Jump to content


Photo

Pudri


  • Please log in to reply
3354 replies to this topic

#3201 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 May 2016 - 08:36 PM

Lancôme si probala? Imajo precej roza odtenkov, tudi zelo svetlega (007).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3202 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 May 2016 - 09:15 PM

Nisem, glede na to da puder redko uporabljam ne vem ce sem ravno pripravljena toliko denarja odstet. :)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3203 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 May 2016 - 09:20 PM

Kaj pa ce bi ravno zato dala vec? :D Jaz ga imam celo vecnost.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3204 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 May 2016 - 09:37 PM

Jaz imam Lancome eno leto ob vsakodnevni uporabi.


  • 0
Viens, reste ici!

#3205 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 May 2016 - 09:55 PM

Sem sla prav pogledat narocila, jaz sem predzadnjega kupila feb. 2015 pa mi ga se zdaj ni zmanjkalo. Je pa res, da ga vmes nisem uporabljala cisto vsak dan. Teint Visionnaire mi je najboljsi puder sploh pa se korektor ima na vrhu.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3206 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 May 2016 - 10:17 PM

Zakaj ti je boljši kot Teint Idole Ultra?


  • 0
Viens, reste ici!

#3207 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 May 2016 - 10:31 PM

TIU ze nekaj let nisem uporabljala, vmes sem imela Visionnaire in Teint Miracle, ki je njihov najlazji in najmanj prekriven puder, ful pohvaljen. Mene sicer na dolgi rok ni preprical, predvsem mi je premalo obstojen in sredi dneva se zacnem svetit in vcasih postanem malo lisasta. Teint Visionnaire me je pa ze na zacetku navdusil, ko sem probala maminega in je bil potem moj naslednji, ker res izgleda kot da ga nimas na obrazu. Naredi prav dewy sfotosopirano kozo, ful lepo se maze, obstojen je cel dan, ravno prav prekriven. Za mastno kozo ravno ni, za suho, normalno in mesano pa sigurno. Naj bi bil sicer za zrelo in gladil gube. :D Prav spolirano kozo naredi, no.
TIU izgleda bolj maskasto in bolj matira v primerjavi z obema. Vsaj na meni je izgledal precej nenaravno.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3208 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 04 May 2016 - 11:09 PM

Je ta Visionnaire tak precej "tekoč", ki si ga moraš nuuuujno nanest s čopičem?


  • 0
Viens, reste ici!

#3209 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15063 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 05 May 2016 - 05:47 AM

Meni je super v prahu. Imam od art deco. Spodaj samo korektor dam na kake rdecice, pa kremo, s pudrom pa izenacim ten.
Mislim da sem se od tekocih za vedno poslovila.
  • 0
 

#3210 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2016 - 08:38 AM

To je pa hecna kombinacija, sploh ni mineralni? Jaz se pudrov v prahu na daleč izogibam, ker ne dajo svežega in naravnega videza (pa alergična sem na prah, tudi na tako fino mletega). Zdijo se mi primerni samo za T predel, za tiste z mastno kožo.

 

 

Je ta Visionnaire tak precej "tekoč", ki si ga moraš nuuuujno nanest s čopičem?

 

Ne, jaz sem ga ful dolgo uporabljala brez, super je.  :)


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3211 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 May 2016 - 09:10 AM

Zadnjič sem bila v Mullerju in sem naletela na super promotorko in sva malo pogledali pudre, iščem namreč novega. Lancome TIU mi je bil vedno vredu, ampak ne dobim primernega odtenka za sebe, žal. Morala bi nekje v tujini prositi za ene 5 različnih testerjev, da bi potem doma videla kaj je ok in kaj ne.

 

Potem mi je dala izdaten tester Biotherm Skin Best CC kreme v odtenku Light - popoln zame, krema je res super super super, ampak sem po dobrem tednu uporabe  ugotovila, da je nekako premalo obstojna, po parih urah kar izgine, tako da škoda. Ampak jo vseeno priporočam malo manj zahtevnim uporabnicam - @Coco?

 

Mi je pa pokazala Lancomov Miracle Air de Teint in je res svilen, lahek, nanaša se s kapalko na roko in potem s čopičem na obraz. Skrbi me edino to, da imam včasih na obrazu kakšne suhe predele (med obrvmi..) in bi ta puder znal to samo še poudariti.

 

Meni še en fantastičen produkt (uporabila sem resda samo parkrat, koliko je bilo pač testerja) je BB krema Immortelle od Loccitana.

