Jump to content


Photo

SOSTANOVALCI


  • Please log in to reply
106 replies to this topic

#21 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 January 2010 - 10:21 PM

smile.gif Maš srečo, čeprav pomisli, kako bi bilo tvoje življenje bolj zanimivo, če bi tudi ti imela kakšno Danico. laugh.gif laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#22 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2010 - 10:26 PM



Mhm, ne dvomim. laugh.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#23 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 20 January 2010 - 10:39 PM

Jst sm tut vedno misla, da s fantom ne bi mogla živet... Pa sm si kr naenkrat premisla, zdej živiva skup in je super! No, skupaj živiva šele 4 mesece, ampk nimam nekih posebnih pripomb - u bistvu je prav lepo priti s faksa in me on pričaka, ali pa jaz njega s kkšno večerjico ko pridem domov; ali pa clo on mene z večerjo oops.gif smile.gif Pa tut manj se kregava kot sva se včasih, čeprav sem pričakovala, da se bova bolj..

Moram omeniti svojo bivšo cimro, ki je bila glede ene zadeve obupna: glede prostora. 4 cimre smo bile, imele smo kuhinjo in pol kuhinje je bilo njene, ostala polovica pa od nas treh... Ravno tko je bilo s hladilnikom, skrinjo... V skrinji so bili namreč 4-je predali, ona si je prisvojila kar 2 pa še v tretjega je včasih kaj stlačila.. In ko smo ji punce povedale, da bi rade tudi me kaj več prostora, je bila njena izjava "jaja, ni problema, saj mamo res ful malo placa, bomo hladilnik spucale, bo potem bolje, ker se je že ful leda nabralo, ki plac krade!"
Človek bi pomislu, da je blo to norčevanje - ampk ona je dejansko resno mislila.

No z mojima zdejšnjema cimroma se pa ujemamo na obdobja suuuper, na obdobja se pa komi pozdravlamo, ker rabmo mal pavze drug od drugega smile.gif Ponavadi je to takrat, ko ima cimra menstruacijo, opažam da to izjemno vpliva nanjo - clo tko da se zdere na tipa zaradi tega ker ne pride pravočasno k njej ko ga pokliče (beri v parih sekundah), tko da se jo sliši zunaj bloka rolleyes.gif
Potem je tu še vsakotedensko pranje PREPROG v PRALNEM STROJU - 2x se nam je že zamašil zaradi tega, potem pa smo imeli resni sestanek tudi o tem...

itd, itd... pa sej mam ful zanimivih zgodbic, sam se jih trenutno ne spomnm..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#24 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82920 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2010 - 10:45 PM

QUOTE(*simoncy* @ 20. 1. 2010 - 22:39) View Post
vsakotedensko pranje PREPROG v PRALNEM STROJU


lol1.gif


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#25 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 20 January 2010 - 10:46 PM

laugh.gif

Da dopišem še od moje prve cimre.

- bila je tudi šivilja amaterka, in ko je naredila kopalni plašč, mi ga je pokazala, sem rekla, da bo njeni babici zagotovo všeč, pa me pogleda, kot da sem iz drugega planeta in reče: za mojo prijateljico je --- misterij je bil razkrit čez nekaj dni, ko sem videla, da je šivala po krojih iz Burde letnik 1989 laugh.gif laugh.gif

- potem ko se je naveličala kolesa, si je kupila avto, majhen Ford, in ko je šla na fax popolda in sem bila jaz doma, me je lepo prosila, če lahko na vsakih 10 minut čekiram, če je njen avto še vedno varno parkiran pod oknom; na koncu je rekla, da lahko tudi na 5 minut čekiram, če mi ni odveč laugh.gif

- vsako sredo večer me je hotela s sabo vzet na študentsko mašo, po moje me je hotela na skrivaj peljati k izganjalcu hudiča cry.gif

- en dan je zažgala mleko, edina v apartmaju si ga je grela, mi smo vedno mrzlo mešali v kavo, in NIKOLI ni za sabo oprala posode, pa smo se en dan zmenile cimre, pa CEL TEDEN nismo pomile posode porabile smo vso posodo v apartmaju, in ona po 10 dneh opazi, da je v kuhinji nekam čudno blink.gif

