
Bridgerton
#21
Posted 15 June 2024 - 07:13 PM
#22
Posted 17 June 2024 - 07:29 AM
jaz sem tudi čez vikend nadoknadila. Mislim, da samo še en del manjka in bom na tekočem.
So zabavni, ni kaj.
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#23
Posted 17 June 2024 - 08:22 AM
#24
Posted 17 June 2024 - 08:27 AM
Meni je bilo všeč v katero smer je Benedict zapeljal - zelo pogumno.
Drugače se pa strinjam - razen prve sezone, ne morem rečit, da je kakšna strašna kemija, pri teh dveh jo je res najmanj
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#25
Posted 17 June 2024 - 08:43 AM
Meni je bilo všeč v katero smer je Benedict zapeljal
- zelo pogumno.
Jooo me je že strah gledat to sezono. Pa nehat moram klikat to temo dokler ne pogledam delov
#26
Posted 23 August 2024 - 08:57 AM
Končno sem našla čas in tretjo serijo pogledala. Jaz ne vem kaj mislijo naprej peljat, ampak to ni več ničemer podobno. Se strinjam z Anouk, da Penelope in Colin nista imela prave kemije, ona mi ima še nekaj igralske karizme, čeprav ji je bilo pri intimnih scenah vidno nelagodno, vendar v glavnem nekega poželenja nista znala pokazat na ekranu. Benedicta so speljali na čisto druge tire, ampak ok, recimo da pričakovano za umetnika, me pa skrbi kaj hudiča nameravajo s Francesko. Tiste, ki ste knjige prebrale veste kako se njena zgodba odvija in glede na to, da v zadnji sceni predstavijo moževo sestrično Michaelo in ne bratranca Michael-a potem vemo kako se bo njena sezona odvijala, ko pride na vrsto. Pa tako lepa je bila njena originalna zgodba, ne vem zakaj morajo to homosekusalnost vrivat vsepovsod.
Sem spoiler obarvala v belo.
#27
Posted 23 August 2024 - 09:01 AM
Ja, meni ta nastavek za nadaljevanje Franceskine zgodbe tudi ni všeč. Pač brezveze se grejo neko modernost in s tem uničujejo zgodbo.
[Napoleon]
#28
Posted 02 September 2024 - 07:30 AM
se zelo strinjam z napisanim. Ampak če so lahko aristokrati po novem vseh ras, oblik in velikosti, zakaj bi se pri tem ustavili .
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#29
Posted 04 September 2024 - 11:53 AM
No naslednja sezona je potrjena za Benedictovo zgodbo, Sophie pa bo igrala Yerin Ha. Toliko o lepi modrooki blondinki, ki v knjigi očara Benedicta
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users