Jump to content


Photo

Razvajanje v dvoje


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#1 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 17 May 2007 - 04:51 PM

pozdrav,


js bi pa rada kaj več zvedla kam ste kaj peljale svoje drage....mal sem iskala po internetu kakšne so kaj ocije preživeti en dan izven ljubljane...tko mal razvajanje v dvoje,.pa da ni glih cena čez 100EUR,...

svojega drgagea bi rada za rd peljala nekam za en dan (oz ga bom kr ugrabila:),..kaksna ideja,..v msilih sem imela bolj kaksno takšno opcijo,..ki ni glih turistično oblegana,pa da je tko mal zasebnosti ipd,..saj veste ,.. savne,jaccuzi v dvoje al kej podobnega,...kakršenkoli nasvet ali vaša izkušnja dobrodošla biggrin.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#2 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 17 May 2007 - 06:18 PM


Ja, pelji ga v terme. Meni je to super razvajanje v bazenu, savni al pa đakuskanje:) Ali pa kak piknik napravi, samo za vaju na keri manj obljudeni lokaciji, ce hoces se vec zasebnosti.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#3 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 17 May 2007 - 07:08 PM

V kateri napravi pa priporočaš piknik? Mogoče pralni stroj? black sweety kok si me nasmejala. Hvala. laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#4 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 17 May 2007 - 08:54 PM


Jaz nisem nikjer zasledila, da bi ona kje eksplicitno omenjala zeljo po kaki taki napravi kot je pralni stroj, ne vem zakaj zdaj tebi to...
Ja no, sem samo hotla predlagat, da si lahko omisli oz. napravi piknik.laugh.gif Z al pa brez pralnega stroja, to mi je vseeno. whistling.gif Bi pa definitivno priporocala opremo kot so sampanjec in kozarci, kake une obicne svecke, pa vzigalnik s kosaro prigrizkov. Pa jaz bi mela se đagode. S smetano.:=) Ce pa ima se kake bizarne zelje, pa itak ne vidim omejitev. yahoo.gif

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 May 2007 - 06:03 AM

Najami zasebno savno. V VE stane okoli 30€ za 2 uri.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15567 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2007 - 05:57 PM

black sweety sorry jst sem prebrala piknik v napravi, sem pa mislila, da si hotela napisat piknik v naravi. laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#7 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 18 May 2007 - 06:35 PM

QUOTE(sonchika @ 18. 5. 2007 - 7:03) View Post

Najami zasebno savno. V VE stane okoli 30€ za 2 uri.

in kdo v savni zdrži dve uri blink.gif jaz kvečjemu 10min.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#8 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 18 May 2007 - 10:53 PM

QUOTE

piknik v napravi laugh.gif

Ja, intimno bi ze blo kolker se najvec da. biggrin.gif

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 May 2007 - 06:49 AM

Sade, sej ne sediš 2 uri v savni. Savna se tako, da si najprej par minut v eni savni, potem greš ven, se stuširaš (ali ledena kopel), se spočiješ in greš v drugo savno.
Kadar greva s fantom se savnat, kupiva celodnevno karto in sva cel dan tam.
V VE imajo poleg savne še jacuzzi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2011 - 12:13 AM

A pozna kdo kak simpatičen romantičen kotiček v Sloveniji, ki ga je vredno obiskat tudi v mrzlih decembrskih dneh?
Savne & toplice ne pridejo v poštev.
  • 0

#11 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 22 November 2011 - 09:33 AM

Za prespat ali za enodnevni izlet?
  • 0

#12 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 22 November 2011 - 10:47 AM






Pojdita na Kras, malo izlet, Štanjel, mogoče obisk Kmetije Živec (Dutovlje), gradu v Štanjelu, prenočita kje (se dobi precej, pa lepo je), dobro jesta domače jedi, itd.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#13 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45609 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 November 2011 - 11:25 AM

en dan

Kinky, hvala za predlog.
  • 0

#14 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 22 November 2011 - 10:27 PM

Ja, ali pa gresta na LJ grad na vročo čokolado (decembra, ko je vse v lučkah) in potem še na Bled - Vila Prešern (sladice!). Pa Bovec npr., če vama ni predaleč. Ma saj v SLO je povsod lepo, se mi zdi. smile.gif
Aja, če še nista bila v Kostanjevici na Krki, lahko gresta, meni je eno izmed najbolj romantičnih mest. Pa gresta potem še do samostana Pleterje, tam je muzej na prostem in stara gotska cerkev (fulful pravljična), pa ogromno okoliških hribov. Tudi na poti do teh krajev je po mojem ogromno simpatičnih točk za ustavit se.

Drugače pa spremljaj Kolektivo itd., morda bodo imeli kako fajn ponudbo za kosilo/večerjo itd, pa se tja odpravita na izlet.
  • 0

#15 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13970 posts
  • Gender:Female

Posted 23 November 2011 - 08:24 AM

Misliš forma viva? ker potem je to bivši samostan Kostanejvica.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#16 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18071 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 23 November 2011 - 08:52 AM

QUOTE(Freya_ @ 22. 11. 2011 - 22:27) View Post

Pa gresta potem še do samostana Pleterje


Gresta je veliko ljudi. Gresta že, sam noter ženske ne smejo, razen pogledat staro samostansko cerkev. Ta ni več v uporabi, je pa restavrirana in dostopna za oglede. Tam se da pogledat tudi video o samostanu in življneju kartuzijanov. Tudi moških obiskovalcev se v klavzuri (recimo v knjižnici) branijo, češ da motijo mir in zbranost.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#17 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 23 November 2011 - 11:59 AM

Frčica ne, prav samostan Pleterje, ki je nekaj kilometrov oddaljen od KNK. V sami KNK je Forma viva zanimiva ja, pa galerija Božidarja Jakca.

Errol, res je, ampak nisem imela v mislih ogleda samostana (vem, da je ženskam vstop prepovedan, tudi moški mislim da ne morejo not, ker so kartuzijani precej zaprt red). Ravno stara samostanska cerkev + gotska cerkev + muzej na prostem so zanimivi za ogled. In sama okolica samostana je zanimiva, vedno je ful mirno in spokojno. Tudi ostala okolica je prelepa (vinogradi, gozdovi), zadnjič sem bila v gotski cerkvi (jaz sem bila že večkrat tam, pa sem peljala fanta) in sta prišla mimo dva meniha, ki sta nabirala ene sadeže. Ful jih je zanimivo videt, v belih oblekah s kapucami, pa čista tišina povsod, mene je bilo malo strah, kot v enem filmu je bilo. biggrin.gif
  • 0

#18 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2011 - 12:35 AM

Če katero zanima, fajn ponudba: klik
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#19 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 December 2011 - 01:03 PM

Terme Snovik AJEBES.jpg ph34r.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 December 2011 - 02:01 PM



Jaz sem pa slišala, da so ful ok. No, mene itak nobene terme ne mikajo.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users