Jump to content


Photo

Ambre Solaire sprej za sončenje:


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Vaša ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

  1. 5 (zelo dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (dober) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 August 2006 - 07:51 PM

Popolno nadomestilo za nerodne sončne kreme!

Sprva sem bila malo skeptična glede sestavin, saj je večini sprejev za telo in lase nekje na prvih mestih dodan alkohol, ki omogoča lažje razprševanje, a škoduje koži. Moj Ambre Solaire ga sicer vsebuje nekje v sredini, kar ob uporabi kvlitetne kreme spodaj ne more škodit. Kljub temu pa z nanašanjem ni nobenih težav, res sicer malce težje prši, zato pa si ga sama sprva razpršim v dlan in nato z dlanjo razmažem po obrazu in izpostavljenih delih telesa.

Sprej vsebuje visok zaščitni faktor, primeren za nas Sneguljčice, ki smo občutljive na sončne žarke in želimo svojo polt ohraniti brezhibno belo , pa vendar na obrazu deluje povsem lahek, brez močnega vonja po sončni kremi, ne maši por, ter kožo nakoliko navlaži in zavaruje pred škodljivimi vplivi okolja.
Tudi pri potenju se obdrži na obrazu in ne oddaja nikakršnega vonja (kot se to zna zgoditi pri mastnih sončnih kremah), se pa malce pozna nekakšna bela obarvanost in neredko mastno sveti. ermm.gif
Sicer pa ne dvomim, da bo moj sopotnik še mnoga poletja (če ga le ne bodo zamenjali še kaki bolj revolucionarni izdelki, hehe). 4/5

IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users