Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - AFRODITA Clean Phase Cleansing Foam


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2007 - 01:52 PM

IPB Image

Tole peno uporabljam kak mesec in jo moram pohvalit! smile.gif

Všeč mi je, ker gre za peno in ne navadno tekoče milo. Pena se res lepo nanese na obraz, brez pacanja, pa še vode skorajda ni treba uporabit, ker je že sama dovolj vlažna, a ne vodena.

Kožo naredi resnično gladko, mehko in prožno, zraven pa jo še matira.
Res izdelek, ki izpolnjuje obljube!

Vonj ima tak zanimiv, nevsiljiv. Meni je všeč.
Embalaža je tudi zelo praktična.

Meni zelo odgovarja, pa še porabi se je ne veliko - po mesecu dni jo imam še 3/4.

Cena je okoli €4.25

5/5 thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 04 January 2008 - 07:57 PM

jaz tudi že nekaj časa uporabljam to peno in se mi zdi super...
5/5
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 January 2008 - 06:11 PM



To peno sem kupila, ker sem potrebovala nekaj učinkovitega za čiščenje obraza (MUja), saj so mi skoraj pošle takorekoč vse zaloge in sem bila v razpoloženju sprobati kaj novega. Nad nakupom nisem ne razočarana, ne frapirana. V mojih očeh gre v vseh ozirih za povprečen izdelek. Obraz in MU dobro očisti, čeprav je potrebno nekoliko več ''napora''. En potisk (pa morda še pol) je dovolj pene za čiščenje obraza. Vonja je bolj svežega, vsekakor nič posebnega. Namenjena je normalni do mastni koži. Jaz imam nekje normalno do kanček izsušeno, pa mi kože po uporabi ne zateguje. Embalaža je kar lepa na pogled, vsebnost 150ml, cena v DMu okoli 4eur.


Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users