Jump to content


Photo

Lush - Pied De Pepper


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (5 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [40.00%])

    Percentage of vote: 40.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 01:08 PM

.
Sestavinsko kvalitetna krema za noge oz. stopala (vanilijev poparek, olivno olje, kakavovo maslo, olja nageljn. žbic, cimet, ingver, limona), kar precej mastna krema za podplate. Meni je prodajalka rekla, da ima tudi nekakšen "grelni" učinek (torej bolj celo primerna za pozimi), jaz ga nisem opazila. Povedano mi je bilo tudi, da, ko se krema vpije, za sabo pusti nekakšno pudrasto sled, da potem v sandalcih ne drsi (s tega vidika pa očitno bolj primerna za poletje, hehe) - tudi tega nekako nisem opazila..... celo obratno..... zdelo mi je, da so podplati spolzki, kot še nikoli! :=)
Sicer sem pa zelo zadovoljna s kremo, bojda na dolgi rok tudi mehča kožo na podplatih (meni se podplati kar zdijo po nekajkratni uporabi že bolj nekako mehkejši). Njen velik plus je tudi prečudovit vonj po cimetu, ki je ekstremno obstojen - jaz se namažem s kremo pred spanjem (treba pazit pri puščanju sledi, krema jih res pušča), pa potem se zjutraj stuširam in zvečer, pa po večernem tuširanju mi noge še skos rahlo po cimetu dišijo..... res neverjetno.
Je v klasičini, meni ne preveč lepi, Lush-evski posodici, 100g, okoli 2k (kar se mi zdi kar ugodno).

IPB Image


Ocena: 4 (odvzemam eno zvezdico zaradi nadležnega puščanja sledi)


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29034 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 August 2006 - 02:29 PM

močno prijetno dišeča (cimet, klinčki in podobno) lahka kremica za stopala, ki se nekje srednje hitro vpija, meni pusti rahel masten občutek, ampak ji to oprostim, ker si takoj po nanosu navlečem nogavičke (tako odpade tudi zamazanje posteljnine), ki še naslednji dan presenetljivo dišijo po njej. kožo zadovoljivo navlaži, o kaki blazni nahranjenosti ne morem govoriti, ne naredi obljubljenega toplotnega učinka. ponovno bo na moji polički že samo zaradi vonja, nima pa šans, da preseže mojo stalno spremljevalko, l'occitanejevo kremo za stopala s karitejem, sivko in arniko. cenovno dokaj ugodna, za 100 ml odštejete drobiž manj kot 2k.

skupna ocena: 4.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 March 2007 - 05:29 PM

Kremo sem uporabljala v jesenskem času, kupila predvsem zaradi fenomenalnega vonja in čokoladne barve cool.gif .
Moja izkušnja sicer ni nič kaj posebnega - krema je sestavinsko in po učinku zelo v redu, nikakor ni dovolj hranljiva za hladne dni, porazen je učinek spolzkosti stopal po uporabi (kot bi si jih mazala z oljem za telo) in nadležne lise ki jih krema pušča povsod - tako na posteljnini, nogavicah in koži sami (trjalo nekje dva tedna da sem jih spravila dol).
Kremo bi tako kupila le še za kake občasne tretmaje, ker preprosto ni praktična za pogostejšo uporabo.
3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 03 March 2007 - 06:38 PM

Jaz imam deljena mnenja glede te kreme. Najprej mi je grozno smrdela (jaz ne vem, kje vam to diši po cimetu - meni vse prej kot to). Pa bila mi je premalo mastna. Poleg tega, da pušča fleke in je vse rjavo.
Po drugi strani mi je pa čez čas vonj postal všeč. Še vedno mi je pa premalo hranljiva, ker imam grozno izsušena stopala zadnje čase.
Embalaža je popolnoma mimo (upam, da nova serija ima nove pokrovčke, ker stari se sploh ne dajo v redu zapirat). Cena je okoli 8 €, porabi se je pa ne veliko, tako da kar dolgo traja.
Moja ocena je 3, ker se ne morem izjasniti o njej. jo bom pa sigurno še kupila.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 13 March 2007 - 06:42 PM

Tole kremo poznam že kar dolgo časa in mi je še vedno super. Jaz čutim sicer cimet, a vonj po klinčkih prevlada. Tudi rahlo sveže vonje se začuti, pozabil sem sesavine, a mislim da je noter kak ingver ali nekaj podobnega. Do sedaj nisem povzročil s to kremo nobenega fleka, tako da mi ni jasno kaj vi s to kremo delate. Tudi hranljiva se mi zdi zadosti, posebej če jo malo več napacaš, pol pa lepo takoj štumfe gor. Cena mi je OK, tako da je moja ocena te kreme 5. Nimam pripomb, diši super, dobro dene mojim nogam, in ker si vedno takoj nogavice dam gor, ne pušča nobenih flekov. Super!
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users