Jump to content


Photo

Eucerin maska


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 12 September 2004 - 01:30 PM

V Jani sem prebrala ,da je na tržišču nova Eucerin maska za problematično kožo,ki uspešno odstranjuje nečistoče.Je katera že to izprobala?
  • 0
LP,Sanja

#2 Ksenja

Ksenja

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 12 September 2004 - 04:43 PM

Halo!
Preizkusila sem jo na moji hčeri, pa je samo lari fari!Redno sem jo mazala zjutraj in zvečer, pa seveda čiščenje itd.....Je stara 12 let in že polna mozoljčkov. Zdravnica ji je zato predpisala na rp Skinoren kremo. Stanje se izboljšuje.
Lp Ksenja
  • 0

#3 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 12 September 2004 - 07:30 PM

Mogoče ima tvoja hčerka več aken,jaz imam tu in tam včasih kak mozolj,bom izprobala pa bom javla če mi je kaj pomagalo
  • 0
LP,Sanja

#4 Ksenja

Ksenja

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 13 September 2004 - 06:59 AM

Halo!
Nima aken, ima pa veliko ogrcev! :!: :!:
  • 0

#5 PilotGirl

PilotGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 18 October 2004 - 10:06 AM

Nasvet!
Jaz sem imela tudi težave z ogarcami in to tako, da je prislo obdobje ko sm mela več in manj, včas so se mi celo zaprle in je ratal potkožni mazoljček, ki me je zelo nolel in ardečica.
Preko kolegice, ki je bila v ameriki sem zvedela za izdelka Elizabet Arden.
In morm rečt, da mi je uspešno odpravila, nimam nobenih ogrc in nobenih mazoljčkov podkožnih, tudi lojnice so se mi normalizirale.

Sicer je krema in penca draga ampak vama jo toplo priporočam. Kremice je 50 ml in jo jaz imam za kar lep čas, penica je pa 200ml in jo imam za pol leta sigurno. Penico in kremo suporabljam zjutraj pa zvečer.

Slikca:
IPB Image
Pena: Elizabeth Arden SENSITIVE SKIN PEAUX SENSIBLES Calming Foamy Cleanser
IPB Image
Krema: ELizabeth Arden SENSITIVE SKIN PEAUX SENSIBLES Calming Moisture Lotion

Jaz jo sicer vzunaj kupim, druhače jo pa imajo vse boljše drogerije.
Vrjamta mi obema bo pomagalo prav tako hčerki in tebi Sanja. Sicer res vidno se pozna v mesedu dni, če so zlo hude ogrce jih je kolegica odpravla v treh mesecih, s tem da priporocam, če ma kera veliko ogrcev masko rudi od Elizabet Arden.

Odsvetujem vama pa Niveo, jaz sm preobala cel kup maskar pa losionov pa krem pa vse živo, samo slabše mi je bilo in vse več sm imela ogrcov, ker Nivea ma nažalost pretežke maščobe in to pa obupno zapira lojnice in vsakokrat sem dobila po maskari ali po losjonu ardečico enako z Bormaderm Vichyjevo kolekcijo, tako, da mi vse doma stoji, ker preprosto nerabim pa niti se neupam testirat več, ker sem denarja dala veliko pomagalo pa ni...

Če vajo bo kaj več zanimalo me lahko povprašata tukaj ali pa na mail, zveseljem pomagam...
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 October 2004 - 07:01 PM

Hej

tukaj vaš planetek Nadi smile.gif

Se podpisujem. Tudi sama uporabljam peno Elizabeth Arden in je zelo v redu. Ne izsuši kože, balansira pa maščobo v koži.

Kar se tiče pa orgcev: vsaj prvič svetuejm obisk kozmetičarke. Naj orgce globinsko sčisti, tudi domača nega bo kasneje bolj učinkovita.

LP N
  • 0

#7 PilotGirl

PilotGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 18 October 2004 - 08:09 PM

Nadi prav imas jaz sem tudi prvic sla na čiščenje kože k kozmetičarki in ni napačen nasvet, če bi se vedve probale, tam lepo lojnice odpre očisti naredi piling.... in tako je koza nared za domačo nego.
  • 0

#8 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 19 October 2004 - 07:34 PM

Jaz uporabljam veliko kozmetike Elizabet Arden in sem zelo zadovoljna. "Good morning" serum je zakon. Ima samo eno slabo lastnost - prehitro ga zmanjka!!! Tudi ostali izdelki so dobri.

lp J
  • 0

#9 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 October 2004 - 01:59 PM

Meni je kozmeticarka v toplicah predpisala Skinoren kremo, zdravnica pa predlagala Dalacin T raztopino, samo mi neki ni odgovarjala, kot da bi alkohol mela. Drugace pa ze kar nekaj let mam TEA TREE, wash & tone foaming gel od oriflame.
Aja, neka sestrica od prijateljice, mi je povedala da si je na mozoljcek kar snopc dala. Rekla sem, da ne vem kolko je to zdravo, ampak naj raje gel kupi.
  • 0

#10 PilotGirl

PilotGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 26 October 2004 - 08:39 AM

Bambi tudi dama sem imela Dalacin T stem, da sem dobila rastopino za mazat in kremco, pa se antibiotike.
Samo ves kako je, sej dalacin pomaga zelo uspesno, samo ti potem kozo tako izsusi in zgubi lesk, da mas probleme potem s tem, tako da sem sicer jaz naprej kuro naredila vendar sem pol sla na prej omenjena izdelka, da se mi je sama tekstura koze popravila. Je pa res, da kar kol sem gor dala me je peklo, ker Dalacin T naredi kozo preobcutljivo in izsuseno.

