Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#281

  • Guests

Posted 05 September 2010 - 11:30 AM

Spravljam se k nakupu novega epilatorja. A ima tale kako resno konkurenco v trenutni ponudbi?
IPB Image
  • 0

#282 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2010 - 04:41 PM



Jaz menim, da ne.

Najbrž veš, da ga imam in sem z njim zelo zadovoljna. Sem že pisala o njem. Najbrž tudi to veš. XD


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#283 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26298 posts

Posted 06 September 2010 - 05:06 PM

A ta je ta, ki ima tud brivnik?
  • 0

#284 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2010 - 05:34 PM



Jaz imam tega: http://www.mimovrste...-epil-xpressive

Zdaj je že nekoliko cenejši.

Ti vsi malo boljši epilatorji imajo tudi nastavek za britje in še kaj.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#285 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26298 posts

Posted 06 September 2010 - 05:35 PM

Mhm, samo jaz tega ne bi rabila smile.gif
  • 0

#286 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2010 - 05:37 PM



Česa? Nastavka za britje? Saj ga jaz tudi ne rabim, ampak pač, to je zraven, nimaš kaj.
Važna je glavna aparatura!


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#287 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26298 posts

Posted 06 September 2010 - 05:40 PM

Ki je pa po mojem mnenju moja ista ampak za 1/3 cene... sm mal preverla karakteristike smile.gif aja edino vodoodporen ni, česar pa tudi ne rabim.
  • 0

#288 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2010 - 05:42 PM



No, odvisno od posameznika. Malo pobrskaj in prilagodi svojim željam in potrebam.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#289

  • Guests

Posted 06 September 2010 - 07:16 PM

Hvala, Fluffy. Ja, na podlagi tvojih slavospevov sem ga sploh dala na vrhu lestvice. biggrin.gif
  • 0

#290 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 September 2010 - 07:20 PM



IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#291 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3447 posts
  • Gender:Male

Posted 07 September 2010 - 08:21 PM

Jaz pa še vedno prisegam na philips s keramičnimi ploščicami. Sem na morju imela po sili prilike možnost uporabit braunov epilator (ni bil ta model) in sem skoraj znorela, ker mi ni nič pipal. Sem morala res pod različnimi koti it čez dlako, da jo je zagrablo. Je pa sama glava izgledala enako kot na tem, ki ga je objavila fluffy.
  • 0

#292 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 September 2010 - 09:02 PM



Čudno, meni skoraj vse dlake pobere v istem potegu (tudi takrat, ko imam noge kot medo).
Je pa treba iti bolj počasi, pa bolj pritisniti.
Pa glih tako lepo prilagodljivo glavo ima.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#293 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 21 October 2011 - 08:37 PM

Kupujem epilator. Nisem še imela nikoli nobenega. Tako da ne morem ne vem
kako primerjati med seboj. Zato sprašujem še vas, če katerega izmed teh poznate
in kakšne izkušnje imate z njimi smile.gif

Od mojega sestra, ima tegale Rowenta EP 1005
http://www.mimovrste...-rowenta-ep1005

Potem sem pa gledala vse z več pincetkami.
Kakšen se vam tale zdi? Ga morda katera ima?? Braun 5170
http://www.mimovrste...-silkepil-xelle


Gledam pa tudi tega od Remingtona EP 6020
http://www.mimovrste...othsilky-ep6020

Kako se vam tile zdijo torej?
Kako je z lučko, ki jo nekateri imajo: a ti pride sploh to kaj prav? In je možno potem lučko vmes izklopit, če te moti ali ti ta potem skoz sveti med delovanjem aparata?

In kakšna je razlika zdaj v teh novejših keramičnih diskih? Vidim, da jih imajo Philipsovi.
Samo na pogled me nič ne mikajo ne vem kako smile.gif Nekako mi kar ne potegne miselno,
da bi ti keramični diski oz. pincetke kaj več potegnile.... Ve katera kaj o tem?


Vsaka vaša pomoč, mi pride še kako prav.

Hvala vam


  • 0

#294 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2011 - 09:15 PM

Jaz mam dva ta kombajna doma, nova, samo sprobana (in to res minimalno, ker sem tulila kot da bi me iz kože dajali) pa ne vem, če se to spodobi naprej prodajat (čeprav je seveda očiščeno in razkuženo). laugh.gif Mislim, jaz vem, da tega nikoli ne bom uporabljala, pa mi samo ležita doma in mi je vseeno škoda. Eden mislim, da je Philipsov en pa od Brauna.
  • 0

#295 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2011 - 10:59 PM

Sara, preberi zadnjo stran te teme, mislim, da je povzeto vse, kar te zanima. ;)



QUOTE(Plain Jane @ 21. 10. 2011 - 22:15) View Post

kombajna

pa ne vem, če se to spodobi naprej prodajat


laugh.gif (Smesno si napisala. : ))



  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#296 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 22 October 2011 - 10:55 AM



Planet, sem prebrala vso vsebino smile.gif Samo nikjer nisem zasledila okoli lučke: kako je z njo, kako sveti (če jo lahko po želji ugasneš i o tem, če ti kaj koristi itd...
Glede diskov vidim ja, da je ena napisala, da so ji všeč keramični.
Rada bi še kakšno mnenje wink.gif

Glede teh modelov, za katere sprašujem, pa nikjer nisem videla, da bi katera pisala kaj o tem smile.gif
zato bi vas res prosila punce za pomoč wink.gif
Hvala

  • 0

#297 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 22 October 2011 - 12:40 PM

lučka koristi, ja
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#298 sara28

sara28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts

Posted 22 October 2011 - 01:33 PM

QUOTE(Neytiri @ 22. 10. 2011 - 13:40) View Post

lučka koristi, ja



jo lahko vmes med depiliranjem izlopiš? če pač ne želiš, da ti sveti... smile.gif
  • 0

#299 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 23 October 2011 - 09:39 AM

Dele tko iz glave mislim, da ne. Samo ti v vsakem primeru ful koristi, ker z njo vidiš tiste dlake, ki jih na normalno svetlobi ne. Imam pa zelo podobnega brauna kot je tvoj na drugem linku. Meni na splošno deluje oblika braunov dosti bolj funkcionalna kot oblika philipsov hmm.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#300 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 23 October 2011 - 09:45 AM

Lučka je res fajn. Js si lahko zdaj epiliram tudi ko niso vse možne žarnice usmerjene v moje noge laugh.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users