Jump to content


Photo

Krema za MASTNO kožo


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Lee Lee

Lee Lee

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts
  • Location:iz pekla do raja ...

Posted 31 December 2005 - 12:04 PM

Vem, da je o tem že veliko povedanega. Prebrala sem vse teme, ki so napisane na to temo in zdaj sem POPOLNOMA ZMEDENA!

Sestrici, ki sicer nima ravno občutljive kože, je pa v puberteti in se ji je ta teden po obrazu naredilo kr dost mozoljev (zdj se neprestano gleda v špegu in si jih stiska - sm ji rekla d ne sme, pa me ne posluša!), bi rada kupila eno dobro kremo za njeno kožo, ker ima zdj po novem letu rojstni dan.

Po vsem tem, kar sem prebrala, res ne vem, po čem naj sežem ...

Avene ... kar nekaj pohval, potem pa veliko postov o tem, kako je premočen in da izsuši kožo ...

Normaderm ... najprej sem rekla, da bo najbolje, da zavijem v lekarno, potem pa sem kle gor prebrala, da s tem produktom ni zadovoljna čisto nobena ...

Cliniqe ... vsi ful hvalite kremo SD, kaj pa tista druga prav za mastno kožo, ali jo je katera uporabila?

Zasledila sem tudi nekaj o kremici, ki stane čez 35 k ... sj mam sestrco rada, ampak morm še mal zase prihranit ...

L'occitane ... mislim, da je ena omenjala kolekcijo iz meda? A to je za mastno ali samo za občutljivo kožo? Kolikor jaz vem imajo za mozolje kolekcijo iz sivke - je katera to sprobala? Čeprav sem na drugem forumu brala, da menda ne pomaga nič.

in še in še ...

V glavnem, za vsako stvar je bilo nekaj pohval, potem pa nekaj takih izkušenj, da me je minilo, da bi šla tisto stvar res kupit. Še najbolj se nagibam h Clinique. Kaj pravite?
  • 0
Dej dol pokrov, ko končaš ...

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 December 2005 - 12:09 PM

Uf, o tem je bilo že precej govora. Samo s kremo se bo težko rešila mozoljev. Morda, če uporablja Avene Clenance K kremo, ki pa ni preveč agresivna, tudi ne za mlado kožo.

A je teh mozoljev precej? Potem je dobro, da si dobi DIfferin in naj si že enkrat NEHA STISKATI MOZOLJE!!! Zdaj, ko je mlada, ne sme narediti napake, ker ji bodo ostale brazgotine. Samo s stiskanjem pa tako ali tako ne bo rešila popolnoma nič.
Torej, ali Differin + kakšna vlažilna krema ali pa Clenance K.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 12:15 PM

Glej, takole je ... če bi se tvoja sestrica res znebila mozoljev, potem ji priporočam ali Differin gel ali pa Avene Cleanance K.

Vse je odvisno od tega, koliko je mozoljasta. Če je zelo, potem ji nabavi Differin gel, ki se dobi v lekarni na recept in je super ... garantirano pomaga. Če pa je nekje srednje mozoljava, potem pa ji nabavi kremo Avene Cleanance K, ki jo ogromno folka zelo hvali in baje tudi zelo pomaga in ni agresivna. Dobi se prav tako v lekarni, ampak brez recepta in stane okoli 3.000 tolarjev.

To je bilo zdej kar se tiče tretmajev proti mozoljem, kar se tiče pa vlažilne nege pa toplo priporočam Clinique SuperDefense za normalno/mastno kožo, ker ji ne bo mašila por, ampak vseeno lepo navlaži in ima tudi zanesljiv zaščitni faktor. Stane pa okoli 11.000 tolarjev.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 12:17 PM

Uff ... me je že Sonchika prehitela. Uglavnem jaz tudi za začetek priporočam kar Avene Cleanance K, če pa ne bo pomagalo pa kasneje Differin (oboje se uporablja čez noč). Pa za čez dan nujno kremo z zaščitnim faktorjem, torej najbolje da SuperDefense. Pa naj si umiva obraz z nežnim gelom, super je Apotheker Scheller Mineral Balance gel.

Differin gel sem uporabljala tudi sama, ampak ne zaradi mozoljev ampak ker sem imela ene par zamašenih lojnic in mi je super pomagalo. Avene Cleanance K nisem sprobala ampak je ogromno punc ful zadovoljnih, tako da ti sama res toplo priporočam, da ji to nabaviš. Imam pa tudi SuperDefense za normalno/mastno kožo in je fajn ... sem brez pripomb.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Lee Lee

Lee Lee

    sramežljivec

  • Člani
  • 68 posts
  • Location:iz pekla do raja ...

Posted 31 December 2005 - 01:16 PM

Stvar je v tem, da prej ni imela problemov, kakšen mozoljček sem pa tja, in to je bilo vse. Zdj je pa dobla en izbruh, pa mi jo je tko težko gledat, ker je vsa brez volje, dons mi je še celo rekla, da ne bo šla nikamor praznovat, ker je tko grozna. Sj ni panike, sm jo pomirila, za dons jih bo pač probala mal pokrit. Jst mislim, da ji je to na obrazu ratal zato, ker je ful živčna, ker se ma velik za učit in je šla zadnji teden komaj kej vn ... Tko da ni tok kritično, ji bom pa vseen kupla eno kremco, ker ta, ki jo ima zdj ni primerna zanjo.
Torej, bo najbolje, če ji kupim Avene? Clinique pa naj uporablja podnevi, a sem prav razumela? Kdaj pa naj potem uporablja Avene?
Ej, punce sori k tok sprašujem, sam jst nimam blage o tem, k nism nikol mela problemov, po drugi strani pa res ne bi rada zaj... sestrce.
Sj, če bi blo pa to dalj časa, jo bom pa poslala h dohtarci po Differin, bo še najbolš, a ne?
Res hvala za odgovore!
  • 0
Dej dol pokrov, ko končaš ...

