Jump to content


Photo

SebaMed Izdelki


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 04:07 PM

Repair Shampoo:

Highly effective repair complex for stabilization the hair structure, cleansing and protection for scalp and hair.


Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Sodium LaurethSulfate, Laureth-2, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Amino Acids, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Sodium Lactate, Parfum, Ethoxydiglycol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

IPB Image


Repair Conditioner:

Conditioning ingredients encase the hair shaft for added protection and revitalize dull and lifeless hair.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Amodimethicone, Panthenol, Persea gratissima oil, Hydrolyzed Silk, Foeniculum vulgare fruit extract, Humulus lupulus extract, Melissa officinalis leaf extract, Viscum album leaf extract, Chamomilla recutita flower extract, Achillea millefolium extract, Sodium Lactate, Sodium Cetearyl Sulfate, Ceteareth-12, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-16, Parfum, Alcohol denat., Trideceth-12, Sodium Benzoate

IPB Image


Lip Defense Stick SPF 25/30:

Protective, smoothing care for the lips.


Ricinus communis oil, Cera alba, Simmondsia chinensis oil, Oryza sativa bran oil, Isoamyl p-Methoxycinnamate, C18-36 Acid Triglyceride, Candelilla cera, Ethylhexyl Salicylate, Glyceryl Ricinoleate, Tocopheryl Acetate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Brassica campestris Sterols, Bisabolol, Squalane, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Citrate, Parfum

IPB Image


Feminine intimate wash:

Soap-free feminine intimate wash for gentle external cleansing with a pH value of 3.8 specific for the microflora balance.


Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Aloe barbadensis leaf gel, Bisabolol, Sodium Lactate, Hydroxypropylcellulose, Parfum, Sorbic Acid

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2007 - 04:23 PM

Šampon je zelo nežen, vlažilen, s proteini in nasloh super druper.

Balzam je še boljši. Zelo vlažilen, s precej naravnimi sestavinami, olji. Odličen.

Lip defense zadeva je fenomenalna. Skoraj popolnoma naravna, brez nafte, mastna. Samo ima bolj slabo UVA zaščito.

Intimno milo je pa spet zelo nežno in odlično.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 04:38 PM

Meni se zdijo te SebaMed zadeve med našo forumsko populacijo kar malo zapostavljene. =) S tem hočem rečt, da opažam, da ima SebaMed večinoma izredno kvalitetne proizvode, pa nekak sploh niso kej dosti poznani. Jaz imam zaenkrat samo dva roll on deodoranta, pa sem res izjemno zadovoljna z obema, boljših še nisem imela. Predvsem ju odlikuje izredna nežnost in dolgotrajna učinkovitost (sta tudi oba ocenjena tam v ocenah). Zdej v kratkem nameravam nabavit tale šampon, balzam in verjetno tudi stik za nego ustnic, dobijo se pa zadeve v Sanolaborju. Sem bila zadnjič, videla sicer samo dotično zadevo za ustnice, šampona in balzama pa ne tapravega ... no imeli samo šampon za pogosto uporabo. Upam, da se bo dalo tko zmenit, da če že ne bodo imeli, mi bodo lahko vsaj naročili.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13970 posts
  • Gender:Female

Posted 17 January 2007 - 04:44 PM

Dilema, poglej v mullerju, bi znalo bit ceneje. Pa mislim da Dm ma tudi nekaj njihovih izdekov.
Jaz bom najbrž kupila ta šampon in balzam smile.gif Kej veš koliko stanejo tele zadeve?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 04:46 PM

Mullerja nimamo v Celju, tako da na žalost odpade. V DM, Watsons in drogerijah Tuš sem do sedaj zasledila samo deodorante, ostalih zadev pa ne. Bom naslednjič bolj pogledala, lahko, da sem spregledala. Kar se pa cen tiče ... pomoje bi znala bit šampon in balzam blizu 2k.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 17 January 2007 - 06:15 PM

QUOTE(sonchika @ 17. 1. 2007 - 18:23) View Post

Intimno milo je pa spet zelo nežno in odlično.



Intimno milo je že bilo ocenjeno in ni bilo preveč cool.

http://www2.lepa-si....h...&hl=sebamed
  • 0
IPB Image

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 January 2007 - 06:21 PM

QUOTE(DiLeMa @ 17. 1. 2007 - 16:46) View Post
pomoje bi znala bit šampon in balzam blizu 2k.

