Jump to content


Photo

Avon navijalke


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 25 May 2006 - 04:32 PM

Pozdravljene!

Na eni punci, ki jo poznam, sem videla prelepe kodrčke. Baje ji jih je frizerka naredila z Avonovimi navijalkami...

Kje jih je možno kupiti, ker v katalogu (tazadnjem) jih namreč ni? Jih katera proda??
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 May 2006 - 05:21 PM

Avon nima navijalk. In jih vsaj preteklo leto in pol ni imel. A je ziher, da so bile Avonove?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Barbi

Barbi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 26 May 2006 - 05:25 AM

Hmmm, možno je, da je potem iz katerega drugega kataloga in se je ona zmotila... A Oriflame jih mogoče ima (to je namreč edino, kar še zraven Avona poznam)?
  • 0

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 27 May 2006 - 03:49 PM

Oriflame ima navijalke - oblika črvov, mogoče so bili te. Meni naredijo izredno lepe kodre.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#5 luccia

luccia

    sramežljivec

  • Člani
  • 39 posts

Posted 31 May 2006 - 06:57 AM

Mogoče je katera že pisala o tem, ampak se mi res ne da zdajle brskat. wink.gif

Kar se tiče kodrčkov: pa ne da delam reklamo, sam men so pa v Celju v enemu salonu s figaro naredili kodrčke (ko sem bila še dolgolaska) in zržali so mi do naslednjega pranja (4 dni) , kar je pri meni VEEELIK podvig, saj mi je ponavadi na navijalke zržalo le pol dneva. Sprva frizerki nisem verjela, sam pol ko me je pa navila in sem videla, da mi frizura drži par dni, sem bila fuuul navdušena. Škoda le, da figare nisem mogla kupit (baje jo je težko dobit-to je bla po moje fora frizerke, da bi se hodla k njej navijat), navijanje pa stane 2.500 sit. Tak da sem se pol ostrigla sad.gif Naj še napišem da imam lase čist ravne.

Če katero zanima salon, ji lahk pošlem naslov frizerke na mail.

Lep sončen dan še naprej!! 8)
  • 0
"Da bi bili srečni do določene meje, moramo trpeti do določene meje."
Edgar Allan Poe

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 May 2006 - 10:48 AM

Pri kodranju s figarom je zmeraj tako (tudi meni so jih za n. leto pri frizerki navili s figarom in mi je zdržalo 3 dni, potem sem lase oprala). Ker lase obdelaš (naviješ) z res vročo rečjo, se ne da primerjat z navijalkami, ki jih daš na mokre (ali suhe, po želji) lase in sušiš s fenom. Fen slučajno ne doseže tako visokih temperatur kot figić.

Kje pa prodajajo tiste navijalke, ki so prekrite z žametom? Baje da ful ne poškodujejo las. (sama se ježkov bojim, ker sem zmeraj imela slabe izkušnje z njimi, sicer tudi po lastni krivdi)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3733 posts
  • Gender:Male

Posted 31 May 2006 - 12:31 PM

Ja ali pa da te nesposobna pripravnica v salonu tak fajn opeče po čelu s tem figarom, da se ti potem pozna...niti videt ga nočem več evil.gif Se opravičujem za OT
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users