Jump to content


Photo

Shopping izleti


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 08 April 2005 - 09:31 AM

s kolegicam gremo v soboto v italijo(drug teden) pa me zanima ce ima katera kako idejo kako naj pridemo do centra tori de europo ne da bi se zgubile oops.gif do meje ze znam pridt po avtocesti ampak pol pa.... ermm.gif kak zemljevid...karkoli??

hvala
  • 0

#2 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 08 April 2005 - 03:27 PM

rolleyes.gif aj to v trstu?
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#3 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 08 April 2005 - 04:07 PM

QUOTE(Kim)
rolleyes.gif aj to v trstu?


kim bo znala pumagat pa ne ve kje je biggrin.gif n jst tut nima pojma u čem guvuriš
  • 0

#4 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 08 April 2005 - 04:56 PM

nism rekla da vem kje je....ma neki uzvezi z europ.....bla bla...je tud v trstu, kjer sm jst bla avgusta.....
jebat ga

*pokaže jagodi nagajive zjale* biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#5 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 09 April 2005 - 02:17 PM

Boste prišle po avtocesti iz fernetičev ali iz Škofij... ?? Če mi to napišeš, ti napišem pot.

Tan
  • 0

#6 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 09 April 2005 - 04:51 PM

viš jaguda sm vedla...da se da čez škofije .... biggrin.gif škofije so moja rezidenca...juh * se spomne kak mir ma tm pa sobo z razgledom na koper ji postane uč solzna* twisted.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#7 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 11 April 2005 - 11:26 AM

gremo iz ljubljane proti kopru ti to kaj pomaga?
  • 0

#8 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 11 April 2005 - 04:36 PM

To pomnei, da boste šle ćez mejo na Škofijah?

Če greste čez Škofije, peljete naravnost po prednostni cesti dokler ni odcepa za Venezio (na desni strani). Tam se 2 pasovnica razcepi na cesto za Venezio in za Trst (7. pomol). Greste proti Trstu (7. pomol). Vozite po tej cesti, pridete do tunela...ko pridete ven iz tunela, zavijete desno in samo naravnost...pridete pred Torri d'Europa.

Malo sem zakomplicirala ohmy.gif
  • 0

#9 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 11 April 2005 - 09:57 PM

a lahko men ena razlozi ce grem cez Fernetice prehod?Jest se tud odpravljam v tori...in sem ze kr neki slisala o tem centru pa bi sla se jest mal pogledat...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#10 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 12 April 2005 - 10:53 AM

nana a gremo skupaj ermm.gif:
  • 0

#11 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 12 April 2005 - 05:45 PM

Če greš čez fernetiče, voziš samo ravno po avtocesti priti 7. pomolu do tunela, potem pa desno...naprej pa je opisano zgoraj.

Tan
  • 0

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 April 2005 - 11:01 PM

QUOTE(katya)
s kolegicam gremo v soboto v italijo(drug teden) pa me zanima ce ima katera kako idejo kako naj pridemo do centra tori de europo ne da bi se zgubile oops.gif do meje ze znam pridt po avtocesti ampak pol pa.... ermm.gif kak zemljevid...karkoli??

hvala



Katya--kako je blo?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45612 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 October 2010 - 11:47 AM

Obujam prastaro temo...

Zanima me ali hodite na t.i. shopping izlete - ko greste na izlet z namenom nakupovanja? Ali na njih samo nakupujete ali najdete tudi čas, da si ogledate kraj v katerega pridete nakupovat? Katere so vaše najpogostejše destinacije za takšne izlete?
  • 0

#14 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18401 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 15 October 2010 - 03:13 PM

Jaz imam 3x na leto shopping izlet v Palmanovo že zadnjih par let (odkar so jo odprli, pravzaprav). Greva z mami ob 9h zjutraj od doma, rabiva uro in pol do tja, šoping do treh ali štirih popoldne, potem pa nazaj domov. Mesta Palmanova pa še nisem videla, žal. biggrin.gif

Včasih smo namesto v Palmanovo hodili v Torri d'evropa, ponavadi smo se spotoma ustavili še v Trstu na kakšni kavici.

Edino, kar obiskujem v Avstriji pa je City Arkaden, ampak se tja redko zapeljemo prav z namenom, da gremo nakupovat. Ponavadi se ustavimo, če smo pač v bližini.

Drugač mava pa z mami že prave rituale glede Palmanove, vedno imava sendviče s pršutom sabo, cedevito in skittlese in vedno sem čist srečna in polna pričakovanja, ko grem tja, haha laugh.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 October 2010 - 03:17 PM

Joj ne, jaz ne hodim na šoping izlete. biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#16 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83959 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 October 2010 - 03:25 PM



Tudi jaz ne, ker je ponudba povečini enaka, kot pri nas, cene tudi (razni outleti me odbijajo, ker je roba iz nekega razloga tam XD). Pa tudi prevoza nimam, no.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 October 2010 - 04:06 PM


Jaz grem večkrat. Nazadnje sem šla v Zagreb in Graz. Včasih grem tudi v Celovec.
Zakaj? Včasih zato, ker nimajo takih stvari v SLO (trgovine ali pa firme - predvsem MAC ali pa TBS ... zdaj
nazadnje tudi M-Store, ampak žal nisem bila kupec jaz, unlol) ... včasih grem zaradi česa drugega in
potem spotoma opravim še mini nakup, itd. Velikokrat ugotovim, da je ponudba nekje res širša (Mango),
lahko pa tudi ožja ali pa grša (npr. Zara v Seiersbergu), cene niso ugodnejše - zaradi tega niti ne hodim.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 15 October 2010 - 04:18 PM

midve z mamo se vsake tolko časa, odpravive na celodneven shoping izlet v Graz, thumbup.gif
meni je to nekaj najlepšega, ker mave prav en tak svoj ritual:
štartave zjutraj, greva v Seirsberg ali v center, zavijeve v par trgovin, potem obvezno pavza za kavo
naprej po trgovinah, potem pa spet pavza za kosilo in naprej, dokler se mi že ne meša od vseh trgovin,cot,hoje.....in vedno se imave super thumbup.gif
pa ne hodiva samo zaradi nakupov ampak da pač nekam skup greva, da se mave fajn.....to že hodive cel lalf biggrin.gif
včasih napizdive še atija da gre poleg in on pač kadi ,pije kavi in naju čaka biggrin.gif

  • 0

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45612 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 October 2010 - 03:59 PM

Jaz na shopping izlete skorajda ne hodim. Če grem mogoče 1x na leto ali pa še to ne. Destinacija je navadno kar Graz. Ko grem na tak shopping pa vidim le trgovske centre. Verjameš ali ne, znamenitosti v Grazu še nisem videla, čeprav sem bila tam že neštetokrat.
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 October 2010 - 04:19 PM



Jaz sem zadnjič prvič bila v njihovem parku. Pa še to sem ga videla samo ene 10%, ker se mi je že mudilo
v šoping center, unlol.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users