Jump to content


Photo

Dlake po telesu


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 15 April 2005 - 10:06 AM

Mam en problem in mi je kr mal bed o tem pisat, no povedala pa tega nism nobenmu..
Uglavnem:ker sm lansko poletje hotla bit po svojem teleščku še bolj mehka in gladka in sladka (za svojga fanta), sm nardila eno bedarijo. Na bušiju sm mela okol popka mal kocinc, na joškicah pa kšne res čist drobne, nežne..No in js budala sm se šla pobrit-ampak ne sam tiste male predele, ampak celotne prsi in bušija (sprednji del telesa od bokov navzgor) oops.gif oops.gif oops.gif No zdej sm to le uspela napisat...
Zdej seveda mam krajše dlačice povsod spredaj, na pravi svetlobi to res bedno izgleda. Zdej pa me zanima, a je kšna že kej tazga kdaj nardila in kaj nej zdej? K ne bi se več brila povsod, ne vem, a si nej s povoskanimi lističi, a se da sploh kako ukint to rast na teh mestih, kjer jih ubistvu prej sploh ni blo??? Naj povem še to, da sm hvalabogu svetlolasa , tko da mam tut kocine blond. Pliiis help, bliža se morje, ne bi se lih na dva dni brila po trebuhu in joškicah... sad.gif Pa hvala za vsak nasvet!! pa pa wink.gif
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#2 tanjaa

tanjaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Location:Bled

Posted 15 April 2005 - 11:15 AM

hm... ermm.gif: jaz ti predlagam, da greš do kakšne kozmetičarke. Ona ti bo najbolj znala svetovat. Pa nč se bat, sej nisi edina, k kdaj naredi kako neumnost!! oops.gif oops.gif

Moje mnenje je, da si jih nehaš briti, ker bo stanje samo slabše cry.gif Bolje bo, če si jih odstraniš z voskom (lističi), ker se ti bodo postopoma zredčile in postale tanjše.

Pa veliko uspeha!! wink.gif
  • 0

#3 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 15 April 2005 - 12:04 PM

Ja, jst tud mislm, da bi blo z voskom najbolš. Sicer je mal boleče, ampak se dlake dost zredčijo.
  • 0
IPB Image

#4 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 15 April 2005 - 02:49 PM

Oj, tenks za nasvete. Sm si kupla Strep trakove z voskom, tko da bomo vidl kaj bo! Js sm optimistična!!
A drugače lohk kej priporočate-mislm znamko teh lističev- a veet, al strep al kaj..Kaj ste že probale, kako je blo?
pa pa wink.gif
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 April 2005 - 05:56 PM

men veet izdelki niso všeč, ne pašejo moji koži, se mi je takoj vnela, ko sem probala z njihovo depilacijsko kremo. preveč kemije, v glavnem. še zmer ostajam zvesta britju ....
  • 0

#6 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 15 April 2005 - 07:45 PM

jst sm full zadovolna z veet trakovi z voskom - tisti, k jih sam med rokam pogreješ in uporabiš takoj.
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users