Jump to content


Photo

DM svet ugodnosti


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 03:43 PM

A katera zbira pike sveta ugodnosti...zadnjič sem dobila pike pa en kuponček. Kuponček sem po pomoti zabrisala v koš. A kej veste kakšne so prednosti teh kupovnov, pik?
  • 0

#2 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 13 March 2005 - 03:51 PM

http://www.dm-droger...vica.php?id=315

Nadi tuki si preberi,kako poteka akcija!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#3 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 03:55 PM

Hvala smile.gif
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2005 - 08:40 PM

Ja, mi doma zbiramo te pike ker smo v družini tri ženske in zapravimo v Drogerie Marktu naravnost ogromno tako da se pike kopičijo s svetlobno hitrostjo. laugh.gif Je pa fino ker si z izpolnjenim kupončkom oz. določenim stevilom teh pik upravičen do 15% popusta.
  • 0

#5 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 10:08 PM

Jaz imam sicer kupnček z eno samo nalepko do sedaj, ker se trudim čim manj zapravljat, ker imam preveč zaloge oops.gif Tako da bo zame uspeh, če kupončka do konca leta NE napolnim laugh.gif
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 March 2005 - 07:20 AM

Jaz po moje do konca leta ne bom dobila niti ene točke. Nič ne kupujem v DM. No, skoraj nič. Ampak tisto kar kupim, ne preseže vrednosti 2 tisočakov.

Sploh mi je pa ta akcija butasta. Vse, kar dobiš, je 15% popust pri ENEM nakupu. Mislim, vsaj podarili bi ti lahko en nakup.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 sončica

sončica

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 14 March 2005 - 08:16 AM

Jaz sem tudi bolj tak-tak pri teh nakupih v DM-u. Ponavadi ne kupim dovolj-vsaj za to akcijo, ker kupim nekaj pri njih, nekaj pa v kakšni drugi drogeriji. Zadnjič mi je sicer uspelo in sem dobila ta kuponček, pa sploh nisem imela pojma zakaj mi ga je prodajalka dala. Sem se morala najprej pozanimati, pa me je kar hecno pogledala - v smislu če res ne vem zakaj se gre. oops.gif
  • 0

#8 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 14 March 2005 - 06:46 PM

Jay v DM vcasih kar velik zapravim,kdaj pa cisto nic.Odvisno od potreb. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users