Jump to content


Photo

mozolji in frizura


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 fleserkica

fleserkica

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 14 October 2004 - 08:29 PM

imam zelo čuden problem s kožo, ki je sicer nekoliko mastna, vendar razen nekaj ogrcev po nosu nisem nikoli imela težav z mozolji kje drugje.Ko pa sem si spremenila pričesko, tako da imam sedaj frufru se mi na čelu pod lasmi pojavljajo mozolji-rdeči in precej vidni, čeprav se mi ne gnojijo.Lase si umivam redno na vsake dva dni,tako da nikoli, res nikoli nimam na čelu mastnih las
To se mi je zgodilo že kar dolgo nazaj, ko sem ravno tako nosila lase na čelo.Takrat nisem našla nobenega izdelka, ki bi mi dejansko pomagal, čeprav so imeli nekateri kar visoke cene, zato sem si lase pripenjala ob stran.
Ali mi lahko priporočite, kakšne izdelke naj uporabljam?(kreme, tonike, piling...?)ker se ne bi rada zopet odrekla frizuri zaradi problematične kože.
Zanima me tudi, kakšni izdelki najbolje odpravijo ogrce?
  • 0

#2 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 15 October 2004 - 05:40 PM

Oj! Jst tut nosim frufru pa kakih nenormalnih problemov z mozolji nimam. Mogoče maš kožo ravno na čelu tok očutljivo, da ne prenese stika z lasmi rolleyes.gif drgač pa res nebi vedla kaj je narobe.
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#3 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 16 October 2004 - 06:04 PM

črne ogrce se da odpravit samo na en način.....čiščenje pri kozmetičarki..drugače pa imaš verjetno kožo z velikimi porami in moraš kupovat kreme, ki ti pore zapirajo..

A na lase, daješ lak, gel , peno? To tudi odtane na čelu...

Poskrbi da boš dvakrat na teden naredila piling ali pa ustrezno masko...
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena

#4 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 19 October 2004 - 07:27 PM

Verjetno niso krivi lasje za tvoje težave na čelu. Mogoče koži ne ustrezajo preparati s katerimi neguješ lase, veliko možnosti pa je tudi, da koži nagaja barva za lase s katero barvaš lase.
Ogrce lahko odstraniš tudi z primernimi trakci, ki se dobijo v trgovinah (po nosu), če so pa po celem obrazu, bo pa boljše da običeš kozmetičarko. Sicer pa redno in dobro čiščenje, peelingi in čistilne maske tudi pomagajo k lepši in bolj čisti koži.

lp J
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users