- dala je vezati diplomo in jo dala lektorirati, začnem brati, najdem na prvi strani 3 slovnične, izvem, da jo je lektorirala sama, torej je bila arhitektka, šivilja, lektorija, all in one LOL

Joj, saj mi je malo bad, ker sedaj to pišem, ampak je smešno. laugh.gif laugh.gif


Moja naslednja cimra je bila OK, ampak precej meni različna. V apartma se je vselila dan zatem, ko je Dani odšla. Imeli smo brutalen žur, spili 100 litrov vina. In pride nasledni dan po žuru cimra se vselit, NOVA, in itak - po moje je 14 km naokoli iz apartmaja smrdelo po alkotu, pa pride noter, nas zbudi LOL, skupaj z mamo, jaz se hočem narediti dobra in ponudim kavo, mi bevskne nazaj: ne pijem kave, alkohola, ne kadim. blink.gif

Ajde, ampak smo se imeli lepo z njo, edino enkrat ko je ni bilo doma, smo imeli zopet en precej destruktiven žur. Vam napišem kaj me je pričakalo naslednji dan, ko sem se zbudila:

- pašta na stropu v kuhinji
- ogromen pack ganje na moji pisalni mizi
- nek iks mobitel, in 3 neznane majce
- na hodniku je nekdo s prstom pomočenim v vino napisal I WAS HERE (še to: belili so en mesec od tega)
- moj aparat z napolnjenim filmom, 36 slik, ki jih nisem naredila sama, ampak sem potem ko sem dala razvit videla, kako so se eni zabavali brez mene, oz. z mojim aparatom

- pa še navečji smeh: moja cimra je imela miš, pliškota, precej velikega, in ta miš je imela oblečene hlače, full cute; in eni neandertalci na mojem žuru so prišli na idejo, da so vzeli iz hladilnika jajca, pa jih potem dali miški v hlače, in to razbili, jaz sem skoraj znorela, ko sem naslednji dan vse to videla, miš sem nesla domov, lupina je bila povsod, smrdelo je za popizdit, in je mama oprala, ker če ne bi me cimra ubija

Aja, isti večer smo še zlomili njeno posteljo.

Divje, divje. biggrin.gif biggrin.gif

2 krat sem bila v Rožni pred komisijo, ampak vrgli ven me pa niso. twisted.gif
  • 1
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#26 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2010 - 10:54 PM

omg... mene je straah!!!!! kak bom js prežvela... vsega kar se veselim, je to da bom s fantom pa njegovim bratrancom u fletu...sam ona2 znata bit pa tut prava razgrajača. upam d bo vsaj kako fajn dekle zraven nas 3
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#27 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 20 January 2010 - 11:07 PM

Kinky, ti si zakon! laugh.gif laugh.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#28 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 20 January 2010 - 11:12 PM

O moj bog laugh.gif laugh.gif Pasta na stropu, hahaha. Pa sem misnla da je šampanjc na vrhu omare hudo laugh.gif

Jst tut pomojem ne bi mogla tko živet oz. bi se mi mešal, sem vidla na morju, smo ble 4 prjatlce pa smo se precej kregale, pa posoda, pa cunje povsod.. Pa je šlo sam za 1 tedn pa se mi je mešal, kaj da bi šlo za 1 let laugh.gif

Je pa res, da maš ful zanimivih prigod ane, lol laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#29 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14834 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 January 2010 - 11:13 PM

O bad, režim se na glas zraven, ker si kr predstavljam. biggrin.gif

Ma jst pa nisem mela kakih posebnih for so far.

V prvem stanovanju sem pa mela enga ful finega cimpra, pol pa druga dva sta bla pa taka robavsa pa packa, da ne štekam, kk so se razumeli.

