Jump to content


Photo

Slovenska obala


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 29 June 2008 - 01:42 PM

Stvar je taka biggrin.gif S fantom mava namen zdej med poletjem večrkat it tako enodnevno do maše obale,se mal skopat pa posončit...Edino kamor sva zahajala lani je bla portoroška obala,ki pa meni ful ni všeč,ker je ljudi na polno,pa še nobene sence ni...
a katera mogoče ve za kako plažo kje, kjer bi bil kakšen drevo več,malo manj gužve....?
Hvala smile.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#2 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 June 2008 - 02:35 PM

Ne splača se hodit sem, resno. Če si že vzameta čas, da prideta sem, potem si vzamita še 20 minut več in pojdita do Umaga. Morje pri nas je tako zelo umazano, da ne vidiš pet centimetrov v globino, poleg tega pa zdej cveti in je polno alg.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 June 2008 - 02:46 PM

Podpis. Pa pol Slovenije se gužva na tistih 20 km obale in priobalnega pasu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 29 June 2008 - 04:21 PM

Piran je lep, pa tisti kos plaže, ki vodi ob peš poti do Fiese, se mi zdi dokaj soliden (če odšteješ FKK folk v poznih srednjih letih, ki prisegajo na natur in si sončijo razkrečene genitalije). Kar se tiče ostalega, pa je slovenska obala itak poden od podna.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 June 2008 - 04:46 PM

Meni je všeč tisti kos poti čisto blizu trdnjavce, kjer folk baje samomore dela. Bližje ko si Fiesi, več je raje.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 29 June 2008 - 04:46 PM

ma ja saj sama isto mislim kot ve :S
Kaj pa kaj drugega?Ob kakšni reki al pa kej..Kaj vem...Saj bi šla Šobec al ap Bohinj,pa sta pomojem premrzla še, Bled je pa isti kurac k obala...Ljudi kot sardin...
Sem mislila na kolpo pa nič kaj dosti ne poznam Dolenjskih koncev...Midva kopališč ne marava,zato sprašujem to smile.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#7 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2008 - 04:49 PM

Sally, bohinjsko jezero ima 21 stopinj. Zdej pa je odvisno od vaju, ali sta zmrzka ali ne biggrin.gif

Sicer kolpa ni na Dolenjskem (Belokranjci te bodo linčali biggrin.gif ) Se pa najde marsikateri lušten kotiček. Če ti niso všeč sardine, se pač premakneš malo naprej/nazaj. Če bi rada vedela, kako do Podzemlja (1. kul kopališče), Gribelj (2. kul kopališče) ali Adlešič (3. kul kopališče pa še jez imajo popravljen....pa še familjo mam od tam, ki ima ta kamp čez laugh.gif ) ti lahko brez problema razložim...
  • 0

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 June 2008 - 04:52 PM

Soča je super. Sam tam se bojo zaredili metalci ta teden. Lahko greš pa gor na Nadižo, tam je ful malo ljudi, kopališč itak ni, je pa mrzla, pa preplitva za plavanje.

Pa na Kolpi je ziher kak intimen kotiček še fraj (to bo morda Naranća bolje vedla). Pa morda na Savinji, sam če ni prederoča.

Sicer pa si vedno dobrodošla ob Črnušnci biggrin.gif .

Za plavat so super še jezera na Jezerskom, amapak so pa mrzla.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 29 June 2008 - 04:55 PM

21 stopinj ma O_o?
No to morm pa pol fantu lepo povedat.
Drugač pa ja Adlešiči,sem že bila tam v prvem letniku gimnazije ampak se ne spomnim nič,razen tega da je blo to eno najboljših "počitnikovanj"....Smo bli dol 5 dni v Marindolu,tud kopali smo se tm spodaj pod Marindolom,v adlešiče smo šli pa tko samo peš....
Ančka ja Dj razlož mi mal,sploh ti kampi,kaj to prideš pa lahko se kopaš,a morš plačat?...Pa tko biggrin.gif je kej za jest biggrin.gif ?

Črna: O soči sem tud razmišljala...Si se že kje kopala?Ja zdej vem da so metalheadz dol,pa to bi šla pa pol enrkat. Če sm iskrena še nisem bla na soči sploh,ali ob nji biggrin.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#10 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 June 2008 - 05:11 PM

Soča je ful lepa in se da kampirat zraven. Je pa ful ful zelo ful mrzla wink.gif . Ampak lepa.

