Jump to content


Photo

kakovost senčila


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 mircek14

mircek14

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 13 November 2004 - 08:56 AM

Za veke uporabljam senčila v prahu. Zanima me zakaj se mi zmeraj nabere senčilo v eno črto. Trenutno pa uporabljam senčilo od isadore.
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 November 2004 - 11:21 AM

Če uporabljaš od IsaDore, vedi, da moraš senčilo najprej zdrobiti na roki. Torej, senčilo zajameš z gobico, gobico zabrišeš na roki in šele potem naneseš senčilo. Če naneseš preveč senčila, se le-ta nabere v gubo ali črto. To velja tudi za ostala senčila v prahu. Pred nanosom sečila je dobro veko popudrati s pudrom v prahu, še posebno če so veke zelo mastne.

LP N
  • 0

#3 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 14 November 2004 - 08:48 AM

Predkratkim se si kupila od Artdeco Eye shadow base - http://www.artdeco.d...ype=0&L=1&id=54
to je utrjevalec, fiksir za senčila. Uporabiš ga res zelo malo, le toliko da si samo predel veke namažeš in deluje kot podlaga za senčilo. Deluje na nek način kot puder, po nanosu je potrebno počakati cca 1-2 minuti da se posuši in potem sledi nanos senčil po vaši izbiri. Res je super. biggrin.gif

Cene so različne, v Mullerju je 1720,00 v Nami ga trenutno nimajo, ceneje okrog 1500 sit ga pa dobiš v drogerijah Ypsilon.
Res se vam splača, ker tak lonček zadostuje pri rednem vsakodnevnem ličenju sigurno za pol leta če ne več.
Po nasvetu sestrične, ki pa je imela tudi podoben fiksir v tubici in od druge firme, se skrije pred Ardeco-jevim. :cheers:
  • 0
LP, Finatina

#4 mircek14

mircek14

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 14 November 2004 - 11:25 AM

Bližajo se silvestrovanja in me zanima, če bi mi lahko katera svetovala kako naj se naličim. Imam črne lase, rjave oči. Silvestrovanje bo seveda v večernem času. Zanima me kako naj se naličim da bi poudarila oči in da bi imela obstojen make up. V firmi smo samo dve punci in 11 moških. V službi nismo nikoli namazane in bi bilo nekoliko neprijetno če bi imela čez kakšno urco razpacan make up oops.gif
  • 0

#5 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 14 November 2004 - 11:44 AM

Odvisno,kaj nameravaš imeti oblečeno... ermm.gif: Zihr pa ne morš zgrešit z zemeljskimi svetlečimi odtenki..bronz rjava,shell,barva peska,bakra,itd.

pozdravcky
  • 0
user posted image

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 November 2004 - 12:51 PM

Hej

malo opiši kaj boš oblečena. Svetujem ti tudi, da obiščeš eno izmed ličenj, ki jih nudijo v trgovini. Poglej si v napovedniku dogodkov kje vse je organizirano ličenje ali svetovanje.

LP Nadi
  • 0

#7 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 14 November 2004 - 03:34 PM

Se strinjam z Nadi biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#8 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 November 2004 - 05:02 PM

tko kakor je rekla ze ena...blescece barve srebrne, zemljine barve...
sicer pa ce bos oblecena v crni barvi, pa ce imas crne lase, pol si tudi kodrlajsasto barvo das nase laugh.gif verjetno bi kaksna blesceca srebrna pasala najbolj.
  • 0

#9 darcy

darcy

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts
  • Location:ljubljana

Posted 03 December 2004 - 09:58 PM

mircek14,,,tut jaz sem vedni imela probleme stem ko so se mi naredile crte na vekah in to ze po kasni uri in pol po nanosu sencila.tako sencilo seveda ni kakovostno.zdej mam od Artistry in sem ful zadovoljna,ker je sencilosvilnato mehko in se zlahka zabrise,je pa tut obstojno.jaz mam make up gor cel dan pa zvecer zgleda kot bi bla na sveze namazana.odvisno je od kvalitete in Artistry je res odlicen.probaj.
  • 0
delam tako,kot drugi NE delajo,
da zivim,kot drugi NE zivijo

#10 mircek14

mircek14

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 05 December 2004 - 10:50 AM

Oblečene bom imela črne hlače in belo majico, z okroglim ovratnikom. Takom da kažeš ramena.
  • 0

#11 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 05 December 2004 - 11:08 AM

No,pol pa glede na to kaj boš imela oblečeno,se mi zdi da bi tole zlo lepo pasalo....najprej si daš tekočo podlago v barvi kože na veke,potem si daš svetlečo belo senčko po celi veki do obrvi-malo več na spodnji strani OBRVI,da se lepo sveti in še bolj poudari oči...trenutno je v trendu črni eye liner in z njim si nariši podaljšano tanko črto na veki. Narisat moraš tudi globino oči...s svetlečo nežno črno ali dimnato si naredi črto na pregibu veke in vse skupaj malo zamaži...dodaj maskaro in črto znotraj vek wink.gif Na obraz pa si lahko naneseš malo finih malih bleščic-samo na predel lic ali pa kože,ki jo boš imela odkrito okoli globokega izreza. Upam,da sm nekako razumljivo tole opisala oops.gif
  • 0
user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users