_ On ta fini si je enkrat delal topelsendvič, meli smo te žar plošče, ko skupi stisneš, anyways, nardi si sendvič, ga vrže not, počaka, da se zapeče, pol pa ves nesrečen gleda in mi reče. Ej t., kak naj jaz zdaj to ven dobim? To je ja tak vroče?
huh.gif

Sem mu s kuhlo ga na krožnik servirala, je pa zraven gledal, kot da si bom ja 8 prstov prosmodila pa fasala opekline 5. stopnje.

_ En robavs je treniral rugby. Jeseni pa spomladi so itak bli čist zasvinjani od blatnega igrišča, ker nismo meli balgona, so bli na okenski polici zmeri 3je pari svinjskih, blatnih superg.

_ Eno jutro se vsi zmačkani zbudimo, na enmu koncertu smo bli, pa meli smo en obisk (en moj prfu*njen kolega). Pridem v kuhno, v enem loncu so ble testenine raztresene, 3 šalce, kjer so te testenine ble prej shranjene, so ble pa missing. Men nč jasno in obdolžim ubogega L., ki je bil na obisku, kam je skril šalce. Njemui nič jasno, se začne delat norca, reče, da jih je pod tuš skril, grem pogledat, jih ni blo, sem bla sam še bol tečna, ma pejt v k*rac, ko bo a. vidla da ni več njenih šalc, boš ti kriv.

Pol šez ene 3 mesece se oglasi cimer, da je on enkrat vzel neke šalce, ker jih je nucal za proteinske napitke in da če jih slučajn kdo nuca. laugh.gif

_ Postlo sem mela v podstrehi in je bil tak akrobatski podvig splezat gor, sploh, če si bil malo munjen in napit.

_ Vsi sosedje v tem bloku so bli Romi in so mi sunli ključavnico s kolesa, bicikla pa ne.

_ Odkar sem v študentu sem sprobala že velik motivacijskih napitkov in enkrat sem mela maketo za nardit, ma se nisem mogla zravn spravit. So me ustrezno degustirali z napitki za živce pomirit, šla sem delat maketo, resda ni bila najlepša, jo je pa profesorca mal proučevala (od vseh 20ih na mizi dvigne eno mojo) in začne razglabljat, da včasih lahko našega ustvarjalnega duha pa domišljijsko žilico malo umirimo oziroma usmerimo, da ne podivja preveč.. laugh.gif

_ V študentu občasno čekirajo če spi taprav folk v tapravi postli, da pač ne prihaja do zlorab. Eno jutro ob pol6ih zjutri, po žurki, stanovanje nasvinjaaaaaaaaano, pride inšpekcija, tolče na vrata, men ni nč jasno, A. se dere pokaž osebno, pokaž osebno!!! Pol uni majmuni grejo in rečejo vse okej, vi kr spite naprej.. A ja. huh.gif mad.gif

_ Ko je pob pr men, tud prespi zraven, pa ga nikol ne prjavim. Bi ga pa mogla, pa 3krat lahko nekdo na mesec prespi pr teb, on je pa tak vsk dan med tednom. No in eno jutro okol 5ih je bil ful ropot, folk tolče po vratih, js čist naspidirana me vrže s postle, Rok, faak, inšpekcija! Rok: A se grem pod tuš skrit, na balkon, kam, kam??? Šit, šit, čaki, mogoč te lahk v kopalnico skrijem, počak da vidim, če je kdo pred vrati, šiiiit. Odprem vrata, na hodniku tema in mirno, ker se je en folk sam zajebavu in trkal kao da je inšpekcija. slap.gif

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#30 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 20 January 2010 - 11:23 PM

lol1.gif lol1.gif lol1.gif Kinky


Mohohohooohoho krohotam se tu kot obsedena, misek z jajci v gatah, I was here... lol1.gif lol1.gif


Kinky, kje si bivala, v katerem studentu? Aja, ej, ma tebi so prav izbirali same "brezmadezne" cimre? laugh.gif


Cvetka hahahahha sami Romi, sunili kljucavnico. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#31 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14834 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 January 2010 - 11:38 PM

