Obdarovanje
#1821
Posted 08 September 2025 - 01:53 PM
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
#1822
Posted 08 September 2025 - 05:47 PM
#1823
Posted 08 September 2025 - 08:40 PM
"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."
Bill Bullard
#1824
Posted 03 October 2025 - 08:43 AM
Povabljena sva na 40-ko od fantovega soseda in nimam neke ideje, kaj bi nesla. Budget cca 80e, se Prapročam za ideje. ![]()
[Napoleon]
#1825
Posted 03 October 2025 - 09:16 AM
Meni je najboljš ideja se priklopit kakemu drugemu darilu in tam prispevat zraven - če ga tisti bolj poznajo. Težko nekaj izbrat, če ne poznaš, kaki so njegovi interesi.
Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.
#1826
Posted 13 May 2026 - 08:31 PM
#1827
Posted 14 May 2026 - 07:21 AM
Lokalno? Mogoče ABC?
Jaz tudi rada zraven darila vedno dam voščilnico in ponavadi izbrskam kaj med temi, ki jih imajo po trgovinah- Drugače pa šeleshamer in DIY :-)
a za V.? Ravno sva se z mamo pogovarjali, da praznuje čez vikend ![]()
#1828
Posted 14 May 2026 - 12:03 PM
Tu sem našla nekaj zanimivih, če pride komu prav:
https://hisadaril.si/voscilnice/
Aja, ni še imela za mularijo? Domači smo že oktobra pojedli torto. : ))
#1829
Posted 14 May 2026 - 12:05 PM
Ajaaa, ne, Vala sem mislila, haha.
#1830
Posted 14 May 2026 - 01:42 PM
#1831
Posted 09 June 2026 - 08:07 AM
Kakšna ideja kaj kupiti 70+ staremu stricu. Razmišljam o doživetju, pa ne vem točno v katero smer bi šla, ali kakšno kosilo ali kaj drugega. Oba z ženo zelo rada hodita na izlete in koristita brezplačni vlak ipd.
#1832
Posted 09 June 2026 - 08:19 AM
Bon za turistično agencijo?
#1833
Posted 09 June 2026 - 08:32 AM
Mojadva tudi rada potujeta z vlakom in lani sva jima s sestro podarili vstopnice za en wellness na Bledu, do kamor je kar OK povezava z vlakom od nas in sta super izkoristila potem cel dan tam.
#1834
Posted 09 June 2026 - 09:18 AM
Aja budget je nekje 80 eur:) Kje si nabavila vstopnice? Hiša daril?
#1835
Posted 09 June 2026 - 09:39 AM
Meni se tudi všeč tovrstni predlogi. Se mi zdi, da ljudi, ki imajo radi doživetja, ni težko obdarovati? : )
Zaključek zgodbe glede najstniških voščilnic: na koncu sem jo oblikovala sama s pomočjo ChatGPT. In si jo je celo izobesil v sobi, kar je svojevrsten uspeh. Tako da sem mu naredila še eno, ki jo prejme ob zaključku OŠ. : )
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users









