Jump to content


Photo

Neckermann,quelle,otto..


  • Please log in to reply
213 replies to this topic

#1 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 01 August 2004 - 09:27 AM

A ste preko teh katalogov ze kej narocevale?Kaksne imate izkusnje s tem narocevanjem po katalogu?Kaj se vam zdi pa boljse:Neckermann ali Quelle?
  • 0

#2 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 02 August 2004 - 11:20 AM

Ze parkrat sem narocila pri Neckermannu in imajo slabo kvaliteto robe.
Za Otto pa Quelle ne vem. Probaj smile.gif

LP
  • 0

#3 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 02 August 2004 - 04:16 PM

Sem si narocila dva pulovercka iz Quelle sedaj bomo pa videli kako bo kvaliteta biggrin.gif
  • 0

#4 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 August 2004 - 06:59 PM

men se zdi da bo iz quelle boljsa kvaliteta,
drugace pa nekerman...hm moji ta stari ful kupujejo tam..ampak bolj posodo, pa take stvari za ne-oblect biggrin.gif
  • 0

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 August 2004 - 07:56 PM

Samo enkrat sem kupila eno srajčko od Neckermana. Cifra je bila čist zgrešena, model tudi... sem bila razočarana.

Je pa enkrat kolegica vzela en super ugoden komplet potovalnih torb v Neckermanu. Ne pretiravam, ampak 4 velike torbe (vsaj v katalogu so bile ) so bile zapakirane in skupaj zložene v eni kuverti A3 format. ermm.gif Čist tanko blago, bolj kot vrečke in ne torbe. V katalogu je katalog deloval res prepričljivo.
V glavnem vem, da je super ugoden potovalni set vrnila nazaj biggrin.gif

LP N
  • 0

#6 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 03 August 2004 - 07:50 AM

Saj v Neckermannu tudi nic pametnega nisem videla.Pa spodnje perilo imajo full lepo v Quelle!Sam kolk je kvaliteta pa... rolleyes.gif Da ti vse skupaj ne razpade ob prvem pranju blink.gif
  • 0

#7 mucka

mucka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Bled
  • Interests:Tuji jeziki, narava, moda itd.

Posted 12 August 2004 - 11:57 AM

Moja mami je narocila hlace iz Neckermana, ki so sicer super, vendar so bile njej veliko prevelike. Ona pa sploh ne mara posebej dolgih hlac tako da jih je mami mal zarobla pa sm jih jest dobla. Blago je drgac dober, pa tut vzdrzljiv sam mer pa cist nc ne upostevajo!!!! evil.gif
  • 0
*mucka*

#8 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 12 August 2004 - 12:04 PM

Jaz sem dobila moj paket in sem full zadovoljna! laugh.gif Vse mi je prav. biggrin.gif Mucka meni so rekli da mores narocit zmiraj eno stevilko majn kokr je tvoja prava.Recimo jaz imam 36 pa morem 34 narocit.
  • 0

#9 mucka

mucka

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts
  • Location:Bled
  • Interests:Tuji jeziki, narava, moda itd.

Posted 12 August 2004 - 12:07 PM

Ja, jaz sem res se bl laik v tem narocanju oops.gif
V naslednjo bom upostevala tvoj nasvet.
  • 0
*mucka*

#10 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 18 August 2004 - 04:26 PM

Če že sprašuješ kje, ali Neckerman ali Quelle, potem raje Quelle.
Čeprav preko kataloga kupovati, zlasti oblačila ali obutev. Ne vem, to ne moreš. Vsaj jaz ne.
Raje grem v Outleet (pri Leclercu), v katerem imaš ful firm, pa bolj ugodno, pa še zmeraj modno. Čeprav sem tut zadnjič naletela na eno študentko, skratka mlada prodajalka, k se ji je že videlo da se nič ne da, pa gledam tam ene kavbojke od Urkota, pa številke ni bilo ta prave. Bila je 40, jaz bi pa 38. Pa sem sama pogledala če so še kje kakšne te z mojo št. pa ne. Pa sem jo vprašala, pa je rekla "Ah, no, 40, sej ni velike razlike od 38." Ja, hallooooo, sem si mislila, verjetn ne bom šla kupovati št 40 k so mi ble prevelike, ampak 38. Mislm. ohmy.gif

Aja, pa danes sem šla v v Sportino na Čopovi in sem si kupila ene hlače k so bile znižane iz 8 000 na 5000, pa na 2500, potem k sem jih pa kupila je pa rekla da je napačna cena da so 1.997,00 SIT. Ja, meni je prav. Sej so ful dobre, firme se ne spomnim (pa tudi na firme ne padam), na kvaliteto pa.