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 December 2005 - 01:22 PM

Koliko je pa stara? Če je bolj na začetku pubertete, so verjetno krivi hormoni. No, hormoni so tako ali tako krivi za izbruh.
Avene kremo lahko uporablja ponoči, čez dan pa Superdefence, ki vsebuje UV zaščito. Te kreme ji škodile ne bojo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 01:29 PM

Kupi ji zdej kremo Avene Cleanance K, ki jo zvečer po umivanju nanese na kožo. Zjutraj naj pa namaže po umivanju Clinique SuperDefense za normalno/mastno kožo ... jaz sem trdno prepričana, da ji bo pomagalo. Pa naj si umiva obraz z nečim nežnim, najbolje z zgoraj že omenjenim Apotheker Scheller Mineral Balance gelom.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2005 - 02:47 PM

QUOTE(DiLeMa)
Kupi ji zdej kremo Avene Cleanance K, ki jo zvečer po umivanju nanese na kožo. Zjutraj naj pa namaže po umivanju Clinique SuperDefense za normalno/mastno kožo ... jaz sem trdno prepričana, da ji bo pomagalo. Pa naj si umiva obraz z nečim nežnim, najbolje z zgoraj že omenjenim Apotheker Scheller Mineral Balance gelom.


dilema, a tale mineralni gel se dobi v lekarni? ker jst mam tud mastno kožo, sam si umivam z borovničkami od oriflame. a to ni uredu za mojo kožo?

a una krema od clinians z jabolčno vodo bi bla kul za mastno kožo tud pozimi?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 02:52 PM

Borovničkin gel od Oriflame je zelo fajn, je pa prednost tistega Apotheker Scheller ta, da ne vsebuje nič barvil in dišav in je torej re sizredno nežen. Kupiš ga pa lahko v DM in grogeriji Tuš. Stane mislim da okoli 1500 tolarjev.

Cliniansova krema z jabolkom je fenomenalna, nekomedogena in antioksidantna in je še posebaj primerna za mastno kožo, ker je ne masti. Je pa precej lahka in ti mogoče za pozimi ne bo dovolj ... če ti bo kožo zategovalo, lahko prešaltaš na Garnier Total Fresh.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2005 - 03:00 PM

QUOTE(DiLeMa)
Borovničkin gel od Oriflame je zelo fajn, je pa prednost tistega Apotheker Scheller ta, da ne vsebuje nič barvil in dišav in je torej re sizredno nežen. Kupiš ga pa lahko v DM in grogeriji Tuš. Stane mislim da okoli 1500 tolarjev.

Cliniansova krema z jabolkom je fenomenalna, nekomedogena in antioksidantna in je še posebaj primerna za mastno kožo, ker je ne masti. Je pa precej lahka in ti mogoče za pozimi ne bo dovolj ... če ti bo kožo zategovalo, lahko prešaltaš na Garnier Total Fresh.


Garnier TF mi je mal preveč mastna mogoče, dobim možolje po njej. Mam trenutno Essentials, sam je sonchika rekla, da je krema ful brezvezna, nic pametnega ne vsebuje, je pa res da mi ne dela mozoljev.
Tko da bom probala s cliniansovo, bomo vidl. Še vedno lahko zamenjam. Sam še nekaj: a Clinians pa samo v lekarni dobiš ane?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 03:05 PM

Ne ... tudi Clinians lahko kupiš v DM in Tuševih drogerijah ... stane pa malenkost manj kot 2k.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2005 - 03:20 PM

oky, hvala dilema, zlata si biggrin.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 December 2005 - 03:24 PM

Ni problema! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 December 2005 - 05:11 PM

Avene Cleance K sem jaz iskala že v najmanj štirih lekarnah v mariboru...sploh nevem, ki še naj iščem...ve mogoče katera v kateri lekarni v Mb.ju držijo izdelke Avene?
  • 0
Viens, reste ici!

#15 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 01 January 2006 - 06:28 AM

Mzolji so prekletstvo ja.,..



prokleti hotmino...zjenacija!
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 January 2006 - 04:37 PM

QUOTE(Piquet)
Mzolji so prekletstvo ja.,..



prokleti hotmino...zjenacija!


A ti greš pa po mojih stopinjah in v pijanskem stanju pustošiš na forumu? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 January 2006 - 05:53 PM

a ma kera od teh krem uv zaščito?
total fresh
clinians jabolko
m24
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 January 2006 - 05:57 PM

Ne, nobena.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 01 January 2006 - 06:00 PM

speklaaa bom jaja...kaj čutiš, da se nama dogajaaa

ups oops.gif biggrin.gif
  • 0

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 01 January 2006 - 06:01 PM

QUOTE(lejck)
speklaaa bom jaja...kaj čutiš, da se nama dogajaaa

ups oops.gif  :D

zs biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users