Jump to content


Photo

Iščem parfum - pomoč!


  • Please log in to reply
383 replies to this topic

#101 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 November 2008 - 10:12 PM

po netu prodajajo mal cenej parfumčke:
http://darila.enakup...l-pr-18129.html
http://privoscim.si/index.php

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#102 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 14 November 2008 - 11:29 PM


Supr tole: sam kaj ko ni tega parfuma na izbiro k ga jst hočm: je ženski gucci by gucci, moškega pa ni; ker bi ga rada kupila fantu..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#103 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 November 2008 - 11:36 PM

Čekiri še po netu, vpiš ime, pa dej sam za iskanje v slovenščini, da ti strani slovenskih ponudnikov parfumov vn flikne.

Jst pa iščem eno punco iz lj, da bi šla zame vzet en parfumčič v drogerijo na bežigradu. HOLLY ANYBODY???
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#104 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 16 November 2008 - 01:04 PM

Cvetka* jaz ti lahko grem po parfum.v Watsona?jaz sem vsak dan tam, ker imam šolo za Bežigradom smile.gif
  • 0
mačka figa.

#105 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 November 2008 - 01:15 PM

O, kk si fajna. Sam grem tk jutr v lj, pa bom šla pogledat, če ga še majo, kr first thing in the morning, ko pridem. (:

Upam, da mi ne bojo zlomili srca, pa da bo še en čakal name mellow.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#106 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 17 November 2008 - 09:20 PM

A katera pozna kakšen parfum, ki ima izrazito pudrast vonj? Kot tisti pudri za dojenčke.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#107 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 17 November 2008 - 09:31 PM

Izgubljena, za parfum ne vem, obstaja pa tak deodorant -neutro roberts roza.
  • 0

#108 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2008 - 09:41 PM

Soraya je nekoč iskala takega, tukaj je ocena enega, ki naj bi pudrasto dojenčkasto dišal:

http://www2.cudovita...showtopic=10637
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#109 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 28 November 2008 - 08:57 PM

Kopirano iz teme Vprašanja, zanima me

Že dolgo iščem en parfum, ki bi me res prepričal v nulo, da je ta pravi. No, in sem se na Dunaju v Douglasu z enim pošpricala po rokavički, od tega je že 1 teden, pa še zdaj takoo lep vonj zaznam na rokavički in potem na roki, ko si jo dam dol (čutiti je komponenta vanilije, ful fajn za zimo) wub.gif . Jutri grem na Rudnik v Müller-ja in me zanima, če je kakšna možnost, da prodajalke tam prepoznajo vonj?? cry.gif Je že katera kdaj spraševala po čim takim?

Pa sem malo brskala po Douglas-ovi strani in mogoče, ampak res mogoče, sem enega od teh parfumov ( http://www.douglas.d...ex_b094201.html ) probala. Gledala sigurno, ampak ne vem, kerga sem potem v roko vzela. In me zanima, če so precej obstojni parfumi te firme in če imajo majčken vanilije notri. Da vem, če je mogooče kakšen izmed teh. smile.gif

  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#110 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 29 July 2009 - 08:28 PM

A bi mi lahko katera pomagala, prosim. Sama sem totalni antitalent za opisovanje vonjev. Že doooolgo časa neuspešno iščem pravega, problem pa je v tem, da niti prodajalkam ne znam razložit kaj bi rada. Parfumi, ki so me noro očarali do sedaj so bili Britney Spears- Fantasy, D&G- The one (zlat), Naomi Campbell (zlat) in pa Escada- Pacific Paradise. Kakšni so to vonji? A sploh majo kaj skupnega? Se mi zdi da so bolj sladki, težki.. A katera pozna še kakšen podoben parfum? Prešnjofala sem Muller že neštetokrat, ampak je problem v tem da povoham 3 parfume, vsi naslednji mi pa že enako dišijo.. down.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#111 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 August 2009 - 01:28 PM

Hehe Nincha vsi parfumi ki si jih naštela so tudi meni ful všeč tongue.gif Zdaj mam D&G zlatega.

