Jump to content


Photo

kako uporabljati puder


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Jasmina

Jasmina

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 20 October 2004 - 03:45 PM

Pozdravček vsem!

Dons sem prvič na tej strani in se mi zdi res super!
Zanima me nekaj stvari o pudru in bi bila res vesela kakršnega koli odgovora. Zdaj ko je že skoraj zima imam bolj svetlo polt in me zanima kateri puder oz. katera znamka pudra je najboljša? In kako se namazati, da ni tako očitno, da sem napudrana? In kakšna podlaga mora biti preden nanesem puder?

fajn bodte laugh.gif
  • 0

#2 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 20 October 2004 - 08:43 PM

Dobrodošla na forumu:-)))))))))))

Da ti bo puder lepo pristajal na obrazu, je najprej odvisno od tvoje kože...če nimaš negovanega obraza, ti niti najdražji puder,ne bo naredu lepe maske....
Na tržišu je veliko pudrov in vsakemu paše določena znamka..veliko je odvisno od tvoje kože..ali je suha( pol rabiš puder, ki hkrati vlaži), če je mastna ( ti bo ugajal matt puder, ki matira mastne predele), če pa imaš mešano, obstajajo že pudri, ki nekako regulirajo delovanje kože....
Pred nanosom pudra, mora bit koža očiščena in namazana s kremo..jaz ponavadi vedno počakam cirka 15 minut,po nanosu kreme..nato pa puderfanj vtrem v obarz...pa kar s prsti
Če imaš svetlo polt, ti bodo pristajali svetlejši odtenki......ali ti pristaja določena barva pa preveriš na nosu ali na bradi...nikakor ne na roki!!!!!
Vednopazi, da na robu obraza zabrišeš proti vratu puder, da ne bo ostala meja....sicer pa če trofiš pravo bardo..se to itak ne vidi..
Po nanosu tekočega pudra, naneseš čez korektor, čez nepravilnosti in čez podočnjake..končaš pa s pudrom v kamnu ali prahu....

Jaz sem iz primorske in ko začne pri nas močna burja....vedno nasem več pudra, ki mi kožo ob vetru zaščiti....


Lep pozdravček
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#3 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 21 October 2004 - 03:14 PM

....jaz ponavadi vedno počakam cirka 15 minut,po nanosu kreme..nato pa puderfanj vtrem v obarz...pa kar s prsti....

jaz mislim da je kremo treba vtreti s prsti,pudra pa ne.mislim da bolj koristi na povrsini kot pa v porah(nekatere jih imajo razsirjene)tako da priporocam nanos z gobimo.pred nanosom jo malo zmocis in z njo najlazje reguliras intenzivnost "plasti" pudra.ce ga je prevec ga lazje odstranis.
za barvo,pa kot je ze prej helena povedala preveris na meji med faco in vratom,tisti znameniti rob ki se pri nekaterih zal prevec vidi wink.gif
  • 0

#4 Jasmina

Jasmina

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 21 October 2004 - 03:38 PM

Bom upoštevala vajin nasvet, še enkrat hvala obema za odgovor.

Mejte se!
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2004 - 09:35 AM

Mislim, da moj komentar ni potreben, sta Helena in Vesnica zelo dobro napisali in predlagali:)

LP N
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users