Jump to content


Photo

Balea Lip-Balm banane + nuss


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14834 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 July 2007 - 12:21 PM

IPB Image

IPB Image

Balea Face balzam za ustnice banana in lešnik, 10ml

Balzam za ustnice balea s slastnim vonjem po bananah in lešnikih ter skrbno izbranimi olji in voski ščiti suhe in izsušene ustnice pred mrazom in suhim zrakom. Dragoceno olje jojobe, karnavba in čebelji vosek negujejo ustnice ter jih naredijo nežne in mehke. Nežen sijaj pa poudari njihovo naravno lepoto.

Sej vem da je odličen, naraven, samo da še povem, da blazno diši, ustnice izdatno neguje, filing na žnablah pa je kot da bi se z banano lupčkal laugh.gif Res diši po banani in tud okusi se. Me like a lot. wub.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 July 2007 - 12:28 PM



banane in lešniki wub.gif
Škoda, da ni v stiku. mad.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5740 posts
  • Gender:Female

Posted 04 July 2007 - 12:30 PM

jaz imam pa tak gloss v vonjem (in okusom) po jagodah (oz. berries)
  • 0

#4 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14834 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 04 July 2007 - 12:58 PM

Jst tudi. Tudi tisti je enako sestavinsko kvaliteten, meni ga že primanjkuje, pa sem šla novega si kupit, pa ugledam tole krasoto. Obstajata še pa čokoladen in karamela balzam. Sta mi pa berry & tale tanov, banana, definitivno najboljša.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2007 - 01:04 PM

Mastno in kvalitetno. Zelo malo kemije.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users