ker še nisem dobila maila, da so poslali.

Bom poročala. smile.gif

Podgana, Pure Luxe ima dobre senčke. Zelo intenzivne barve, vijolične so zelo lepe. Sampli so po 1 dolar (nekateri 1,25 ali 1,50), poštnina je pa 6 dolarjev za naročilo od 10 dolarjev do 50 dolarjev. Naročila do 10 dolarjev imajo pa okoli 3 dolarje poštnine. Pa v lončkih so sampli, pa v glavnem je veliko senčke not (enih več, drugih manj).

Od Theshespace so senčke v vrečkicah, kar mi ni glih všeč...sam za tako ceno je OK.
  • 0

#133 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 07:40 PM

Potem se splača počakati do 3 junija in takrat naročat?
kako je pa glede plačila? a gre preko paypala?
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#134

  • Guests

Posted 28 May 2008 - 07:50 PM

Ja, ker itak boš do takrat čakala, če boš prej naročila. Mogoče kakšen dan prej, bi se splačalo.
Ja, prek paypala sem jaz plačala.
  • 0

#135 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 07:57 PM

u hvala! biggrin.gif
počakam da ati dobi plačo da evrčke devil.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#136

  • Guests

Posted 28 May 2008 - 08:03 PM

Jaz sem tudi vse šenkano dobila. Za rojstni dan. oops.gif

  • 0

#137 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 08:07 PM

moj pa pride čez zelo slabe dva tedna biggrin.gif
če bom mela kaka vprašanja glede naročanja, te lahko prašam? rolleyes.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#138

  • Guests

Posted 28 May 2008 - 08:24 PM

Ja, itak smile.gif Sej drgač je čist izi, sam malo zamudno, ker nima zrihtano (kot vse ostale strani s katerih sem do sedaj naročala), da klikneš na stvar in jo dodaš na listo. Moraš pisat ime odtenka (ali kopirat, kar je malce hitreje) in ker so imena kar dolga....se vleče.
Ko imaš pa vse na listi, dodaš poštnino in kupiš smile.gif
  • 0

#139 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 28 May 2008 - 08:27 PM

izi kot limona.
glede spletnih trgovin mi je znana superstore in enaa, ampak obe slovenski tko da je bla ponavad kr opcija: plačilo ob dostavi, pri teh tujih pa ni. sad.gif
si bom uštimala paypal, samo še račun na pošti odprem, ker sm ga na banki zaprla, ker majo tko glupe fore, da je za znoret!
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#140 Taly

Taly

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 170 posts

Posted 30 May 2008 - 02:29 PM

http://www.bbnatura.si/si/

woot.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users