

Vprašanja, pomoč pri zdravstvenih tegobah
#601
Posted 28 May 2025 - 07:12 PM

#602
Posted 29 May 2025 - 06:29 AM
#603
Posted 16 June 2025 - 07:31 PM
Kaj uporabljate za afte oz. male razjede v ustih? Jaz sem po navadi mazala s propolisom, ampak vseeno traja kakšen teden, da se vse normalizira. Z lekarniškimi pa nimam izkušenj, vse stane okrog 12€ in mi ni do stran metanja denarja. Tako, da če ima katera preizkušeno zadevo, se priporočam.
#604
Posted 16 June 2025 - 08:51 PM
#605
Posted 16 June 2025 - 09:23 PM
#606
Posted 16 June 2025 - 09:48 PM
"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."
Bill Bullard
#607
Posted 17 June 2025 - 04:41 AM
#608
Posted 17 June 2025 - 07:01 AM

Sem prebrala navodila za Afterapid in pise, da se teden dni maze po afti

Hvala vam za ideje.
#609
Posted 17 June 2025 - 07:38 AM
Jaz imam ponavadi Oraflogo.
[Napoleon]
#610
Posted 29 June 2025 - 07:14 AM
Vceraj pridemo domov po kosilu, se ulezem na kavcek, stanovanje prijetno ohlajeno in berem knjigo. Ko se mi zacne dremat, se hocem obrnit na bok, ko se mi soba zacne vrtet s tako hitrostjo, da sem v trebuhu zacela dobivat obcutek slabosti. Se venem nazaj na pol pokoncen polozaj in glavo naravnost in se umiri … in tako se partkrat. Ze ce sem glavo spustila na visino kavca, se je malo vrtelo, a se je dalo zdrzat. Ce sem jo nagnila, kot bi hila na kar ornk vrtiljaku.
Po kaksni uri mirovanja z glavo naravnost se je umirilo, pocasi sem bila lahko tudi na boku. Ker je manj vrtelo kot prej, ce sem vztrajala, se je nehalo.
Sem pocivala ene 2 uri in je ze vse izgledalo ok.
Ko sem vstala iz postelje pa ena taka prazna glava, kot jo imas pri gripi … nic ne boli, le pocasi jo moras premikat in ne mores razmisljat, kot si navajen
Noro cuden obcutek. Danes, ko sem sla na wc, se je kopalnica malo zibala, ampak nic pretresljivega.
Me prav zanima kako bo danes in predvsem od cesa je to prislo
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
#611
Posted 29 June 2025 - 07:47 AM
Kami, meni se je pred leti vrtelo par dni pred menstruacijo, sicer ne tako hudo kot pri tebi, vrtoglavica med ležanjem, nič jasno. Potem je izzvenelo.
Bivši je pa dobil vnetje nečesa v srednjem ušesu, pozabila sem že kako se temu reče in se mu je vrtelo do bruhanja in je skoraj znorel, ker mu je bilo non stop slabo. Zdravnik na ORL mu je dal vaje za delat, zelo enostavne, ki se jih sigurno dobi na internetu. Migat moraš z glavo na različne načine in mu je ful pomagalo.
#612
Posted 29 June 2025 - 10:46 AM
Ful pomagajo.
Lani se mi je vrtrlo en mesec. Grozno.
#613
Posted 29 June 2025 - 11:26 AM
#614
Posted Yesterday, 08:33 AM
Pojma nimam kaj se je zgodilo, ampak sem bila včeraj (in danes) čisto OK.
Je bilo pa res precej neprijetno
Hvala Fiona. Če se ponovi, jih začnem delat, sem jih šla pogledat na net.
Put A Kilt On It!
Everybody knows how to raise children, except the people who have them.
0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users