Kaj ste danes naredili zase?
#7381
Posted 21 June 2026 - 05:37 AM
Pol ure teka ze danes
#7382
Posted 21 June 2026 - 04:31 PM
#7383
Posted 22 June 2026 - 07:29 AM
- umrem, če ni električen kolo ![]()
Midva sva edino v petek naredila 9km sprehoda ob obali ... tak na easy - v tevah
. Totalen lenoritis imam po tej vročini.
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#7384
Posted 22 June 2026 - 09:15 AM
#7385
Posted 22 June 2026 - 09:42 AM
Enako … Moz hodi na take ture v hribe. Sem mu nazadnje rekla, da eni tudi zene vzamejo s sabo in povedala za Bellini, pa oba v smeh.
- umrem, če ni električen kolo
Pustimo, da nikoli ne bi investitala toliko v kolesarsko opremo.
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#7386
Posted 22 June 2026 - 12:58 PM
Eni naši kolegi (bolj sta tamali dve frendici, no) so izrazito športna družina, ampak tamala se je letos upuntala glede dopusta in noče več v Dolomite avgusta, kjer bi kolesarili v te hribe, haha. Lani so še šli, letos gresta samo oče in starejša hči, mama in tale mala črna ovčka pa bosta doma. Je kar upornica in čisto nasprotje starejše sestre.
#7387
Posted 22 June 2026 - 02:06 PM
#7388
Posted 24 June 2026 - 09:57 AM
Eni naši kolegi (bolj sta tamali dve frendici, no) so izrazito športna družina, ampak tamala se je letos upuntala glede dopusta in noče več v Dolomite avgusta, kjer bi kolesarili v te hribe, haha. Lani so še šli, letos gresta samo oče in starejša hči, mama in tale mala črna ovčka pa bosta doma. Je kar upornica in čisto nasprotje starejše sestre.
https://www.facebook...mibextid=ZZyLBr
Kami, jaz sem tudi kot cunja v tej vročini in si raje vzamem drugačen čas zase (glej Prosti čvek).
2 user(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users









