Jump to content


Photo

Ličenje očk


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 06 December 2004 - 07:40 PM

Imam majhen problem. Ne znam se prav naličiti..izgleda tako simpel, vendar, ko se sama tega lotim nikakor ne uspe. oops.gif
Imam svetlo rjave oči in večinoma sem vedno oblečena v črno. Ponavadi uporabljam črno barvico ter črno maskaro.
Moje oči so dokaj velike in kot sem že povedala svetlo rjave z malo zelenega.
Zanima me, če mi katera zna svetovati barvo senčil in seveda, kam nanesti kakšno plast? oops.gif

Hvala
  • 0

#2 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 06 December 2004 - 08:16 PM

Glede na to,da imaš dokaj velike oči je res najbolje da si s črno barvico narediš črto na notranji strani spodnje veke(optično pomanjša oči)...zaradi črnine,ki jo imaš oblečeno je fino,če si vsaj na oči daš malo več živih barv...od bakrene,nežno roza,kakršnekoli pastelne barve,kovinsko modre in srebrne itd.-naneseš pa na veko in končaš točno na pregibu,ter barvo malo zamažeš navzven.Uporabiš lahko barvni eyeliner(roza,zlat...glede na barve ki si si jih nanesla prej)in pa seveda barvno maskaro,kje je pravilo da mora maskara bit zmeri črna...lahko je violasta,roza,modra,rjava...kakršno hočeš wink.gif To je taka osnova ličenja,ki ni pretežka za izvest...VELIKO SREČE!!!

pozdravcky :santa: :rendeer:
  • 0
user posted image

#3 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 06 December 2004 - 08:46 PM

Kakšno imaš pa kožo? Imam eno tako kolegico, ki ima olivni ten in ji zelo paše rjava, vijolična, roza. Pomembno je, da dnevni make up nima črt in obrob, samo zasenčeno mora biti lepo in pa pomembni so prehodi. Na notranjem delu veke svetlejši odtenek, na zunanjem pa temnejši. Pod spodnjimi trepalnicami enako. Maskara obvezno. Veliko se da narediti že z obliko obrvi.
Če pa želiš, pa jaz prirejam individualne ure ličenja.
  • 0

#4 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 06 December 2004 - 09:59 PM

Mislim, da imam normalno polt. Ne znam opisati. Na olivno ziher ne vleče, preveč bleda pa pravtako ni. Nekakšna normalna..povprečna. smile.gif

Najlepša hvala za nasvete..bom poskusila. oops.gif

Aja pa še tole..s kakšnim pripomočkom si nanesete senčilo na spodnje trepalnice? oops.gif
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 December 2004 - 10:32 PM

Se podpisujem pod odgovor Srchike in Ice smile.gif

Lahko uporabiš vijolične barvne odtenke senčil, lepo poudarijo zeleno barvo oči. smile.gif

pa še link, kjer smo opisovali tehniko senčenja oči, mogoče ti bo v pomoč
http://www.lepa-si.c...enje&uid=37_oci

lp N
  • 0

#6 fafica

fafica

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts
  • Location:Lublana

Posted 07 December 2004 - 06:30 PM

tut jst mam velke oči(ne prevelke), vendar mi ne paše črta na notranji strani spodnje veke, pri meni to uč še poveča! tko da se loh namažm sam trepalnce sad.gif
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 December 2004 - 09:42 PM

Fafica,

poskusi z rjavim svinčnikom, je manj hladen kot črn.

lp N
  • 0

#8 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 10 December 2004 - 08:11 PM

crna crta na notranji strani opticno zmanjsa oko....bele pa poveca....
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users