Jump to content


Photo

MANUFAKTURA izdelki


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 11 January 2008 - 09:39 PM

te dve stvari sem dobila za darilo smile.gif drugače pa za to češko firmo nisem se slišala niti jo nisem nikjer zasledila.

http://www.manufaktu...p...p=&trideni=


Manufaktura chocolate shower gel with wheat and olive extract

aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide DEA, sodium cocoyl hydrolizedwheat protein, PEG - 10 olive glycendes, arcylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, disodium EDTA, peat extract, melissa officinalis, parfum, benzophenone-4, benzyl alcohol, methylisothiazolinone, methylchloroisothiazolinone

slikca:

IPB Image

Manufaktura cream and vanilla body butter with shea and cocoa butter

aqua, cocoa seed butter, shea butter, caprylic triglyceride, sorbitan stearate, sucrose cocoate, sweet almond oil, glycerin cetyl alcohol, PEG-8 beeswax, squalane. triethylhexanoin, glyceryl stearate, tocopherol, parfum, xanthan gum, natural mineral salt, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, benzyl alcohol, benzyl salicylate, limonene, benzyl benzoate, hexyl cinnamal, CI 16035 (FD&C red 40), CI 19140 (FD&C yellow 5)

IPB Image

ta BB se mi zdi sestavinsko na začetku obetaven pol pa ne kaj preveč ermm.gif

gel se mi zdi kar agresiven.. hmm.gif diši pa diši wink.gif


hvala za odgovore!
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 January 2008 - 09:00 AM

Manufaktura chocolate shower gel with wheat and olive extract: čisto navaden gel, izsušujoč.

Manufaktura cream and vanilla body butter with shea and cocoa butter: z nekaj naravnimi snovmi, K, hranilen. Je OK, samo ni pa presežek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 16 January 2008 - 06:06 PM

hvala ti sonči smile.gif bi vprašala še za en šampon. na žalost vsebuje že na 2. mestu SLS ermm.gif je preagresiven? zdi se mi, da ima kar nekaj kemije notri...

Regenerativni šampon pivo

aqua, sodium laureth sulfate, beer, cocamidopropyl betaine, cocamide DEA, sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, PEG-7 glyceril cocoate, disodium EDTA, sodium chloride, parfum, benzophenone-4, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, butylphenyl methylpropional, limonene, linalool, CI 16035 (FD&C red 40), CI 19140 (FD&C yellow 5), CI 77266, (FD&C black 2)

IPB Image

manjša slikca mi ne rata wink.gif
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 January 2008 - 07:26 PM

SLS ni problem. Je kar OK šampon, s pivom (?) in proteini. Ni napak, ni pa hud presežek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 16 January 2008 - 08:27 PM

Mislim da sem enkrat prebrala da naj bi pivo dalo lasem lesk če se ne motim smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 January 2008 - 11:54 AM

Verjetno res.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 84003 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 January 2008 - 02:02 PM

Pa volumen - alkohol pač.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users