 

Ne vem, nujno rabim novi puder/CC/BB kremo, pa je toliko izbire, da me boli glava. 


  • 0
Viens, reste ici!

#3212 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15063 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 05 May 2016 - 09:15 AM

Jina, zakaj hecna kombinacija? Tko se nikol ne svetim, kar se pri tekocih vesdno, pri vseh, tekoca podlaga + v prahu mi je pa prevec, ker nimam novenih mozoljev, nepravilnosti...samo podocnjake in rdecico na bradi :)
  • 0
 

#3213 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 May 2016 - 09:24 AM

 

Ne vem, nujno rabim novi puder/CC/BB kremo, pa je toliko izbire, da me boli glava. 

Zato mene ponavadi kar mine do vsega + iskanje idealnega odtenka. Sploh ko so v drogerijah totalno glupe luči. Zadnjič je bila ena promotorka v DM in sem jo malo vprašala če ima kaj svetlega z roza podtonom za suho kožo. Me pogleda in reče da tako svetla pa spet nisem in da z Neutral ne morem zgrešit. Najbrž ni treba posebaj poudarjat da ko sem tester doma sprobala sem bila kot klovn. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3214 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2016 - 09:37 AM

Fiona, ker so pudri v prahu primerni za finiširanje, njihova naloga je vpijanje sebuma na določenih predelih. Jaz bi na tvojem mestu potem raje uporabljala mineralnega, Lily Lolo so najboljši.

 

Ana, a odtenek 010 ti ni v redu? Meni je mogoče malenkost pretemen za pozimi, ampak ga tako zblendam, da se ne opazi. Miracle Air de Teint sem tudi gledala, ampak nima tako dobrih ocen. Tebi se zdi suh? Miracle Cushion se mi zdi pa kar nekaj, takega pudra nikoli ne bi uporabljala. 

Imajo pa na Feelunique celotni nabor odtenkov, ampak jih seveda ne moreš probat pri nas.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3215 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 May 2016 - 09:52 AM

Ne, ni mi ok, preveč na roza vleče, jaz imam pa rumen podton... Ni slab, ampak ni pa to popolnoma to, kar rabim. 

 

Miracle Air de Teint težko rečem, če mi je suh, ker sem ga poskusila samo na roki. Nameravam pa po tester, da lahko realno ocenim. Ga je pa res treba nanašat s čopičem...

 

Miracle Cushion pa tudi jaz ne bi imela.


  • 0
Viens, reste ici!

#3216 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 May 2016 - 09:58 AM

010 je drugače nevtralen. Probaj še 01, če še nisi, ampak ta je precej temnejši.

 

156561040_zm_2.jpg156561040_zm_3.jpg

 

Jaz sem drugače tudi hotela kakšno BB ali CC kremo za poletje, ampak tudi mene skrbi neostojnost. Raje puder nanesem čisto na tanko, saj efekt je podoben.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3217 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 05 May 2016 - 10:03 AM

Ja mogoče v teoriji, na moji koži pa vleče na roza. :/

Saj pravim, ni slab, bi pogojno šel skozi, ampak ni pa to tista perfekcija, ki jo od pudra za 50eur pričakujem.


  • 0
Viens, reste ici!

#3218 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2016 - 10:15 AM

Fiona, ker so pudri v prahu primerni za finiširanje, njihova naloga je vpijanje sebuma na določenih predelih. Jaz bi na tvojem mestu potem raje uporabljala mineralnega, Lily Lolo so najboljši.

 

Ana, a odtenek 010 ti ni v redu? Meni je mogoče malenkost pretemen za pozimi, ampak ga tako zblendam, da se ne opazi. Miracle Air de Teint sem tudi gledala, ampak nima tako dobrih ocen. Tebi se zdi suh? Miracle Cushion se mi zdi pa kar nekaj, takega pudra nikoli ne bi uporabljala. 

Imajo pa na Feelunique celotni nabor odtenkov, ampak jih seveda ne moreš probat pri nas.

Lily Lolo so res dobri, pa ni drag.

Jaz tekočih večinoma ne morem uporabljati, ker vsi po vrsti vsebujejo titanium dioxide :(


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3219 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 09 May 2016 - 08:19 PM

Kakšne pa so kaj IsaDora podlage?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3220 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2016 - 10:24 PM

A se še da kupit Healthy Mix Serum od Bourjois? Nikjer ne najdem... 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users