Jump to content


Photo

Dr. Hauschka: Pomlajevalna maska


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#21 Ginaa

Ginaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts

Posted 06 January 2008 - 10:35 PM

O hvala, takoj jutri grem v nakup in upam na najboljše :-)
  • 0

#22 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 14 January 2008 - 09:00 PM

Jaz imam tudi te pore, vendar ne neki kriznega ali da so res velike, ampak na licu, zraven nosa imam malo pore, pa bi jih rada zgladila.
Drugod jih pa nimam, na čelu ne, sam na malem delu lica (tam sem imela tudi največ mozoljev, so morda zato ostale tam večje porice?). Avene Diacneal pravite. Bom probala. Res, DiLeMa, kar izginejo?
Tiste rdeče fleke od mozoljev pa itak s časom izginejo (ampak neki časa pa traja).
  • 0

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 January 2008 - 07:26 AM

Meni so izginili. Kako se bo pa tvoja koža obnašala, pa boš videla.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 15 January 2008 - 09:04 AM

QUOTE(sonchika @ 15. 1. 2008 - 9:26) View Post

Meni so izginili. Kako se bo pa tvoja koža obnašala, pa boš videla.


A z Avene Diacneal se lahko tudi drugod mažem enkrat na dan, sicer zvečer?
Lahko po tem uporabim tonik, ker krem neki ne uporabljam?
Ta krema vsebuje glikolno, ta pa je AHA, ki zmanšuje velikost por?
Sej ima tudi tista maska ''Afrodita Acne Stop osvežilna maska za mastno kožo'' to kislino, kaj tudi ta pomaga pri zmanjševanju por?
  • 0

#25 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 15 January 2008 - 11:14 AM

Ja lahko se mažeš z Diacneal povsod po obrazu zvečer. Tonik lahko uporabiš, itak, ampak pomoje se ga uporablja pred kremo in ne po. wink.gif
AHA vsebuje ja, to je bolj kot proti poram, za rdeče flekce. Vsebuje pa tudi retinoide.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#26 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 15 January 2008 - 11:53 AM

QUOTE(Sarah @ 15. 1. 2008 - 13:14) View Post

Ja lahko se mažeš z Diacneal povsod po obrazu zvečer. Tonik lahko uporabiš, itak, ampak pomoje se ga uporablja pred kremo in ne po. wink.gif
AHA vsebuje ja, to je bolj kot proti poram, za rdeče flekce. Vsebuje pa tudi retinoide.


Kaj pa je proti poram, ta glikolna kislina?
  • 0

#27 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 January 2008 - 12:16 PM

Pore so takšne kot so. Z nobeno žaubo ne bodo drugačne. Glikolna kislina je proti flekom, salicilna proti mozoljem in ogrcem.
Tonik se pa uporabi pred kremo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#28 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 15 January 2008 - 03:25 PM

Ni DiLeMa govorila, da ji je zmanjšalo velikost por, ji zgladilo?
  • 0

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2008 - 04:11 PM

Meni je Diacneal lepo popucal kožo, ogrce, flekce od starih mozoljev in tudi pore mi ne nekako zožil - mogoče se mi je samo zdelo, ne vem. Vem pa, da je bila koža po uporabi res ful lepša in se ti definitivno splača probat. Tonik pa nanašaj pred Diacnealom, počakaj kakšnih 5 minut in šele potem daj čez Diacneal.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#30 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 15 January 2008 - 04:15 PM

QUOTE(DiLeMa @ 15. 1. 2008 - 18:11) View Post

Meni je Diacneal lepo popucal kožo, ogrce, flekce od starih mozoljev in tudi pore mi ne nekako zožil - mogoče se mi je samo zdelo, ne vem. Vem pa, da je bila koža po uporabi res ful lepša in se ti definitivno splača probat. Tonik pa nanašaj pred Diacnealom, počakaj kakšnih 5 minut in šele potem daj čez Diacneal.


Bom definitivno poskusila. Morda bo zožilo, če pa ne, pa vsaj naj mi te rdeče flekce popuca.
  • 0

#31 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 19 November 2008 - 07:14 PM

Samo zanima me, ko uporabljam to kremo (Avene Diacneal), ali je nujna uporaba kreme z UV zaščito nato prav zaradi te kreme Avene Diacneal. Če ni pač ni, če pa je, ali je dovolj zdaj imeti s SPF 12?

Pa katere bi bile dobre zaščitne kreme in uporabljam samo naravno kozmetiko, ker po njih nimam reakcij.
Aubreyeve imajo tisto Padimate O, ki ne zaupam in naj bi bile nevarne.
So še kako dobre, povsem naravne, neškodljive in da niso komodogene?

LP!
  • 0

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 November 2008 - 06:22 AM

Ja, nujna je zaščita. Je pa odvisno, koliko si zunaj. Če nisi veliko, potem tudi UV zaščita ni pogoj. SPF12 bi bil OK, če nisi pretirano zunaj. Sicer si pa lahko omisliš puder z UV zaščito.
Naravno zaščito ima tudi ena 100% Pure krema (mineralni filtri). Poguglaj ORCA.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 Xena

Xena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 126 posts

Posted 20 November 2008 - 11:57 AM

Hvala za odgovor!
Samo še nekaj. Ko zvečer namažem Avene Diacneal, pustim malo da vpije, potem pa še čez namažem kremo, ki jo pač navadno uporabljam?

LP!
  • 0

#34 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 November 2008 - 07:34 PM

Ne, ni treba. Če ti Avene zadostuje (da kože ne zateguje), ne maži ničesar drugega.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users