Aja, se spomnim, prvo leto, ko sem bila v lj, mela sem pa enga starejšega cimra, pa si je zmeraj prinesel hrano od doma, pa jo je mel v vrečki noter v hladilniku. Mene je pa ful nervirala ta vrečka, ker mi je blo čudno, kmon stari, sej ti ne bom pojedla tvoje poli salame pa ego jogurta, dej to ven iz vrečke, ker je grdo, pa sem mu vsakič ven stresala stvari in jih lepo zložla. oops.gif

Ko sem prišla v študenta mi je pa popolnoma logično, da maš svoje stvari v eni vrečici, ker drugače so smatrane kot javna dobrina.. laugh.gif Pa si ne predstavljam, da bi recimo zdej men kdo prestavljal stvari po hladilniku.. hmm.gif ohmy.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#32 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 January 2010 - 11:45 PM

Svašta punce, meni se film vtrga !
Jaz sem itak rekla že takoj mislim od nekdaj ... ne grem v študentski dom, ma ni šans. Da lahko trikrat na mesec nekdo pri meni prespi pa take HA HA HA tongue.gif Saj nisem osem stara. Saj vem, da so to pač pravila in gor in dol, ampak jaz pač tak ne morem živet.
Sem že zmenjena s kolegico, da bova živeli skupaj, v centru ...
  • 0
Viens, reste ici!

#33 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14834 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 January 2010 - 12:27 AM

Aja, pa še en totalne embarrassing moment: Prvo noč v našem stanovanjcu se grem jst stuškat in na poti iz kopalnice proti sobi so mi gate na tla padle. oops.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#34 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 January 2010 - 01:42 AM

danica butl.gif cripple.gif

kinky, OBLJUBI, da dopišeš danes še od danice, PROSIM!!!

cvetka, kok vas je pa blo v sobi takrat, ko so ti gatke dol padle biggrin.gif ?

simoncy, kake so te preproge, a to mislš prou ta prave, debel preproge al pač krpare?
ker jz krpare tud skoz perm, pa se mi zato zdi normalno, pač krpara je ko en debelejši kos blaga in je treba oprat zadevo, sploh krparo iz kopalnce, kuhne biggrin.gif

npr

IPB Image
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#35 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 January 2010 - 08:31 AM

QUOTE(_Planet_ @ 20. 1. 2010 - 23:23) View Post

Kinky, kje si bivala, v katerem studentu? Aja, ej, ma tebi so prav izbirali same "brezmadezne" cimre? laugh.gif


Kardeljeva ploščad, blok D, zraven ekonomske fakultete.

No, bila sem apartmaju za 4, 2 sobi pa skupna kuhinja, zraven mene ta cimra, v sosednji sobi pa moja najbojša frendica, pa še ena sošolka iz gimmazije, tako da so bile res samo fajn punce, moja cimra tudi, ampak je bila pač malo bolj umirjena, ampak svaka čast, da nas je prenašala. biggrin.gif biggrin.gif



  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#36 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10753 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 January 2010 - 08:43 AM

Kinky, za popizdit smešne zgodbice, dej še kej napiš!!!
  • 0

#37 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30871 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 January 2010 - 09:21 AM

Doma živim skupaj s familijo, pa moj fant je tud pri nas, ima tuki stalno bivališče pa vse, tko da v bistvu že 2 leti (al 3???) živiva na istem naslovu tongue.gif
So dobre in slabe strani, valda, predvsem midve z mat sva velikokrat ne strinjava... ampak o tem se mi ne da pisat, obične gospodinjske zdrahe pač, če nekdo pričakuje, da bo vse tako, kot on pričakuje, drugemu pa dol visi LOL

Drga sm pa v času študija imela le eno cimro skoz in sicer je bla to moja najboljša prijateljica, sošolka iz gimnazije, ki je še danes moja najboljša prijateljica. Bili sva skupaj privat, potem v študentu, pa spet nekaj privat na koncu.
Glede tega s ezavedam, da sva obe imeli ful srečo, da je bilo tako; najbrž bi z vsako drugo osebo težje shajala kot z njo. smile.gif

Po tem sem živla skupaj v garsonjeri še z bivšim in to je to. wink.gif
  • 0

#38 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26104 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2010 - 09:23 AM

QUOTE(Cvetka @ 20. 1. 2010 - 23:38) View Post

dej to ven iz vrečke, ker je grdo, pa sem mu vsakič ven stresala stvari in jih lepo zložla. oops.gif


laugh.gif Sounds like me. laugh.gif


QUOTE(Kinky @ 21. 1. 2010 - 8:31) View Post

Kardeljeva ploščad, blok D, zraven ekonomske fakultete.

