Jump to content


Photo

slavnostni make up


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 26 February 2005 - 11:33 AM

lep pozdrav vsem! smile.gif

Mene pa nekaj zanima.Iščem primerni make up, ki si ga bom seveda naredila sama.Imam zlato-rjavo obleko.Tudi make up bi verjetno moral biti v tem stilu pa nisem čisto prepričana da mi bo pasal,ker imam modre oči? rolleyes.gif ohmy.gif

A pozna kdo kakšno spletno starn kjer so fotke z make up-om??

hvala za kakršen koli nasvet.
Bodite v cvetju tongue.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 February 2005 - 01:07 PM

Hej

mislim, da ja zlato rjava kombinacija kar prava za tvoje modre učke smile.gif To so kontrastne barve tvojih oči. Glede na barvo obleke, je fajn če si zunanje kote vek potemniš s temno rjavim senčilom, notranje kote in sredino pa poudariš z zlatimi sencami, še bolje je če so svetlikajoče ali z belščicami. Oko lahko poudariš z eyelinerjem. Na predel pod kostjo si nanesi svetlikajoč puder ali svetlikajočo senčilo v kremi. Oko optično odpre in poglobi. Svetlikajoč puder si lahko naneseš tudi na predel ličnih kosti in sicer čez tekoči puder. Obraz zelo osveži....
Nič nisi napisala glede barve las, velikosti oči ( so majhne, večje, izbuljene itd).

Fajn je še to napisat, ti lahko lažje pomagaamo, ker so to kar pomembni podatki...

LP N
  • 0

#3 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 02 March 2005 - 01:57 PM

ful hvala za nasvete-sigurno mi bodo prišli prav laugh.gif wink.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#4 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 02 March 2005 - 02:21 PM

kaj pa za črno obleko z nekaj rdečega? Imam zeleno-sive oči in svetlo rjave oz. temno blond lase (nameravam met blond pramene)...
pa me zanima če ima kdo kšno lepo idejo...
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 March 2005 - 07:24 PM

Če si vešča lahko poskusiš z rdečim senčilo, čeprav pazi! Rdeča lahko naredi oko žalostno. Uporabi tople odtenke, rjave, beige, zlato, rdečo. Kombiniraj tri različne in konrastne barve, recimo temno rjavo, rdečo in zlato ali pa temno rjavo, rdečo beige. Rdečo vseeno malo uporabi. Če nimaš rdečega senčila, lahko uporabiš za kombinacijo tudi rdeče rdečilo za lica. Ne vem sicer kaj je na tvojem obrazu bolj opazno. V primeru, da so to usnice, jih močneje poudari, lahko z rdečo barvo, ampak oči naj bodo potem manj poudarjene.

LP N
  • 0

#6 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2005 - 08:51 PM

o hvala! grem malo v proviranje biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users