So pa v zadnjih letih dvignili cene za skoraj 100 % pri nekaterih izdelkih (TO). Do konca tedna imajo zastonj poštnino na uradni strani.
Kakšna je bila vaša današnja nega obraza?
#1941
Posted 08 September 2025 - 07:47 PM
Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it.
― V. Van Gogh
#1942
Posted 08 September 2025 - 08:51 PM
#1943
Posted 15 September 2025 - 08:55 PM
#1944
Posted 15 October 2025 - 08:17 AM
Jaz trenutno
Zjutraj
- Balea Med ultra sensitive čistilni gel
- Hada Labo Vlažilni losjon - Super Hydrator
- ali MIXA Hyalurogel Rich intenzivno vlažilna dnevna krema s hialuronsko kislino 50 ml
ali CeraVe Moisturizers vlažilna krema za obraz in telo za suho do zelo suho kožo;
med vikendom Cosrx Aloe krema za sončenje SPF 50
Zvečer (se imam energijo) - enako, kot zjutraj
- Balea Med ultra sensitive čistilni gel
- Hada Labo Vlažilni losjon - Super Hydrator
- MIXA Hyalurogel Rich intenzivno vlažilna dnevna krema s hialuronsko kislino 50 ml
Zdaj, ko je jesen, moram parkrat na teden spet uvest, da zvečer po kremi namažem še Retiridesa in pa zjutraj dodam Vitamin C
(kako pa sploh naredim zaporedje? - Najprej Hitrator, potem Vitamin C in potem kremo?
Aja, kadar uporabljam Retiridesa, imam potem zjutraj ali Bepanten ali Cicaplast kremo, ker se mi zna koža tako izsušit in "lupit". Zdaj bom Retiridesa poskusila po nanosu kreme (a je tako sploh kaj efekta ali je potem brezveze?)
Če ima katera kakšen predlog ali popravek, na dan z besedo, ker jaz nimam pojma kaj delam. Ko vas berem, poskušam ugotovit kaj bi bilo prav in to je to
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#1945
Posted 15 October 2025 - 08:38 AM
Ob uporabi retinala ali pa glikolne kisline (izmenjaje zvečer) vedno počakam, da se to dvoje vpije nato pa radodarno na vrh nanesem negovalno kremo in je koža zjutraj super.
#1946
Posted 15 October 2025 - 08:58 AM
Hvala za nasvet!
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#1947
Posted 15 October 2025 - 09:43 AM
Jaz retinoide po navadi dam na očiščeno kožo, potem pa preko serume in kreme. Na tak način je pametno zaščitit okoli oči in ustnice. Mogoče dodaš kak fajni vlažilni serum ali pa pač bolj bogato kremo.
Če daš Retirides preko kreme ga malo razredčiš, bi pa moralo vseeno imet nek učinek.
[Napoleon]
#1948
Posted 07 May 2026 - 11:24 AM
#1949
Posted 07 May 2026 - 11:34 AM
Mogoče prenehaš s kislinami dokler se ti koža ne popravi, ali pa da si je nisi skurila s kislinami. Sploh če imaš retinol in še kisline.
[Napoleon]
#1950
Posted 07 May 2026 - 11:35 AM
Sem enako pomislila. Jaz se že nekaj let izogibam kislinam (in tretinoinu).
#1951
Posted 07 May 2026 - 12:08 PM
#1952
Posted 07 May 2026 - 03:35 PM
Pa ni dovolj, da je vlažilno, mora obnoviti bariero (Haruharu npr.). Vsaj, če sklepam po sebi.
#1953
Posted 07 May 2026 - 04:04 PM
Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.
#1954
Posted 07 May 2026 - 04:52 PM
#1955
Posted 07 May 2026 - 05:22 PM
[Napoleon]
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users