Kot naslednjega si obetam Cashmir od Choparda, mam občutek da bi tebi tud bil všeč pa še ful je primeren za zimo tak da idealno glede na to da se poletje izteka. Probaj še Ocean Lounge od Escade in Blue Seduction od Antonia Banderasa (ta je še ugodn)

1.S katerimi parfumi imaste najboljše izkušnje glede obstojnosti???
2.Ima katera kake izkušnje z spletno parfumerijo Spletična?
  • 0
Memento mori.

#112 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 18 August 2009 - 05:10 PM

Nincha, to so bolj ali manj sladki vonji ja (sploh Britney, to je eden izmed najslajših vonjev). Kaka Kylie - Showtime al pa Sexy time bi ti po mojem znala bit všeč, Escada - Magnetism pa Ocean lounge tudi ziher; če se še kaj spomnim, dodam.
Glede preizkušanja pa naj bi itak človek preizkusil nekje do 3 različne vonje, ker se potem navadiš. V našem Müllerju imajo zrna kave; ko tisto povohaš se vse skupaj malo nevtralizira in lahko preizkusiš še kakega, poglej če imajo to tudi pri vas.

Nutella,
1. js osebno Armani; samo te stvari se itak razlikujejo od posameznika do posameznika; že vonj se na vsaki koži čisto drugače razvije, isto je od kože odvisno kako dolgo se bo obdržal. Probat moraš, ni druge. Pa enega, ne 5 naenkrat smile.gif

  • 0

#113 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 August 2009 - 07:55 PM

QUOTE(nutella` @ 18. 8. 2009 - 12:28) View Post

1.S katerimi parfumi imaste najboljše izkušnje glede obstojnosti???


Sigurno ta dva, ampak sta res neprimerna za 15-letnico.

IPB Image

IPB Image




  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#114 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 19 August 2009 - 12:11 AM

Jaaa, fak sem pozabila, ta Bvlgari je nenormalno obstojen. In huuuud!
  • 0

#115 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 August 2009 - 01:18 AM

Kakšen pa je ta Bvlgari, sladki?

Pol pa mi priporočajte kakšne parfume ki pa SO primerni za 15 letnico.. men se zdi da je še ta DG zlati malo tumač. Ful bi rada enga dobrega našla ampak niti nevem kere naj sprobam.. sej ne sprašujem da si grem pol kr kupit ampak da vem kere grem malo povohat.

Aja pa slučajno ve kera kaj je tak posebnega na DG light blue da je moj fant tak neeeeeverjetno navdušen nad njim? biggrin.gif meni je kr nekaj komaj ga zaznam.

Kak pa so kaj ostali "poisni" biggrin.gif od Diorja Jina?
  • 0
Memento mori.

#116 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 19 August 2009 - 12:52 PM

Tale Diorjev HP je meni osebno en bolj neprijetnih parfumov. Strašno zadušljiv in mrtvaški. Obstojen je pa kr, ja. IMHO je najbolj obstojen parfum prav Chopardov Cashmir.
Bvlgarijev je rahlo staromamski oops.gif Meni sicer všeč.

Od Strupov mi je najbolj všeč Midnight Poison (moder). Tudi zelo obstojen. Sladek, ampak ne moteče.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#117 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 August 2009 - 12:59 PM

Kaj pa npr kak Kenzo Amour, taka prijetna nežna vanilija.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#118 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 August 2009 - 01:02 PM

A so L'Occitanovi parfumi obstojni?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#119 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 19 August 2009 - 01:23 PM

Ne lih, itak imajo samo EDT; vgl, po mojih izkušnjah niso neki, samo meni taaako božansko dišijo, mam breskov cvet doma pa se ful našpricam pa kar izpuhti...
  • 0

#120 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 19 August 2009 - 01:47 PM

L'occitane parfumi so krasni kar se vonjev tiče, so pa obup kar se obstojnosti tiče. Obupod obupa. Mene to zmeraj odvrne od nakupa, če ne bi jih ziher že par imela.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users