Oboje fkup ali vsak 2k?
Mene tudi mika. Great. mad.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 06:22 PM

Vsak posebaj, seveda.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2007 - 06:40 PM

Pardon, napaka. Ta ocena je prava.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 18 January 2007 - 08:59 AM

Kera ve čigava firma je to? Od kje...
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2007 - 09:55 AM

Že kakšna nemška. Domnevam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 18 January 2007 - 01:10 PM

Jaz sem imela olje za tuširanje od seba meda-ker mi je delovalo tako medicinsko in sem mela boljši občutek biggrin.gif ,moram reči da je blo fajn ampak vseeno povprčno.
V mullerju sem pa gledala pa majo samo šampon za pogosto pranje,ki je pa bolj žalost od sestavin.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#13 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 18 January 2007 - 02:29 PM

a ta šampon in balzam sta tud za bol mastne lase?
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2007 - 02:44 PM

Šampon bi bil, balzam pa pogojno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 18 January 2007 - 02:45 PM

hvala smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#16 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17188 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2007 - 04:10 PM


Kaj pa krema za mastno kožo? Sem v lekarni gledala sestavine pa je bila še kar. Sicer noben presežek, vendar pa nemastna, neK, pa ni bla polna kemije.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 January 2007 - 06:16 PM

Če imaš sestavo, jo nalepi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 majap

majap

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 16 August 2007 - 05:11 PM

Men so izdelki sebamed ful fajn, se jih pa ful težko dobi. Ker sem bila zelo pridna in prebrskala vse drogerije ker sem iskala kje bi zadeve dobila tudi po najcenejši ceni, ker se cene od trgovince do trgovince razlikujejo vam z veseljem poročam: najbolj se splača kupovat v müllerju ker tam uvažajo direkt iz nemčije in zadeva ne gre preko slovenskega uvoznika, kar pomeni, precej poceni. Imajo tudi zelo pestro izbiro (bi rekla da največjo), in sicer se dobijo vsi deodoranti, vsi geli za tuširanje, labela, losjoni in mleki za telo in pa tudi everyday šampon in šampon za prhlaj. Dm ma samo neki od tega, skratka zelo zelo malo (za odtenek to kar je v müllerju). Isto kot dm ima watson s tem da ima le ta pestro ponudbo baby izdelkov, ki so veliko bolj cenejši kot v sanolaborju. Sanolabor ima tudi fajno izbiro, samo ima cene ubitačne. To je edina trgovina kjer prodajajo tud intimno milo in pa repair sampon in balzam. No vsaj jaz to troje nisem vidla še nikjer drugje. Je katera zasledila še kje drugje in po možnosti ceneje? Sm bla izčrpna a ne?! wink.gif laugh.gif

pa še to www.sebamed.de vse slike in vse sestavine se najdewjo na tej strani

zlo fajn bi blo tud druge stvari vsebinsko pregledat, a se keri da?.... laugh.gif sm ferbčna kot hudič ampak na žalost tud lena
  • 0

#19 Shapa

Shapa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 202 posts

Posted 16 August 2007 - 08:34 PM

Kako bi se pa tale šampon obnesel na izredno suhih laseh, ki se mastijo?

Kateri bi bil boljši - ta ali npr. Body Shop Olive Glossing šampon:

Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Quaternium-80, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Polyquaternium-7, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Honey, Fragrance, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Wheat Amino Acids, Hydrolysed Wheat Protein PG-Propyl Silanetriol, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral, Potassium Sorbate, Limonene, Methylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben.

Ali pa kar Schauma:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Panthenol, Nacinamide, Prunus Armeniaca, Actinidia Chinensis, Mangifera Indica, Cocos Nucifera, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Laureth-4, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-10, Laureth-2, PEG-55 Propylene Glycol, Oleate, Hydrogenated Castor Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Pil, Citric Acid, Propylene Clycol, Parfum, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate;
  • 0

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 August 2007 - 08:11 AM

Izredno suhi lasje in maščenje nekako ne gre skupaj.
Ta šampon ni vlažilen, vsebuje amino kisline in malo olivnega olja. Primeren je za normalne lase.
Šauma vsebuje pa pantenol in naravne snovi in se mi zdi kar nekoliko boljši.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users