Drugace, ce ratajo ognojki zaradi ogrc ali pru pikice, sem si jaz pomagala s propolisom, zadevo super ustima, enako če se mi zacne delat podkozni mazoljcek rdec, enako dvakrat namazem al pa enkrat in mi ga posusi in izgine in je lepo mir. Zdej ce ni ranice pol vzames s propolisom in alkoholom, da se razkuzi drugace pa samo propolis. To zvijaco mi je sicer kozmeticarka povedala pa ji najprej nism verjela ampak dela. In vsekakor zlato pravilo ogrcov pa mazolckov je ne stiskar in praskat, kot prvo gre naprej, kot drugo se pa se prenasa po kozi.

Nadi ves kaj me zanima, kaj uporabljas losjon ali čistilno mleko, ali uporabljaš samo penico od Arden?
  • 0

#11 PilotGirl

PilotGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 26 October 2004 - 08:43 AM

Jadranka a to uporabljaš plavo kremco?
Jaz sem nabavila en komplet, zdele nevem kako se reče, men je fantastičen na dva dni si delam Peel & Reveal Revitalizing Treatmenom masko potem se pa pred spanjem namazem z Good night's Sleep Restoring kremo, zjutri pa First Defense krema, ki vsebuje antioksidante in morm rect, super kombinacija, samo kaj ko hitro zmanka tako kot ti pravis. smile.gif
  • 0

#12 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 29 October 2004 - 09:21 PM

Maske ti ni treba uporabljati tako pogosto, dovolj bo enkrat na teden. Jaz pa imam to plavo kremico Good night slep, zdaj sem si pa kupila to novo ceramidno Moisture Network Night Cream in je tudi krasna. Probaj še Bye lines serum, super. Sicer pa si jaz čez dan dajem čez Neil defiens kremo Let There Be Light. Zelo sem zadovoljna.

LP J
  • 0

#13 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 29 October 2004 - 09:30 PM

Tudi jest mam probleme z mazolji...cokolado samo da pogledam sem ze mazolasta twisted.gif kje je tle pravica....Probala sem ze Normaderm....samo denar sem stran vrgla...vse mi doma stoji...Imam pa od l'occitana od sivke kolekcijo in zraven sem kupila eno malo flasko se ji rece sivkin kis...no to mi je trenutna stvar da lahko recem da pomaga...obvezno treba namazati samo mazoljcek preden gres spat in drugi dan je bolje....ni cisto v redu ampak vidi se kvaliteta izdelka....Doma imam tudi Dalacin T in Klimicin T....pa sej to je vse isti smorn...men tako zelo izsusi kozo...Kok pa stane tale kremica in penca od EA?
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#14 PilotGirl

PilotGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 30 October 2004 - 02:25 PM

Nana, najceneje jo kupis na hrvaški strani v djutiču

Drugače, če se nemotim, pride kremica okoli 8.000SIT, penca pa tudi tu nekje, vcasih so celo akcije pa pride kaj ceneje.
  • 0

#15 Helena

Helena

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 117 posts
  • Location:Izola
  • Interests:kozmetika in ličenje:-)))))

Posted 30 October 2004 - 08:00 PM

QUOTE(PilotGirl)
Nana, najceneje jo kupis na hrvaški strani v djutiču

Drugače, če se nemotim, pride kremica okoli 8.000SIT, penca pa tudi tu nekje, vcasih so celo akcije pa pride kaj ceneje.


8.000?????? rolleyes.gif rolleyes.gif uaaa..to so pa cene..ali ni malo preveč....sigurno je kvaliltetna..sam vseeno kar precej draga.

Jaz sem tudi imela zelo problematično kožo, ki sem si jo ozdravila s precej cenenimi izdelki.
nana ..si že bila pri kozmetičarki? obvezno ti mora najprej ščistit notranjost obraza....jaz sem si kar pridno sušila povrhnjico..a kaj ko je bilo pod kožo en kup gnoja, ki ga je mogla izkušena roka odstranit..šele nnato, se mozolji niso več pojavljali. Ne uporabljaj premočnih izdelkov, ker ti bodo čisto scvrli obraz..to da naneseš kremo na mozolj in je drugi dan posušen..to ni prav...prehitro..to so premočne substance...dej koži čas..da se počasi obnavlja..saj bodo le tako rezulati dolgotrajni.
Čiščenje si sedaj privošči večkrat na mesec...ta dobra kozmetičarka, ti bo sama svetovala, kolikokrat...V lekarni obstaja prah iz gline in morskih alg...to zmešaš z mlačno vodo, notri kapni par kapljic Klimicina T..sam ne preveč in namaži na obraz...to je ful dobra zadeva...kožo pa neguj vsak večer in vsako jutro z ustreznim čistilnim mlekom, tonikom in kremami...obvezno uporabi nočno kremo, drugačno od dnevne...tvoja koža je verjetno poškodovana, iritirana od močnih substanc za sušenje mozoljev in se bo ponoči 6 krat bolj obnovila kot čez dan....nameni je hrano ponoči, ne pa kreme ki uničujejo mozolje!!!
  • 0
Ženske se ne delijo na lepe in grde, temveč na urejene in neurejene:-))))

Helena




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users