Jump to content


Photo

˝Mat ˝- lasje brez leska


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 December 2005 - 12:06 PM

Zdej sem pa že obupala imam lese totalno brez leska vse živo probavam pa nič. Kakšen nasvet mi lahko date? Probala sem od Tigija- pa je bilo nekaj časa o.k. sedaj ni več, probala sem od Loreala pa tudi ni o.k.... kaj naj naredim?
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 December 2005 - 12:33 PM

Olivno olje rulez. Namaži se z njim po umivanju las in speri. Pomaga pa tudi prosena kaša, če jo ješ.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 December 2005 - 04:29 PM

Ali pomaga mogoče spray od Keune - Phyto protein spray? Ali ga katera uporablja?
  • 0

#4 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 December 2005 - 04:30 PM

Probala bi tudi od Gliss kurja, vendar mi je pena mastila lase, zato to raje ne kupim.
  • 0

#5 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2005 - 06:38 PM

Lahko pa probaš tut s šamponom oz. mehčalcem od Kerastase biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 December 2005 - 07:24 PM

Jaz sem pa čekirala malo sestavine od Kerastase zadev in sem neverjetno razočarana ... se mi zdijo močno precenjene in tudi veliko predrage.

Če so lasje brez leska ... kaj pa jst vem. Mogoče bi lahko poskusla s čistilnim šamponom (Pantene ima enega) baje se po tistem šamponu ker tako sčisti, lasje bolj svetijo. Pa kakšno res kvalitetno regenerativno masko, da bodo lasje nahranjeni in navlaženi, na koncu na suhe lase pa kakšen proizvod za lesk ... npr. Tigijev Shine Junkie.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 10:41 AM

Pomagalo mi je striženja špic cca 1,5 cm in druga barva za lase Poly brillance, sedaj se že bolj svetijo. Seveda pa dajem sedaj pri vsakem pranju gor masko.
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2006 - 10:48 AM

Ja ... maska pri vsakem pranju resnično dela čudeže. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 11:00 AM

QUOTE(DiLeMa)
Ja ... maska pri vsakem pranju resnično dela čudeže. wink.gif


Če bi jaz to prej vedla...

Katero uporabljaš ti?
  • 0

#10 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 17 February 2006 - 11:23 AM

lahko pa probaš tudi manj tem odpret in ta vprašanja zastaviš pod temo "raznorazna vprašanja,zanima me itd.." kaj praviš? biggrin.gif
  • 0

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2006 - 11:25 AM

QUOTE(Verja)

Katero uporabljaš ti?


Ful mam rada Garnier Fructis, pa Keune Reconstructor ... in pa itak 100X opevani Oatmeal & Honey. Pa od Garnier Ultra Beauty je super ona z orehovim oljem in ekstraktom breskve ... je posebej za gladke in sijoče lase in je 1A.

Sicer Reconstructor in Oatmeal & Honey nista maski, ampak regeneratorja, ampak ju uporabljam isto kot masko in so rezultati WOW. Sploh Reconstructor mi je najboljši od vseh, ker so lasje po njem ... ej ne znam povedat, fenomenalni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30931 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 February 2006 - 11:32 AM

Jst sem imela tud suhe lase in brez leska, pa sem kupila
od Afrodite serum koncentrat za glajenje in lesk las, plus tega naj bi preprečeval, da se lasje na vlagi kodrajo.

Meni je ful fajn, lasje so bili že po prvi uporabi mehki in bolj svetleči, samo je čist majhna embelaža, se bojim, da ga bo kmalu zmanjkalo. ermm.gif Stane pa dobrega jurja.
  • 0

#13 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 February 2006 - 01:11 PM

QUOTE(lejck)
lahko pa probaš tudi manj tem odpret in ta vprašanja zastaviš pod temo \"raznorazna vprašanja,zanima me itd..\" kaj praviš? biggrin.gif


ermm.gif: ermm.gif:
  • 0

#14 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 17 February 2006 - 06:01 PM

QUOTE(TASH)
Lahko pa probaš tut s šamponom oz. mehčalcem od Kerastase biggrin.gif


Ej, to mi je enkrat sošolka rekla, da si da gor mehčalec...em...pa to je res vredu, al kaj? Npr. Silan? biggrin.gif twisted.gif laugh.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 February 2006 - 06:27 PM

Tudi destilirana voda je mehčalec. wink.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 24 February 2006 - 06:20 PM

No, da vam povem mojo zgodbo.
Nabavla sm si in Fructis masko in Keune reconstructor , DileMci pa Jenni baje ta reconstructor tok dišeče laske nardi in ne vem kaj ..men pa sploh ne. lasje mi prow nč posebnga ne dišijo.Mehki so pa isto k pr fructis maski ..ne eno ne drugo mi pa ni ne vem neki ful wauuu..zdej sm ugotovila da men osebno še najbol paše na lase od Afrodite regenerator med z mandljevimi proteini, po tem mam do zdej še najbol mehke lase in najbolj dišeče.
hja, vsakmu svoje.
  • 0

#17 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 February 2006 - 07:06 PM

Ja pa Keune ima drugače ful dobre izdelke.
  • 0

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 February 2006 - 08:12 PM

Meni je pa oni sprej z svilo od glikurja en navadn drekec-pekec. IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 24 February 2006 - 08:32 PM

QUOTE(Anaa)
Meni je pa oni sprej z svilo od glikurja en navadn drekec-pekec. IPB Image

kaj je? IPB Image
...mislim, a si upaš ponovit tole???

  • 0
Posted Image

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 February 2006 - 08:46 PM

Ja še 1oox. Mislim meni je res en krap. Čisto nobene razlike ne opazim...no razn to mogoče da smrdim po autanu. blink.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users