No, bila sem apartmaju za 4, 2 sobi pa skupna kuhinja, zraven mene ta cimra, v sosednji sobi pa moja najbojša frendica, pa še ena sošolka iz gimmazije, tako da so bile res samo fajn punce, moja cimra tudi, ampak je bila pač malo bolj umirjena, ampak svaka čast, da nas je prenašala. biggrin.gif biggrin.gif


Aha, aha, poznam tiste studentske! : )

Moja frendica je bila na Topniski, podobna zasedba kot pri tebi, 3 zurerke in ena, ki je hodila ob osmih zvecer spat, sicer prijetna punca, ampak pac umirjena. In ta umirjena punca enkrat malo pred koncem studija zanosila (imela dolgoletnega fanta), ostalim ni bilo nic jasno, KDAJ ji je sploh ratalo zanositi. laugh.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#39 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 21 January 2010 - 10:39 AM

haha takrat ko so punce šle žurat ven, je mela ona svoj žur s fantom notr.

sej to je pa fajn ideja ej biggrin.gif itak ne morš neki seksat z nevemkakim užitkom, če ti pa cimri iz sosedne sobe razbijajo pa skačejo not. nevem no biggrin.gif
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#40 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 21 January 2010 - 10:45 AM

Rea, to so kopalniške preproge ja - ampk takšne mal debelejša z unimi "cofki".. Skratka, men se zdi mal pretirano to vsak teden prat; pa mogoče mi gre to za to še tolk bolk na živce, ker že tko skos nekaj pere; minimalno 3x, 4x tedensko. Tut če so sam ene kavbojke za oprat, bo pa te kavbojke same oprala..
Jst sm namreč takšnega mišljenja, da smo le študentje, pa mi je bedno se tle neki preseravati pa nabijati račun, ki nam ga plačujejo starši. Pa ne me vzet za picajzla: pač naj pere, tam 2x na teden recimo, da opere svetlo in črno - če ji še kkšna cunjca ostane, je pa ne bo pobralo če jo odnese domov oprat z ostalimi oblačili ali pa če na roke. Jst si dostkrat kkšno majčko al kej podobnga na roke operem, ker mi je čista potrata dat sam to prat.
Isto je pri pomivalcu, že skor vsak dan laufa, pa skor nč ne kuhamo.. Itd itd... Prebolim, da si nekje pač mal bol potrošen, pač maš tako navado al kaj naj rečem - ampk da pa na vseh možnih področjih, da ne znaš nč pršparati, ker gre le na račun drugih - to je pa preveč.

Aja pa kar se preprog tiče: sm sam jst tko nehigienična in jih tut drugi perete vsak teden? oops.gif

QUOTE(Šuša @ 21. 1. 2010 - 12:39) View Post

itak ne morš neki seksat z nevemkakim užitkom, če ti pa cimri iz sosedne sobe razbijajo pa skačejo not. nevem no biggrin.gif

Ja lahko twisted.gif Mogoče clo mal bol zanimivo to nardi... no sam da moraš pa vedno pazt kolk naglas seksaš, pol pa najbrž res komej čakaš kdaj se bodo kam spokal smile.gif

Glih sm se spomnla ob tem na sosede v bloku, ki so nad nami: OMG, TO PA JE GLASNOST - pri seksu namreč smile.gif Tko enkrat tedensko si mal bol prvoščta in je dretje ko da bi se klala, ne seksala.. po mojm mata kkšen poseben feštiš - kaki biči al kej podobnega laugh.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users