Jump to content


Photo

"mozoljčki"?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 May 2005 - 10:11 AM

No, na temi "kopanje/tuširanje" se mi je zdelo tole prveč off topic, zato postavljam novo temo, o teh mozoljčkih k jih mam jst po rokah par let..

------------------------------------------------------------------------------------
sonchika Objavljeno: Pon Maj 02, 2005 09:15

Za te mozoljčke (ki niso mozoljčki) sem nekje slišala, da je neka podedovana bolezen. Vem pa ne katera. In da se zoper njih ne da storiti nič.
----------------------------------------------------------------------------------

blink.gif
Hm.. Sm na netu že iskala kej o teh "mozoljčkih", pa nism nikjer nč najdla, tko da če ve kera za kak link na to temo, naj ga prosim sm napiše..
Pa je lahko to podedovana bolezen čeprav nimam tega od rojstva? Pa starši tut nimajo tega: možn da mata dedi pa babica..
IPB Image
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 02 May 2005 - 01:31 PM

to mam js tut in ni nobena podedovana bolezen. to je prekomerno izsušena koža. ti se po vsakem tuširanju lepo namaži s kako blago kremo, kšno bejbi al pa kej tazga pa bo bolš. saj pr men je blo. po parih dneh pikic ni blo več.
  • 0

#3 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 May 2005 - 01:33 PM

Pa si zihr da je to to? K men se ne zdi da bi mela izsušeno kožo.. No ja, morde mal..
Pa bi vseen zginlo, če se začnem s kremo mazat, čeprov mam to že par let? cry.gif oops.gif
Pa še povnu je teh "mozoljčkov".. No ja, podobno je mozoljem, sam da je bl drobno, pa bl kožne barve..

Bom upoštevala tvoj nasvet, pa sporočim če bo čez par dni kej bol.. Hvala!
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2005 - 01:51 PM

Hm... mislim, da sem to brala v Elle. Bom preverila. Ker nimam suhe kože. Pa mastne tudi ne. Pa to niso mozoljčki.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 May 2005 - 01:54 PM

Ok, dej poglej, pa potli povej če si opazila kak koristen nasvet glede tega..
Sej neki časa me sploh ni motilo, zdej me pa že kr mal skrbi k kar noče izginit, pa še zdi se mi da se počasi razširja po rokah... cry.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2005 - 07:08 PM

sem našla stvar v Elle. Takole pravi:
"Kaj pa vse tiste hrapave rdeče pikice na nadlakteh? Imenujejo se keratosis pilaris in lahko so celo dedne. To pogosto nevšečnost povzročajo skupki odmrlih celic, ki se nabirajo okoli dlake in njenega mešička. Zdravila ni, težavo pa lahko zelo omilimo z rednim odstranjevanjem odmrlih celic in s kakovostno kremo za roke in telo."
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 02 May 2005 - 07:11 PM

Ok cry.gif cry.gif
Hvala sonchika!!
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users