Jump to content


Photo

green line odstranjevalec ličil


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 May 2006 - 06:03 PM

mami sem naročila da mi kupi tistega dvofaznega od l'oreal, pa se je zmotila in prinesla tega biggrin.gif a je za kej? odstrani kar uredu recimo, ampak je tako "oljnat" kot da bi si z oljem pucala oči.

aqua, cyclopentasiloxane, isohexadecane, imidazolidinyl urea, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, butylparaben, propylparaben, isobutylparaben, c.i. 19140, c.i. 42090, c.i. 28440
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 May 2006 - 06:09 PM

To si napisala sestavo samo ene faze. Ta nemastne. Je silikonska in s toliko konzervansi, da ni ravno najboljša. Pa še precej škodljiv konzervans vsebuje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 May 2006 - 06:33 PM

amm sonchika samo to je na embalaži, gledam zdej že pou ure na flaškico biggrin.gif

nevem zakaj imam v glavi da si ravno ti enkrat napisala da je dober, praktično enak l'orealovemu samo cenejši, no sej, mogoče se pa motim biggrin.gif
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 May 2006 - 06:35 PM

Tega sem imela doma in se mi zdi, da so bile napisane dvojne sestavine. Ker tu, npr. ni nobenih olj in če bi sklepala samo iz tega, bi bil to silikonska tekočina, ki pa ni mastna.
A veš, da sestave sploh nisem gledala. oops.gif Kar tako sem ga kupila in je dobro odstranil MU, pa še poceni je bil.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 May 2006 - 06:41 PM

pol pa res nevem, jaz ne vidim drugih sestavin, spodaj je še fotka, sem jo prej pozabila, pardon. no sej ni panike, bomo porabli ker dobro odstrani ličila, pol pa kupim druzga smile.gif

IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users