Jump to content


Photo

Zdravnica


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 15 January 2007 - 02:40 PM




Pozdravljene!


Mogoce se vam zdi smesno ampak bi vas rada vprasala in sicer:

Sem iz Maribora.VelikoX sem bolana.Na zalost so me moji pametni starsi(ko sem bila mlajsa) vpisali pri zdravnici,ki prihaja samo zjutraj za 4ure v sluzbo,je v penziji, najvec sprejme penzioniste,ki so ze ob 3zjutraj na cakalni listi in zenska mi nikoli ne da antibiotikov.Dobim jih sele,ko se gre za bronhitis itd.Zdaj bi rada obiskala dermatologa vendar rabim napotnico in zenska mi jo ne bo dala,sem prepricana.Tudi nimam casa zjutraj cakat 4ure da pridem do nje ker imam obveznosti.Poznate kaksno vredu zdravnico pri kateri se lahko oglasim/vpisem?
(v Mariboru)


Hvala! blink.gif (p.s.:nisem nasla na forumu nic primernega)
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#2

  • Guests

Posted 15 January 2007 - 02:47 PM

dr. Miroslava Pečnik Gerlec je kr ql zdravnica. Najdeš jo na Jezdarski ulici. Paciente pa mislim, da še tud sprejema. Če želiš ti lahko pošljem njeno cifro na ZS. biggrin.gif Pa če še te kaj drugega zanima.
  • 0

#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2007 - 12:09 AM

Miroslava je od enega kolega mama. Fajn ženska.

No jaz imam eno zdravnico v zd Adolfa Drolca, pa se zdaj nikakor ne moram spomnit kako se piše. Je pa tak, da včasih je ful razumevajoča in prijazna in ti predpiše še Lekadol na recept, včasih pa je bolj tako. Recimo ko sem pb. mesec in pol kašljala sem šla k njej in mi je naročila samo naj ne pijam mrzlih tekočin in da bo kašel že sam izginil. Pa ni.
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2007 - 07:13 AM

Lekadol na recept pripada študentom in upokojencem. Jaz sem ji vedno rekla, da naj mi napiše nekaj Rupurutov in jih je vedno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 January 2007 - 09:47 AM

Res? verymad.gif Kako bom moj zgrabla..Jao.Kakoo se vam pa zdi v zdr.domu?So vse bedne?
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#6 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2007 - 10:31 AM

QUOTE(sonchika @ 17. 1. 2007 - 7:13) View Post

Lekadol na recept pripada študentom in upokojencem. Jaz sem ji vedno rekla, da naj mi napiše nekaj Rupurutov in jih je vedno.
Res to pa nisem vedla? Hvala za informacijo. Kaj šoloobvezni otroci in dijaki so tudi vključeni v to?


Sem se spomnila kako se piše moja zdravnica-Marija Žiberna. Kako so pa ostale zdravnice v ZD Adolfa Drolca pa ne vem.
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2007 - 10:52 AM

Ja, mislim, da so.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users