Jump to content


Photo

Logona Čistilna Maska - Meta


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2007 - 08:11 PM

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2007 - 06:58 AM

Naravnost odlična maska za suho kožo. Polna naravnih olj in AOK. Super.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 March 2007 - 08:51 AM

Kje se pa da logono dobit?

Aa, sem prešnjofala temo; če še katero zanima:

QUOTE(Bluberry)
V sanolaborju ali pa preko spletne strani-živa center naročiš.

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 09:44 AM

Jaz sem kupila Logona izdelke v trgovini Biotopic, po mojih izkušnjah te kozmetike v Sanolaborju ne držijo, vsaj v celjskem zagotovo ne.

P.S. Tale maska se na koži res obnese prečudovito, bom napisala oceno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 20 March 2007 - 10:20 AM

Kje je ta trgovina Biotopic?
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 10:23 AM

Mi jo imamo v Celju v City Centru, pa tudi v mestu na glavnem trgu je ena. Za druge lokacije pa ne vem, iz kod sploh si?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 20 March 2007 - 10:25 AM

Oooo to je v Celju ohmy.gif Jst sem iz Ljubljane, a kej veš kje v Ljubljani bi se dalo dobit to kozmetiko? V Sanolaborju je nimajo se mi zdi, tam imajo le nekaj stvari - šampone za lase in maske za lase, za obraz pa se mi zdi da bolj ne...
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 10:27 AM

Jenna je tudi poizvedovala, kje se še da kupit in je našla tole, jo citiram:

Na spletni strani Živa center se lahko naroči, drugače so pa linije Logona in Sante še v:
Sanolabor - naravni šamponi, rastlinske barve, regeneratorji, maske za lase, deodoranti in roll-oni
Trgovina Rž, Celovška 79, Ljubljana
Meta, Kranjska 4a, Radovljica
Bioeco, Poštna ulica 1, Maribor
Zakladi Narave, Vodnikova 187, Tržnica Koseze, Ljubljana

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 majchika

majchika

    sramežljivec

  • Člani
  • 52 posts
  • Location:...

Posted 20 March 2007 - 01:22 PM

punce, če ste iz ljubljane lahko logono kr v živa centru kupite. je taka lušna majhna trgovinca (ne se ustrašit okolice smile.gif, pa ful so prijazni in jim ni problem testerček dat še za kako kremco. drugač pa ne računajo poštnine in je res enostavno si kr po povzetju naročit. čeprav men je bolš stvar prej v roke prijet oops.gif
  • 0

#10 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 20 March 2007 - 05:08 PM

opa tole morm pa nujno probat biggrin.gif sam prej morm garnierjevo porabt če ne mi bo (sumim da) nedotaknjena ležala doma
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#11 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 March 2007 - 06:41 PM

QUOTE(sonchika @ 20. 3. 2007 - 6:58) View Post

Naravnost odlična maska za suho kožo. Polna naravnih olj in AOK. Super.



A za mešano/mastno ne bi bila?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2007 - 07:21 PM

Glede na to, da ima že na 3. mestu olje in potem še nekaj olj, ni najboljše za mastno/mešano kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2007 - 07:34 PM

A so potem vsa olja komedogena?
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 07:42 PM

Ne, niso komedogena.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 20 March 2007 - 08:06 PM

Samo meni ni jasno zakaj piše tam na maski kao da preprečuje akne, če je za suho kožo. biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 08:12 PM

Mogoče vam bo pomagalo, če si še mojo oceno preberete v ustrezni temi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 20 March 2007 - 08:14 PM

Po moje je sonchika rekla, da je za suho kožo, ker vsebuje veliko olj. Glede na to, da pa vsa olja niso komedogena (beri 2 posta navzgor) pa bi lahko preprečevala akne. Mogoče pa narobe razmišljam... don't know...
  • 0

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2007 - 08:16 PM

Večina olj ni komedogenih ... če je nekaj mastno še ne pomeni, da je komedogeno. Poleg tega tale maska vsebuje ogromno naravnih ekstraktov in možno je, da imajo nekateri funkcijo čiščenja kože. Žajbelj recimo, ki ga ta maska med drugim vsebuje, pomaga pomiriti vnetja, deluje antimikrobno, antioksidativno in antiseptično, mozolj pa je sam po sebi vnetni proces. Pa rožmarin tudi recimo uspešno zdravi kožne bolezni ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 March 2007 - 09:29 AM

QUOTE(majchika @ 20. 3. 2007 - 13:22) View Post

punce, če ste iz ljubljane lahko logono kr v živa centru kupite. je taka lušna majhna trgovinca (ne se ustrašit okolice smile.gif, pa ful so prijazni in jim ni problem testerček dat še za kako kremco. drugač pa ne računajo poštnine in je res enostavno si kr po povzetju naročit. čeprav men je bolš stvar prej v roke prijet oops.gif


Je to tam za Unionom? Greš prav notri v center ali majo trgovinco posebaj?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users