Jump to content


Photo

Zastopniki, uvozniki, itd.


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 June 2008 - 08:29 PM

Ideja za tole temo se mi je porodila že enkrat prej, ko sem iskala na internetu neke podatke in jih nisem našla. Sej veste kako je, ko česa večkrat zaporedoma ne najdemo več na prodajnih policah in potem nisi zihr, če je šlo ven iz prodaje, če je samo začasno zmanjkalo zaloge, itd. Takrat je fino imet podatke o zastopništvu za tisto znamko, ker se da poklicat in razjasnit določene zadeve, itd. Tako da mislim, da bi bilo fino imet tle eno listo zastopništev, pač informativno. Bom jaz dodala tri:

JOICO

Boko d.o.o.
Letališka c. 5, BTC - Ljubljana, PTC Diamant
1000 Ljubljana
e-naslov: boko@boko.si
Tel.: 01/547-65-31
Fax: 01/547-65-88

TIGI, REVLON PROFESSIONAL, AMERICAN CREW

info@studioma.si
Tel: 04/23-67-600

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

HAIR BEAUTY d.o.o.
Obrtna cona Logatec št. 6
1370 Logatec
hair.beauty@siol.net
ID št. za DDV: SI23373504
TRANS. RAČ. NOVA LB d.d.: 02027-0089969834
TELEFONSKE ŠTEVILKE:
Naročanje materiala, reklamacije: 01/7564-574, GSM: 051/353-463
Marketing, seminarji: 01/7564-572
Direktorica: 01/7564-573
Studio Schwarzkopf Professional: 01/7564-576
Matej Bogataj, demonstrator Shchwarzkopf Professional, za vse strokovne informacije na voljo ob ponedeljkih (na datume seminarjev) med 9.00-10.00 uro.
FAX št.: 01/7564-575
KOMERCIALA
Miran Skerlep: 031/402-555
Brane Ilovar: 031/372-571
Alojzij Žavbi: 031/853-597

Ok, zdej pa imam še kaj eno vprašanje:

A ima katera izkušnje s tem, kako je kaj z naročanjem preko uvoznikov oz. zastopnikov? Recimo uvoznik za Tigi, Revlon Professional in American Crew je studio MA, pa iz lastnih izkušenj vem, da se da tja poklicat in ti pošljejo na dom tudi stvari, ki niso tisti moment v akciji.

Pri nas Joico zastopa Boko d.o.o in na spletni strani je tudi kontakt. Pa me zanima, če ima katera izkušnje, če dobavljajo samo salonom, ali pa se da tudi z njimi zmenit tko, da posamezniku pošljejo na dom (in pač plačaš s predplačilom ali pa po povzetju)? A sploh lahko to počnejo, če nimajo prav uradno spletne trgovine? Ne vem, kakšna je tle zakonodaja ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2008 - 08:38 PM



Po moje je najboljše na Boko d.o.o. poklicat, pa jih vprašat.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users