Jump to content


Photo

fotke


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#21 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 13 May 2006 - 09:54 PM

Tko lepo si je zamislila vse skupaj zdej ste ji pa plane zjebali. biggrin.gif
  • 0

#22 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30888 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 May 2006 - 08:58 AM

Men je brezveze zdej sploh tiste teme odpirat, če lahk tam sam slike gledaš in ne smeš komentirat... rolleyes.gif
Komentarji so mi bili vedno zanimivi, če so se seveda nanapali na ustrezno temo,
motilo me je pa nepregledno in neprebavljivo citiranje 5 slik post za postom recimo.
Tako da moje stališče je: komentarji DA, citiranje slik, ki se potem vleče kot kača: NE!! twisted.gif
  • 0

#23 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 May 2006 - 09:12 AM

se strinjam z _M_. delno sm tut js kriva za to tragedijo (nism najdla bolse besede), zgleda da je biu moj komentar narobe interpretiran... cist kul je da se slike tut pokomentira, ce ma kera ksno vprasanje ipd., sam so pa tut taki primeri da se eno sliko (po moznosti ful veliko) citira tut po 10krat, zraven pa sami komentarji kot npr. "vav kok lepo", "ja ful je huda", "o js bi tut to mela", "pa kasne joske ma", "ja js bi tut mela take" itd. itd.. pa Ancka, ne leti to nate (v smislu da si slaba moderatorka al pa kej), da nebos kej mislla. ni problem v tebi al pa temah, slikah.., problem je v forumasicah biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#24 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 May 2006 - 10:53 AM

Ok, kul .. bom popravla .. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#25 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 May 2006 - 11:23 AM

Bo ??
  • 0
Viens, reste ici!

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2006 - 11:27 AM

Bo. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 May 2006 - 11:32 AM

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#28 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 14 May 2006 - 12:41 PM

QUOTE(_M_)
Men je brezveze zdej sploh tiste teme odpirat, če lahk tam sam slike gledaš in ne smeš komentirat... rolleyes.gif  
Komentarji so mi bili vedno zanimivi, če so se seveda nanapali na ustrezno temo,  
motilo me je pa nepregledno in neprebavljivo citiranje 5 slik post za postom recimo.  
Tako da moje stališče je: komentarji DA, citiranje slik, ki se potem vleče kot kača: NE!! twisted.gif

se popolnoma strinjam ! IPB Image IPB Image
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#29 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 14 May 2006 - 12:42 PM

čakte .. men nič več ni jasno.. kaj pa še sploh lahko ?
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#30 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 May 2006 - 02:16 PM

QUOTE(pupa)
čakte .. men nič več ni jasno.. kaj pa še sploh lahko ?


Ja podobno vprašanje se je tudi meni zastavilo... Če vidm hudo obleko, k mi je res všeč, bi jo rada pokomentirala , valda da ne boš glih vsako, sam če ti je pa kakšna res všeč pa ne vem zakaj ne...
Potem mi je boljša možnost, da se slik ne citira, komentira pa vse lahko...
  • 0

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 14 May 2006 - 02:22 PM

Preberite si nova pravila no, saj sem pa popravla. rolleyes.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#32 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2006 - 08:42 PM

.
No, jaz tudi nisem za noben teror, ampak: če ena "xy" prilima eno fotko in potem "vz" njen post s fotko quota in komentira, okej..... vse lepo in prav. Postane pa rahlo zoprno, ko "xy" objavi post z 10imi slikami, "vz" pa celoten post z 10imi slikami quota in napiše super je. V tem primeru sem za komentiranje te vrste, da "vz" pač napiše, da so ji reči, ki jih je objavila "xy", všeč.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users