Joj sem se razpisala, a že spite, a ne ermm.gif: Utrujam :!:
  • 0
LP, Finatina

#11 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 19 August 2004 - 04:19 PM

moje mnenje je da preko slikic v katalogu ne mores vedet kaj kupujes.stvar je treba prijet,da vidis material in tud probat,ker vsakemu ne pase vse..
  • 0

#12 freya

freya

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 20 August 2004 - 03:36 PM

s sestro sva kakšen mesec nazaj iz neckermanna naročili celo goro stvari (oblačil). mnja ... če po pravici povem, sem bila razočarana. trikrat sem se izmerila, pa mi je vse preveliko. razen tangic, te so pa res zakon ;)
  • 0

#13 Borček

Borček

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:Koper

Posted 24 September 2004 - 01:01 PM

Naročujem tako pri Quelle kot pri Neckermannu in sem zadovoljna. Glede številk, če si v trgovini v Slo kupila hlače,obleko 38, jo tudi pri pri obeh zgoraj navedenih, če si pa v Italiji kupila kroj št.42/44, je v zgoraj navedenih št. 38. Iste št. so v Nemčiji kot pri zgoraj navedenih. Ne moreš zgrešiti. Če pa imaš airbag ali boke zunaj normal.št., potem se moraš zmeriti in ugotoviti po tabeli katera št. ti je najbližja.
Kvaliteta? Je v mejah normale, ni super, je dobra. blink.gif
  • 0

#14 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 24 September 2004 - 07:03 PM

ma meni se zdi neckerman včasih tkooo za časom
nekdo ma oblečene hlače na korenček visoke do pzduhe wink.gif in zraven piše NOVO! izjemno moderen udoben kroj! in podobne... blink.gif
sicer pa sm enkrat kupla ene res lepe tangice in sem se zares zmirla in ki sm čula da so stvari ponavadi prevelike sm uzela eno manjšo št (NAJMANJŠO!) pa mi ni bla prav cry.gif no ma sej zdej čez čas sm se malo razširla čez rit oops.gif pa je no čisto ok biggrin.gif
aja pa mama je kupla neke stvari za delat ravjole el neki takega torteline sej ne vem... stvar sploh ni delovala! če ni potem zapirala stvari z jajcem in vilcami in ne vem kaj vse čarala se je vsebina med kuhanjem razlila cry.gif
aja in vaza prečudovita vaza na sliki v neckermanu.. prišla je okrušena ermm.gif
mislim pa če bi se neckerman malo bolj potrudu pri embalaži v kateri ti stvari pošlje bi ljudje (vsaj jz9 dobili malo boljši vtis o kvaliteti 'trgovine' twisted.gif
glih ne da imam kej preveč dobre izkušnje s tem... je pa zabavno malo prelistat kataloge 8)
btw: str. 275 blink.gif (kaj pa nam je blo tega treba med cunjami in drugo šaro)

no to je vse!
  • 0

#15 barb

barb

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Interests:vse po malem

Posted 26 September 2004 - 07:03 PM

moja frendica pa ful pogost naroča prek kataloga (Quelle se mi zdi), pa ma tako srečo da ji je vse kot ulito :!:
  • 0
What matters most, is how you see yourself!

#16 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 27 September 2004 - 05:24 AM

Ja meni tudi iz Quelle stoji kot ulito. biggrin.gif Pa tudi roba je ok.
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#17 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 27 September 2004 - 04:32 PM

Jst sem si pa zadnjič pri quelle naročila eno kratko bundico-najmanjšo št. pa je na men zgledala k en žakelj...groza :silent: oops.gif Prvič pa sem si naročila superge pa so mi ko ulite wink.gif ,tko da je vse odvisn od modela in teh zadev....drugač mi je pa velik večji užitek se past po trgovinah pa stvar tud probat geek.gif
  • 0
user posted image

#18 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 23 October 2004 - 09:19 PM

Jaz sem sicer že par stvari naročila tako iz Quelleta kot Neckermanna, sicer vse najmanjšo številko in mi je blo vseeno večinoma preveliko.Tako, da zdaj vzamem št. 34 (malo se smešno sliši, sploh, ker nisem tak suha, da bi rabla tak malo številko), če jo imajo, drugače pa ne. Hlač tako ne kupim, ker se zgubim v njih, kakšen puloverček pa mi pol že ok stoji.

To, da so stvari, ko jih dobiš, včasih čisto kontra v primerjavi s tem, kaj vidiš v katalogu, sem tudi jaz že doživela.

Rekla bom tako; velikokrat sem kaj poslala nazaj, tisto, kar sem pa obdržala, je pa čisto ok. Sploh spodnje perilo, tukaj pa nimam kaj za rečt. Čeprav, še enkrat poudarjam, da nisem stalni kupec, ker ta kataloška prodaja... jaz sem raje v trgovini, no, da si sama izberem, pogledam, potipam, probam.. wink.gif


Pa samo, da povem še to- Otto se mi je pa zeeeeelo zameril in ne naročim več popolnoma nič. Itak so ful predragi, samo lani sem si naročla en tak plašček, ful lep, pa niti ni bil drag, enih par mesecev so me imeli za norca, ko sem klicarla, če mislijo poslat- govorili so, da ja, da zdaj pa bojo. Aha, očitno bo prišel to zimo, ker tistega plaščka videla nisem. To se mi je pa zdelo tako zamalo, da v življenju več nič ne naročim pri njih. Pri Neckermannu ti pošljejo pismeno, katerih izdelkov trenutno ni na zalogi, pa se opravičijo in potem ti jih naknadno pošljejo, s ponovnim opravičilom. Ne pa ta Otto. mad.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#19 Malena

Malena

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 18 December 2004 - 06:30 PM

Jaz sem kupila en kostim, pa je kar OK. Barva je malo bolj bleda, kot v katalogu, ampak kljub temu lepa. Prvega sem pa poslala nazaj, ker mi je bil prevelik.
  • 0

#20 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 15 January 2005 - 09:32 AM

A ste dobile nov katalog Pomlad-poletje?Meni je tolk DOBR od Quelle,da je slo narocilo ze naprej biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users