Jump to content


Photo

novoletni make up


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 adea

adea

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 05 December 2006 - 06:55 PM

zanimajo me novi trendi za večerni-novoletni make up....karkoli nove ideje ...predlogi...vse dobrodošlo,ker se bliža čas žurk jaz sem čist brez idej sad.gif
  • 0

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 December 2006 - 07:06 PM

malo pobrskaj po temi slike make-upa in boš zagotovo dobila kakšno idejo wink.gif
  • 0

#3 adea

adea

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 05 December 2006 - 07:22 PM

QUOTE(Kalypso @ 5. 12. 2006 - 19:06) View Post

malo pobrskaj po temi slike make-upa in boš zagotovo dobila kakšno idejo wink.gif

ja mam en problem imam zelo svetlo polt, modre oči in kostanjeve lase , mi lahko priporočaš npr. za smokey eyes kake barve naj uporabim?
  • 0

#4 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 08:40 PM

adea, mogoce bi lahko poskusila s kaksnimi odtenki zlate (manhattan ima en res prekrasen dvojcek - rumeno zlata + rjavo zlato z veliko shimmra, zraven je pa se temno rjava kremasta barva za obrobljanje oci 1A, res), rjave, seveda pa lahko poskusis tudi s klascnim crnim mu za smokey eyes.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 December 2006 - 08:47 PM



Jaz se že vidim - ful črne oke, pa kakšen pink gloss.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 December 2006 - 09:22 PM

QUOTE(*pikica* @ 5. 12. 2006 - 20:40) View Post

adea, mogoce bi lahko poskusila s kaksnimi odtenki zlate (manhattan ima en res prekrasen dvojcek - rumeno zlata + rjavo zlato z veliko shimmra, zraven je pa se temno rjava kremasta barva za obrobljanje oci 1A, res), rjave, seveda pa lahko poskusis tudi s klascnim crnim mu za smokey eyes.



*pikica*, a mas mogoce ksno fotko? me mika tole oops.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#7 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 09:24 PM

a moj mu al sliko sencke?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#8 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 December 2006 - 09:25 PM

dej obotroje, ce mas, da vidim a se splaca it u nabavo biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#9 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 09:42 PM

[attachmentid=543] IPB Image
ubistvu se na tej moji slikici bolj slabo vidi ta rjavkast odtenek, ker imam povsod odprte oci, ampak si lahko predstavljas, da je sencka res lepa in tudi zelo kvalitetna. pa se poceni, ce se ne motim, pridejo teli dvojcki okoli 1500 sit?

Attached Files


  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#10 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 December 2006 - 09:48 PM

uau, a to je blo to wink.gif super zgleda, bo treba it pogledat, kje majo. hvala wink.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#11 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 December 2006 - 09:48 PM

Jst bom verjetno ornk zadimljeno vijolična, ali pa črna z vijoličnimi/turkiznimi trepalnicami in pink ustnicami. Ja. smile.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#12 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 09:53 PM

Jinna to je blo to ja biggrin.gif

Js bom za novo leto kr klasicna. crn smokey z blescicami, poudarjena licka, nude sminka
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#13 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 December 2006 - 09:55 PM

mas da limas fotke! biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#14 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 09:56 PM

se bom potrudla thumbup.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#15 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 05 December 2006 - 10:05 PM

Jst bom pa to leto najbrž mela tak živo rdeč lip gloss, pa minimalno namazane učke, zdj u soboto bom sprobala tak make up in če bo kej pohval biggrin.gif , ga bom mela tut za nov let. Drgač mam skoz smoky eyes za vn, pa nude na ustnicah in mi je že mau dolgčasno vse skp ermm.gif
  • 0
Posted Image

#16 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 06 December 2006 - 09:46 PM

wow pikica!jebačica mala!hudo!kam pa grete za nov let da vas že zdej skrbi kako boste namazane?
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#17 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25372 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 06 December 2006 - 10:01 PM

js bom verjetno mela zlat eyeliner+zlato sencko, crno maskaro pa L'orealovo Color riche Beige Aishwarya al pa samo labello caregloss&shine, bom se vidla. aja, pa pojma nimam kam se bom dala, najbrz bom doma, tako da se lahko mal afnam biggrin.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users