Jump to content


Photo

res obstojen lak za nohte


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 14 April 2005 - 08:34 PM

Živčni zlom bom dobila s temi laki za nohte,že po 2 dneh al pa še prej se mi začne luščit.Najprej dam brezbarvni podlak pol pa 2 premaza laka,a je to preveč? Kateri lak je res najbolj obstojen in drži 7 dni?
  • 0
LP,Sanja

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 14 April 2005 - 08:37 PM

poglej. naredi takole: najprej eno čist tanko plast podlaka in počakaj da se čisto posuši, nato pa željeni barvni lak ano ali dve plasti (če daš dve plasti s5 počakaj da se prva posuši) in nato še dober nadlak. paziti moraš da so vsi sloji res tanki. zelo obstojni so vsi laki od avona.
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 April 2005 - 09:45 PM

Moja kolegica ima od Chanela lak in pravi, da ful dolgo drži in se nič ne lušči (ravno zadnjič sva o tem govorili). Je pa res drag - 5k. Sama ne bi tlko dala za en lak, no.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 April 2005 - 06:24 AM

Meni se tudi tisti ta poceni laki (one male flaške iz DM) niso luščili. Čudno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 15 April 2005 - 06:26 AM

nikita hvala enako-men se tud to too much zdi.Js si običajno nohtov sploh ne lakiram,pa ma vseen ful lepo urejene,si jih pa vsak dan premažem z enim balzamom za vitalnost in boljšo rast-se kr tko s prsti razmaže in je prou ql.drgač pa tud js priporočam lake od avona-jih mami uporablja in je ful zadovoljna.
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#6 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2005 - 10:13 AM

Pri meni so se kot daleč najobstojnejši laki izkazali S-he laki. Sem jih imela lani za na morje in se kljub plavanju in kamnom lak zlepa ni luščil. smile.gif Sem imela pa tiste hitrosuščeče, za druge ne vem, ker jih je več vrst.
  • 0

#7 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2005 - 02:09 PM

Meni se zdijo najboljši laki od L'Oreala.
  • 0

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2005 - 02:29 PM

Meni so v redu od Jessice, so full lepo tekoči, enostavni za nanos, se ne stridjo tako hitro kot ostali. Drugače pa si nanesi plast podlaka, 2 plasti barvnega laka ( vsaj tri potege s čopčem je ena plast), čez pa nadlak, ki ga naneseš ne samo na nohtno ploščico, ampak tudi čez in pod konice. Tako je lak obstojnejši.

LP N
  • 0

#9 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 17 April 2005 - 11:12 AM

Ja pa uporabljam SHE od Dm, pa so full super. Imam jih v hladilniku, preden pa si nohte nalakiram, si pa jih pošteno umijem z milom, da imam čisto suhe, brez kakšne kreme. Ko pa se lahk posuši, pa si obnohtno kožoco namažem z oljem v svinčniku pol pa še hranilna krema za roke. Na vsake tolko pa tudi peeling z olivnim oljem in soljo, pa mi full pomaga!
Ali je katera že uporabljala kremo za roke nekega slovenskega proizvajalca z olivnim oljem? Oranžna tuba z olivami? Ali je dobra vsaj polovico tako, kakor olje samo?


LP TEJA
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#10 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 17 April 2005 - 01:34 PM

jaz jo mam in mi je ful všeč, pa ful dobr diši smile.gif
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 April 2005 - 03:08 PM

Zadnjič sem si ogledovala S-he lake, pa bi si tudi kupla kakšnega, če le ne bi meli takšnih grdih barv.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 kaya

kaya

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2005 - 04:40 PM

Men majo pa ful dobre barve. Ene so prav odštekane. biggrin.gif
  • 0

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 April 2005 - 05:22 PM

Jaz sem si nazadnje kupila enega rozastega. In je lep. Od S-he.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 April 2005 - 06:14 PM

QUOTE(kaya)
Men majo pa ful dobre barve. Ene so prav odštekane. biggrin.gif

Katere npr? Jaz sem vidla kup nekih roza lakov.. ermm.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 zvezdica

zvezdica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:kranj
  • Interests:bordanje, odbojka, moda, ličila

Posted 30 April 2005 - 10:01 AM

8) Men se tud tisti iz DM-a niso luščl drgač so pa najboljši od S-he vsaj men!
  • 0
Zvezdica 4ever.

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29008 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 April 2005 - 10:03 AM

dobrodošla na forumu, zvezdica!
  • 0

#17 zvezdica

zvezdica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:kranj
  • Interests:bordanje, odbojka, moda, ličila

Posted 30 April 2005 - 11:44 AM

tenx :flower:
  • 0
Zvezdica 4ever.

#18 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2005 - 09:47 AM

imam vprašanje, pa ga bom kar pod tole temo vrgla!
zakaj se mi zadnje čase na lakiranih nohtih naredijo takšni majhni mehurčki pod lakom. lak ni raven ampak čisto popikan. najprej si dam podlak (od avona s kaktusom) potem pa še barvni lak. in na vseh se mi mehurčki naredijo! če ima katera kakšno idejo zakaj in kako o preprečiti, se priporočam! hvala :scratch:
  • 0

#19 zvezdica

zvezdica

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:kranj
  • Interests:bordanje, odbojka, moda, ličila

Posted 02 August 2005 - 10:15 AM

No tud men se naredijo pod črnmu lakom od miss sporty k je ful ampak res ful tekoč pa sploh ni črn pomoje je spodi zrak al pa med čopičkom za nanašane laka zrak nevem :scratch:
  • 0
Zvezdica 4ever.

#20 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2005 - 10:18 AM

problem je ker se mi to prej ni dogajalo. sedaj pa na vseh lakih. od svetilh do temnih, ne glede na firmo. na nekaterih se ne vidi (oz. jaz vidim in me moti, ostali pa ne opazijo), na svetlejših pearl lakih pa se ful vidi. in ne vem zakaj. mogoče se bom morala vzeti čas in najprej ful posušit podlak, potem pa še vsako plast laka. rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users