(posta od Naranće prej sploh vidla nisem)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#11 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 29 June 2008 - 05:15 PM

s fantom sva bla prejšn vikend v Bohinju, sploh ni blo strašne gužve, voda sicer mrzla, ampak dokaj čista. ko si enkrat not, tudi temperatura ni več tako strašna. sence je dovolj.

nekajkrat sem kampirala v okolici tolmina, kampi so fajn, kopat se pa tudi da, pač voda je mrrrrrzla smile.gif

v okolici ljubljane grem najraje v iški vintgar, ampak tu je pa spet gužva. dans sva celo našla kotiček, ki je bil dokaj nedostopen in zato tudi neobljuden (midva sva prišla po reki).

kar se slovenske obale tiče, sem najraje v Mesečevem zalivu, al kk se reče. se najdejo tudi nudisti, ampak sej kva, pač spregledaš pa je. voda je bla po mojih izkušnjah tam še najbolj sprejemljiva. drugač pa res raj na hrvaško, vsaj do Savudrije.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#12 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2008 - 05:23 PM

Hmmm Sally, kam bi pa raje šla? Do Adlešič al kam drugam? Meni se zdijo Adlešiči kar OK. Se da najt kakšen kotiček, ker si malo bolj na samem. Itak je gužva tam bolj proti jezu, ker je folku bolj zabavno huh.gif
Za kopat pa parkirat ni treba nič plačat(vsaj mislim, da ne). Za kampiranje pa seveda je... vendar ne vem koliko, ker tam nisem kampirala že 11 let pa še takrat so starši plačali laugh.gif

Dol na koncu je lokal od mojih sorodnikov. Majo sladoled, pijačo...pa po moje bi se dalo tud kej za jest najt (za začetek čips, ostalo pa hmm....tle si me pa najdla).



Torej - po avtocesti v Nm, na prvem izvozu dol, potem prideš do enega krožišča - greš naravnost mimo BTCja. Potem skos po prednostni cesti do "T križišča" - tam zaviješ desno čez most, nato pa spet desno (mimo planeta TUŠ). Pelješ se naravnost ene 10 km (vmes tudi mimo naše hiše laugh.gif ) Ko v naslednji vasi po Dol. Toplicah (se ne spomnim imena...se mi zdi, da so Sela) prideš do "T-križišča - tako ful nepregledno je", greš na levo in se pelješ naravnost do Črnomlja (ene 20 km). V Črnomlju greš na semaforju naravnost, nato pa pred mostom zaviješ na desno (je že smerokaz Adlešiči, 12km) Nato pa slediš znakom za Adlešiče. Ko se v Adlešičih pelješ mimo šole in cerkve (na hribčku), je potem kmalu za zavit v dolino na levo - je označeno (mislim, da piše Kamp Jankovič, Stari pod ali nekaj podobnega).

Upam, da nisem preveč zakomplicirala biggrin.gif
  • 0

#13 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 29 June 2008 - 05:26 PM

V NM je BTC? ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#14 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25770 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2008 - 05:29 PM

JA biggrin.gif
  • 0

#15 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 29 June 2008 - 05:47 PM

Pri soči se da kopat marsikje, ne sam tam gori. smile.gif
  • 0

#16 cobra007

cobra007

    sramežljivec

  • Člani
  • 96 posts

Posted 01 July 2008 - 04:54 PM

mene tud zanimajo kakšni lepi deli, kjer se da pri soči kopat, pa da ni veliko ljudi??
  • 0
[size=7]It's better to lose a moment in your life, than life in a moment!!!

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 July 2008 - 05:57 PM

V Seči, pri gostilni Ribič je neko divje kopališče - tudi za nudiste. Sicer ni "legalno", ampak noben ne komplicira.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 02 July 2008 - 04:11 PM


Ahaha, Bohn junija smile.gif Ne, res če je vroče poletje se do avgusta malo otopli, do kakšnih 24 stopinj, ne več. Tako da se splača edino, če je fuuul vroče, pa se ohladiš. Je pa lepa voda, gužva čez vikend, pa še to v glavnem tam kjer je kamp in okoli cerkve. Če greš od cerkve proti Komni je pa čisto v redu.

Slovensko obalo poznam le Simonov zaliv (kjer se je baje prepovedano kopat , ne vem točno) in pa Lucijo (kdo jo pa ne). Voda je povsod nikakva, grem že raje v Istro.

Sem se pa kopala že v Kolpi (fino, topla voda) in na Sori. V Blejsko jezero me pa ne spraviš, preveč umazana voda.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#19 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 July 2008 - 04:13 PM

Sicer ne vem če sem prav tole razumela ampak v Simonovem zalivu ziher ni prepovedano se kopat. laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#20 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 July 2008 - 04:14 PM

QUOTE(Asha @ 2. 7. 2008 - 17:11) View Post



Slovensko obalo poznam le Simonov zaliv (kjer se je baje prepovedano kopat , ne vem točno)



Ni se prepovedano kopat, verjetno si s čim drugim zamešala. wink.gif


QUOTE(Asha @ 2. 7. 2008 - 17:11) View Post



in pa Lucijo (kdo jo pa ne).


Jaz. laugh.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users