Jump to content


Photo

LAK ZA LASE


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 27 March 2005 - 10:11 AM

Že dolgo nisem uporabljala nobenega laka za lase. Kateri je dober...? ne maram, da zlepi lase in mi jih naredi še bolj slamnate kot itak že so od vseh barvanj in pranj.

Zanima me tudi, kaj je dobro za zelo suhe lasne konice...sicer pa imam mastno lasišče. Sedaj uporabljam Balein šampon prav za mastno lasišče in suhe konice, ampak konice so še kar suhe in štrenaste.

Lepo nedeljo vam želim... :dog:

Tan
  • 0

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 27 March 2005 - 11:08 AM

v dobro založenih drogerijah se dobi serum za konice, ki ga nanenseš na mokre ali suhe lase in ful pomaga. wink.gif
  • 0
lp, Martina

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2005 - 11:16 AM

Jaz že nekaj časa uporabljam Gliss Kur Hair Repair lak za suhe in poškodovane lase, ki ni tako agresiven kot nekateri drugi laki, las ne zlepi in jim da zdrav lesk, poleg tega pa je zares obstojen in tudi lepo poveča volumen pričeske.

Drugače pa mislim, da vsak lak zlepi lase, če ga pršiš iz premajhne razdalje. Kolikor vem, naj bi se lak pršil iz razdalje 30 cm in to je dobro upoštevat.

Za suhe konice pa preizkusi silikon za lase, meni je pomagal ...
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2005 - 11:24 AM

Jaz pa prav mrzim lak za lase. Grozovito mi smrdi. No, sej mi naredi fajn frizuro, ampak mi pa res ni všeč.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:27 AM

Jaz jih tudi ne uporbaljam, raje gele ali pa kreme za lase. Mislim pa, da mami uporablja Lorealovega že dolgo časa. Pravi da ji je dober ker je dovolj močen in ne lepi las.

LP N
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 11:30 AM

Jaz si tu pa tam malo svojo grivo nalakiram z lakom za obstojno/sijočo pričesko in sicer od Tigi - Bed Head. Taka vijolčna flaška je, omamno diši. Lasje pa niso nič lepljivi... ampak bolj hrustljavi. Našpricam pa si ga res minimalno.
Mislim pa, da ima Tigi tudi eno zadevo za konice... prečekiraj - prodajajo pa Tigi-jeve zadeve zgolj v salonih.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:32 AM

Jaz imam od Tigija kremo, v taki okrogli,vijolični embalaži. To kremo lahko naneseš na vlažne ali suhe lase in je zelo v redu.
  • 0

#8 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 11:33 AM

jaz imam pa od nivee ta novo kremo za lase in je tut super biggrin.gif
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2005 - 11:35 AM

QUOTE(Nadi)
Jaz imam od Tigija kremo, v taki okrogli,vijolični embalaži. To kremo lahko naneseš na vlažne ali suhe lase in je zelo  v redu.

U, ja, vem, katero misliš. Tak kot en puding je, ne (mislim, da nekaj v tej smeri tudi piše na tej bunki... po tem sem si jo zapomnila... takšna svetlo plava zadeva)? Omamno!
Ampak so pa tudi te stvari drage, ni kaj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 11:39 AM

Ja full lepo diši, pa ni pacava tekstura. Je pa kar drago ja...

LP N
  • 0

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29199 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 March 2005 - 11:41 AM

js mam tut od nivee ta novi kremni gel, mi je fajn pa še diši. od tigija mam pa en sprejček v svetlo plavi embalaži, mislim, da se mu reče 'camera ready', lasem da sijaj in jih oblikuje, lepo diši in ne zlepi las. lakov pa tut js ne maram. smile.gif
  • 0

#12 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 27 March 2005 - 11:54 AM

Tudi jaz imam Nivein kremni gel za lase. Mi je zelo super, sicer si ga ne dam preveč, da mi ne zmasti las.

Rada pa bi si npr, franze še pošpricala z lakom, da mi ne bi "bežale".

Tan
  • 0

#13 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 27 March 2005 - 12:27 PM

Tudi jaz vporabljam Tigijeve izdelke,priporocam!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#14 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 12:28 PM

kje pa kupujete tigijeve izdelke?
  • 0

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 12:29 PM

Pri frizerju smile.gif

LP N
  • 0

#16 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 27 March 2005 - 12:30 PM

ehh ermm.gif
  • 0

#17 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 27 March 2005 - 12:31 PM

Zakaj pa?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 12:32 PM

Zakaj ehh, od kod pa si? Saj jih imajo v prosti prodaji, prideš, kupiš in greš smile.gif

LP N
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users